Placebo

Yabancı Müzik Grupları
queenseleN
Üye
Üye

Mesaj gönderen queenseleN »

Placebo yu sevmem...Adamin sesi cok gck :007 :x

plasticine
Üye
Üye

Mesaj gönderen plasticine »

merhaba
forumlara ilk girdiğimde direk placeboyla ilgili bi şeyler aradım.çünkü bu gruba hele hele de brian molko'ya bayılıyorum.brian molko.müthiş bi varlık.bi kere sen nasıl yazıyosun o sözleri,bi de üstüne cennetten inmiş melodilerle onları dillendiriyosun.üstüne hiç kimsenin benzerini yapamayacağı parmak izi gibi bi telaffuzla söylüyosun.arada gitar da çalıyosun,yeri gelip dj oluyosun,yeri gelip piyano çalıyosun.hele o gülüş,çocuk gibi masum ama kırık
tüm bu soruların beynimi içine düşürdüğü kaostan'bu mahluk insan olamaz'diyip şimdilik sıyrılıyorum

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

brian demişken... first dy in klbinde en son sankı arkasından, ekranda görunuyor.

queenseleN
Üye
Üye

Mesaj gönderen queenseleN »

plasticine yazdı:merhaba
forumlara ilk girdiğimde direk placeboyla ilgili bi şeyler aradım.çünkü bu gruba hele hele de brian molko'ya bayılıyorum.brian molko.müthiş bi varlık.bi kere sen nasıl yazıyosun o sözleri,bi de üstüne cennetten inmiş melodilerle onları dillendiriyosun.üstüne hiç kimsenin benzerini yapamayacağı parmak izi gibi bi telaffuzla söylüyosun.arada gitar da çalıyosun,yeri gelip dj oluyosun,yeri gelip piyano çalıyosun.hele o gülüş,çocuk gibi masum ama kırık
tüm bu soruların beynimi içine düşürdüğü kaostan'bu mahluk insan olamaz'diyip şimdilik sıyrılıyorum
Ehe cok güzel yazmissin :-)

plasticine
Üye
Üye

:006

Kullanıcı avatarı
polluks
Üye
Üye

Mesaj gönderen polluks »

casey yazdı:brian demişken... first dy in klbinde en son sankı arkasından, ekranda görunuyor.
klibi izleyemedim doğal olarak:(
ama sarkıyı çok beğendiğimi ve böyle bi olayda brianın olmasını da pek bir mutlulukla karşıladığımı söylemek isterim.timo maas çin yorum yapmam lakin.çünkü bence şarkı brian dolayısıyla bu denli güzel.djden dolayı değil.
ıdle talk
and hollow promises
cheating Judases
doubting Thomases...

plasticine
Üye
Üye

first day'in klibinde niye brian lok bilmiyorum ama o güzel insanın sesi yetiyor.keşke bri'nin söylediği yerlerde o adam ağız oynatmak suretiyle yeni dinleyenlerin kafasında "bu mu brian"sorusu oluşturmasayda
gene de "you'll remember me..."de kendimizden geçmekteyiz

Kullanıcı avatarı
morvedelisi
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen morvedelisi »

polluks varlığına katılıyorum..

Savasci
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Savasci »

abi brian süper adam yaa!!ama first day de bi kere bile görünmüo.cidden daha önce placebo dinlememiş olanlar adamın çıktıı yerde brianı o adam sanıolar ya!şahsen şahit oldum! :007
~*~*~*~*~*~*~*~ Dead Spirit ~*~*~*~*~*~*~*~

Kullanıcı avatarı
bassofadown
Üye
Üye

Mesaj gönderen bassofadown »

elemanlarının hepsi eşcinsel die hatırlıorm..ama yinede yannış hatırlıo olabilirim,hayranları ltfn tepki göstermesin..bi şarkıları hoşuma gidiodu bi aralar..english summer rain di galiba :roll:
... sobe _ b@ss ...

Savasci
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Savasci »

hepsi eşcinsel diilmiş.farklı farklı cinslere üyeler.üçüde ayrı :grin: ama şuan ne olduklarını hatırlamıom :grin:
~*~*~*~*~*~*~*~ Dead Spirit ~*~*~*~*~*~*~*~

Kullanıcı avatarı
lechuim
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen lechuim »

bu grubu anlatırken hangi kelimeleri kullanıcaıımı bi türlü bulamıyorum.sadece ... koyup buraya yazılabilecek en ii sözün bulunmsını istiyorum.placebo ve brian beni yalnız bırakmayın...
im your passenger the deftones

plasticine
Üye
Üye

cinsel tercihleri 3. 4. plandaki bişey bence pek de mühim değil.sadece brian'ın şu yorumunu yazmak isterim
"in our group half of us is gay, and the other half is straight, and there is only three of us"

Kullanıcı avatarı
morvedelisi
Üye
Üye
İletişim:

neden türkçe yazmadın ki?

plasticine
Üye
Üye

istiyosan yazim
"bizim grubumuzun yarısı gay,yarısı heteroseksüel.ve biz üç kişiyiz."gibi bi şey

pinn-up
Üye
Üye

Mesaj gönderen pinn-up »

placeboyu tarif etmeye yetecek türden kelimeler war mı dilimisde :wink: grup manyak bi şi de brian molko gerçekten bambaşka bi dünya...brian we stefanın gay olduklarını biliom hatta beraber yaşadıklarını duymuştum ama kimin umrunda ki?.. brian hiç bi şe yapmasa,altta müzik olmasa,suratı görünmeden bi perdenin arkasından şarkı söylese bile insanın ciğerini söker....
johannes yaf first day in klibinde bööle yannış anlaşabileceğini aklımdan geçirmiştim ama ne biliiim brian yani,demek hala tanımayan war... klip taşoz bence.. tam brian işi...

plasticine
Üye
Üye

brian molko'ya,grubun diğer üyelerine ve seçimlerine saygı duymak lazım bence.brian biseksüel,stef gay.bu onların seçimi.ben daha çok brian molko'yla ve onun kırılgan dünyasıyla ilgileniyorum.şarkılar da bu dünyanın ürünü.ben bu adama hakikaten çok seviyorum.

Kullanıcı avatarı
3291
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 3291 »

dünya gözüyle bi canlý dinlesem baþka biþey istemem...

plasticine
Üye
Üye

aynen,aynen

xPsycHox
Üye
Üye

Mesaj gönderen xPsycHox »

brian bu yaa brian..sölediği her şey güseL oLuo,nedir ondaki o ses yhaa..dehşet bişi..gaymiş,heteroseksüeLLermiş çok da taktm bi tarafmaa...tek deniLebiLeck grupLardan pLacebo :015
·٠•●Love is The Name,Sex is The Game

plasticine
Üye
Üye

bu adamda büyü mü var tılsım mı bilmiyorum.bağlıyo kendine,mahvedip koyuyo kenera

Kullanıcı avatarı
morvedelisi
Üye
Üye
İletişim:

http://www.suckerlove.tk/

türkiye fan sitesi açılmıştır.. :006

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

ya walla placebo yu tek geçerim
gay fln bosh şeyler bunkar takılmamak lazım
adamlar super müzik yapıolar bitmiştirrrrrr
Rüya ile gercegin arafında..Hep iyinin,askın tarafında..

Kullanıcı avatarı
morvedelisi
Üye
Üye
İletişim:

takan varlıkları hiç anlamıyorum..

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »