Dream Theater

Yabancı Müzik Grupları
korn83
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen korn83 »

:lol: :lol: :lol:
viva metal!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Honor Thy father dinliyorum şu an..Kesinlikle tavsiye eder bu deli bünye
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Bu başlık gene güme gider..İlgi yok.....yazık
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
DuncaN
Derin6
Derin6

Mesaj gönderen DuncaN »

''images and Words'' favorimdir benim de,
''Learning To Live'' parçasını, ilk dinlediğimde böyle müzik var mı demiştim ki , İstanbul konserine de ''Pull Me Under'' ile başlamışlardı, kalpten gidiyodum. Scenes From a Memory, pek çok DT fanı için özel bir albüm herhalde, adamların konsept olayının b*kunu çıkardıkları albüm başladı mı bitmeden kapatamazsın...
Bu arada imzasında ''War Ensemble'' sözleri gördüğüm kişi de beni çok duygulandırdı...
Eski günler...

James_Hetfield
Üye
Üye

Mesaj gönderen James_Hetfield »

Petrucci çok ii çalıo gerçektende ama gitarı o kadar yukarta tutmasını hiç sewmiorum açıkçası... :?

Master of puppets hakkında bişi sölememe gerek yok zaten...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

DuncaN yazdı:''images and Words'' favorimdir benim de,
''Learning To Live'' parçasını, ilk dinlediğimde böyle müzik var mı demiştim ki , İstanbul konserine de ''Pull Me Under'' ile başlamışlardı, kalpten gidiyodum. Scenes From a Memory, pek çok DT fanı için özel bir albüm herhalde, adamların konsept olayının b*kunu çıkardıkları albüm başladı mı bitmeden kapatamazsın...
Bu arada imzasında ''var Ensemble'' sözleri gördüğüm kişi de beni çok duygulandırdı...
Eski günler...
+1 hocam
Ayrıca War Ensemble olayında mazide bir Slayer fanı olduğun mu yatıyor :)

Rejected
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Rejected »

petruccinin gitarı yukarda tutmasının sebebini bizzat yaşıorum

adam berklee mezunu yani jazz üniversitesi ve jazz gitar da öyle tutulur adam da işin piri zaten bırak yukarda tutsun

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

8 nısanda geliyor yenı albumleri. nereye gelıyor tabi o ayrı bı konu ama temın etmek zor olmasa gerek. ugurlu ola!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

şiddetle sabırsızlanıyorum

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

These are the final shows to complete the itinerary for this 1st European leg:

June 30th - Theater Galas - Thessaloniki, Greece
July 1st - Olympic Beach Volleyball Center - Athens, Greece
July 3rd - Parkorman - Istanbul, Turkey
(all 3 of these are "An Evening With Dream Theater")

Fret not all of you great European/UK fans....this 1st leg is just the beginning of the 2005/2006 World Tour. (this leg was aimed at festivals and headlining shows in markets we didn't make it to in 2004)

We will be doing a full headlining European/UK tour in October & November...so stay tuned!

In the meantime, looking foward to seeing you guys at some of these cool summer festival shows...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Evet web sayfalarında yazıyor..mekan benim pek hoşuma gitmesede güzel yer..en azından benim için ulaşım çok kolay

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

213 yazdı:Evet web sayfalarında yazıyor..mekan benim pek hoşuma gitmesede güzel yer..en azından benim için ulaşım çok kolay
mekan herhangi bir konser için fena olmasa gerek de... bilet fiyatları acıklansa...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Tahminen 40 ytl civarlarında olabilir

Kullanıcı avatarı
altaria
Üye
Üye

Mesaj gönderen altaria »

image and words albümü başta olmak üzere çok sevdiğim bir gruptur. bana göre başlı başına bir ekoldür , 2.kez izlemek süper olacak :D
beyond reality

Kullanıcı avatarı
The Invisible
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen The Invisible »

Scorpions ın dust in the wind ini çalmıslar ben daha yeni dinledim.Enstrumanlar konusmus yine,yorumu da begendim ..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

indirimli bilet fiyatları aşağı yukarı 2 haftadır satışta..fiyatlar 35 ytl
http://www.ticketturk.com/default.aspx? ... 0&_catId=2

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

DT'nin son albümü "Octavarium" dinliyorum şuan... (ilkerz'e selamlar) :006

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Aferim dinle tabi. :022 .Çok sade bir albüm olmuş bu sefer.benim gibi ateşli fanlar dumura geldi maalesef.ama herşeye rağmen DT gene yapacağını yapmış.gene üstdüzey bir albüm.her şey yerli yerinde.ilk göze çarpan çalışmalar;.. aslında hepsi :) :002

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

nerden buldunuuuzz :018

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ben Line Wire programını kullanarak indirdim.

Love_MetaL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Love_MetaL »

platin bilet olayı guzelmis ya fan olsam kıyarım paraya alırım :001 hem bunu nie baska gruplara da yapmıolar ki :009
.....it's only after you've lost everything, that you're free to do anything....

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

dinlicem dinlicem diyip te bi türlü dinleyemediğim grup..sonunda scenes from a memory albümünü bulddum ve de dinliyorum :001 sefdim.gzlmiş. :022 afern cocuklara
özellikle one last time,finally free, the spirit carries on baya bi hoşmuş..
in the hopes of creating a horrible zombie..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

aferim yeğenim hep böyle kal :022 :001 :002

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

Love_MetaL yazdı:platin bilet olayı guzelmis ya fan olsam kıyarım paraya alırım :001 hem bunu nie baska gruplara da yapmıolar ki :009
ee dt farkı genç :)
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

ben de soulseekten dilenerekten "octavarium"u temin ettim... leziz olmus... scenes from a memoryden sonra bu gelseymıs daha hos olcakmıs. o aradakı albume sahsen halen bi tanım getırebılmıs degılım, herneyse dıyecegım su ki, sanki amcamlar yasın da etkısıyle hafiften durulmuslar... yani bence pek hoş olmuş da, grubun kendını yenıleyememıs olan hayranları tarafından pek hoş karsılanmamıs ve de karsılanmayacak olsa gerek. "these walls" bi de "i walk beside you" -simdilik- pek hoş gelmekte kulagıma...