Korn

Yabancı Müzik Grupları
LaRs-TAMA
Üye
Üye

Mesaj gönderen LaRs-TAMA »

özellikle jonathan ın performansını dinleyebilek icin gidicem...ayrıca bateri tonunda bass dinlemek icin...head in kornla son turnesinde korn u tam kadro görmek icin gidicem...isallah giderim :cry:
"No rules but METALLICA rules. Here it is: Black sleeve, Black logo, Fuck you." - JAYMZ

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

LaRs-TAMA yazdı:özellikle jonathan ın performansını dinleyebilek icin gidicem...ayrıca bateri tonunda bass dinlemek icin...head in kornla son turnesinde korn u tam kadro görmek icin gidicem...isallah giderim :cry:
head'in son turnesi mi? iyide ben head gelmicek diye biliyorum hatta en az 1aydr head'siz oluyo konserler.. albüm kaydı da onsuz oldu.. yani resmen çıktı.. hatta jon röportajlarda konserlerde ikinci gitarist olduğunu ama sahnede gözükmediğini arkada çaldığını söyleyip duruyo..

LaRs-TAMA
Üye
Üye

Mesaj gönderen LaRs-TAMA »

hayır head in son turnesi olması gerekiyo...gruptan ayrılacagı kesindi ama turneyi tamamlayıp grubu yarıda bırakmicaktı benim bilgilerime göre :|
"No rules but METALLICA rules. Here it is: Black sleeve, Black logo, Fuck you." - JAYMZ

xPsycHox
Üye
Üye

Mesaj gönderen xPsycHox »

LaRs-TAMA yazdı:hayır head in son turnesi olması gerekiyo...gruptan ayrılacagı kesindi ama turneyi tamamlayıp grubu yarıda bırakmicaktı benim bilgilerime göre :|
yhok yha oLmıcak o ...
·٠•●Love is The Name,Sex is The Game

nEmEsiS_417
Üye
Üye

Mesaj gönderen nEmEsiS_417 »

EEt yaq bnd katılıorm harbe eii grup keşke bnde gdebilseydm ama sole b nedenden dolayıı:biliosnzki rock'n coke emperyalist b guce yardm edio ve coca cola kazandıı paraları oraya verio bu yzden aslnda bn daa cok barışa rockı destekliorm!!!!!!!!!!

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

LaRs-TAMA yazdı:hayır head in son turnesi olması gerekiyo...gruptan ayrılacagı kesindi ama turneyi tamamlayıp grubu yarıda bırakmicaktı benim bilgilerime göre :|
yok abi ayrılalı baya oldu.. üstüne kaç konser oldu hatta.. gelceini zannetmiorm.. zaten öle bişi duymadım da.. 4kişi geliolar yani.. bundan sonra da öle devam etceklermiş

Kullanıcı avatarı
athenaFAN
Üye
Üye

Mesaj gönderen athenaFAN »

HEYYYYYYYYYYY ****KORN**** bu adamlar süper yaa...ilk albümünden son albüme kadar....benim faworim A.D.I.D.A.S... :006

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

ya bişi sorcam bunların brick in the wall u klipleştirdikleri bi konser war o konserin nerde olduunu bilen warmı indircem ama bilmediimden indiremiorum :roll: :003
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

lanet olsunn gidemedmmmm en sevdğmm gruplardnnbri şimdii izliommm yaa üfff :020 :020 :020 :020 :020

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

lanet olsunn gidemedmmmm en sevdğmm gruplardnnbri şimdii izliommm yaa üfff :020 :020 :020 :020 :020

xPsycHox
Üye
Üye

uLeynn süperdinzz dün akşammm (((:

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

nası şanslısınızz ya aaahhhh ahhhh gidemedimm lntt oılsnnn :020 :020

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

valla ya ben tvden de izleyemedim doğru dürüst
gece kanal dde azcık gösterdiler offff
YalnızLığı aNLa

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

dream'in gosterdiyi kadarıyla muhtesem bir performans sergilediler.dirty'i calmaları benim icin supriz oldu.en sevdigim sarkıları olan dirty'i canlı dinlemeyi cok isterdim...
sleeping with the earth my dying bride

fake_smiles
Üye
Üye

Mesaj gönderen fake_smiles »

ben gittm ya bi grup bu kdrmı müthiş olabilir aahh ahh tam anlamıyla mükemmel bişeydi süperdiler.. :002

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

jonnathan yazdı:dream'in gosterdiyi kadarıyla muhtesem bir performans sergilediler.dirty'i calmaları benim icin supriz oldu.en sevdigim sarkıları olan dirty'i canlı dinlemeyi cok isterdim...
harbiden de dirty sürpriz oldu hiç beklemioduk.. right now'ı bile çalmadılar dirty'i çaldılar <:.. ama süperdi.. hele hele adamların önlerinde olması canlı canlı islemek.. of ulan bea (havamı da yaparım) <:

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

smG yazdı:
jonnathan yazdı:dream'in gosterdiyi kadarıyla muhtesem bir performans sergilediler.dirty'i calmaları benim icin supriz oldu.en sevdigim sarkıları olan dirty'i canlı dinlemeyi cok isterdim...
harbiden de dirty sürpriz oldu hiç beklemioduk.. right now'ı bile çalmadılar dirty'i çaldılar <:.. ama süperdi.. hele hele adamların önlerinde olması canlı canlı islemek.. of ulan bea (havamı da yaparım) <:
tamam,kes,uzatma! :)
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

jonnathan yazdı:
smG yazdı:
tamam,kes,uzatma! :)
aaa.. niye kesiyim yaa.. şimdi biras dinle ve öğrenki bida geldiklerinde (olursa öle bişey) tecrüben olur :P

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

bak ya bak yaaa..
ağır tahrik var yani... :010

El_Fuego
Üye
Üye

Mesaj gönderen El_Fuego »

apocalyptica'yla korn'u bi arada görücem aklımın ucundan geçmezdi bi kaç ay önce... ama tek başına da gitsem, her yanımda gruplar halinde elenen isnanlar nispet eder halde yalnızlııma küfür de etseler!!!!, konserler hakkaten olaanüstüydü, her şeye deydi bu yüzden... jonathan'da bize hayran oldu zaten, daha önce yapmadıı yorumları yaptı...

seneye rammstein diyorum... inş..
All you need is a modest house, in a modest neighborhood...

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

Hypocrites... ulan bu kadar güzel şarkıda yapılmazki yaa!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

gittik izledik begendik.playlist tahmin etigim gibiydi.ozellikle shoots and ladderstan one' a (metallica) baglamalari ve another brick in the wall'u icra etmeleri surpriz oldu...turkiyeye ilk defa gelmeleri münasebetiyle genelde bilinen parcalara agirlik verdiler..
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
Samara_
Üye
Üye

Mesaj gönderen Samara_ »

nası şanslısınızz ya aaahhhh ahhhh gidemedimm lntt oılsnnn

Bencede..biz gidemedk a.q üstelik Another brick in the wallu canlı dnlemek için ölüodum :020

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

Resim
korn'un yeni albümünün yeni single'ı Twisted Transistor'un muhtemel kapağı.. sanırım bu olucak..
bu arada yeni albümde (see you on the other side) söylentilere göre 6aralıkta çıkacak!

xPsycHox
Üye
Üye

Hehe waLLa Müzik hocasına müzik tarzLarı dersinde,koRn un biyografisini werdim,2 tane de şarkısını dinLettk snftaa, sözLüden 90 aLdm yhaa :grin: sewiorumm sizii beaa (((: mükemmeLsinzz yhaw..!