Evanescence

Yabancı Müzik Grupları
grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

degil ama ben taktim iste. :roll:

Kullanıcı avatarı
Gizmocan
Üye
Üye

Mesaj gönderen Gizmocan »

en son dvd mi ne cıkarmıslar orda hello yokmus. my immortal da bile gömülüo kadın hello yu hiç söleyhememiştir canlı. ebn stüdyo ya göre hello yu sölemeye calısıorum son dörtlük dısında mukemmel oluyo ama kadın harbiden konserde yırtınıo söleyemio. şaşırıodum sesine ama live performance larını dinledikten sora sesinin bnmki gibi olduuna karar verdim yane cok asııırıııııı guçlü deil ayrıca aır müziklerde kulaa batıyo. ama yine de yinede yinede seviorum..
Mutluluk, acıyla savaşmanın adı..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

evanescence dinliyecegime within templation dinliyorum mutluyum :)
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
CcCoMaLieSsS
Üye
Üye

Mesaj gönderen CcCoMaLieSsS »

Gizmocan yazdı:en son dvd mi ne cıkarmıslar orda hello yokmus. my immortal da bile gömülüo kadın hello yu hiç söleyhememiştir canlı. ebn stüdyo ya göre hello yu sölemeye calısıorum son dörtlük dısında mukemmel oluyo ama kadın harbiden konserde yırtınıo söleyemio. şaşırıodum sesine ama live performance larını dinledikten sora sesinin bnmki gibi olduuna karar verdim yane cok asııırıııııı guçlü değil ayrıca aır müziklerde kulaa batıyo. ama yine de yinede yinede seviorum..
ne alkası var ya uyus etmein insanı hello çok özel bi şarkı ne biçim fanısın ölen karşei için yazmış her konserinde söler mi bi düşün sora kadın yırtınıo ne demek ya bide onun sesiyle kendinkini karşılaştırıosun var mı böle bişe sen onun kadar hareket etsen ölürsün be!!
ha EVyla WTyi karşılaştırmasak WT senfonoik metal yapıo 2sinide dinlerim hiç bi zaman bir dierini bi dierine tercih etmeyi bile düşünmedim

korn83
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen korn83 »

eva ile within karsılastırması bana da co ksaglıklı gelmedi acıkcası...
viva metal!

Kullanıcı avatarı
CcCoMaLieSsS
Üye
Üye

bütün EV hayranları http://evanescence.board.dk3.us/2/index.php girer üye olunursa sevinirim daa yeni açıldı sayılır bu arada güsel bi süprizle geliorus yeni bi siteyle evanespark!! yakında açılcak

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

ben de kesinlikle wthin temptation la çok benzio evanescence.Şahsen W.T. yi peki tanımıorum ve hangisi daha eski bilmiorum ama bir birini taklit edio orası kesin.
and we all went to heaven in a little row boat

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

within 97de cıkardı yanılmıyorsam ilk albumu,tarzıda daha cok gothic'e yakındır...evanescence'ada basta gothic diyenler cıktıgı dusunulurse(ne alaka bilmiyorum) gelip gercegini gormelerini isterim...yaptıgım karsılastırma ise iki bayan vokal arasında yapılan bir karsılastırmadır..katılırsınız katılmassınız orası beni ilgilendirmez

Kullanıcı avatarı
CcCoMaLieSsS
Üye
Üye

kesinlikle yanılıosun sharonın sesi amyden ince müzik tarzları benzeyebilir ama tamamıyla aynı diiL EVda 94 95 de çıkardı ama fallenı ilk albümleri olarak sayıyolar nolcak yani hangisi daa önce çıkarmıştır kaç yıldan beri müzik piyasasının içindeler die mi bakıours kimsenin kimseyi taklit fln ettigi yok 2 grup bulun vokalleride aynı cins olsun bide müziklerinde biraz benzerlik olsun hemen o o nu taklit edio şu bu yılda ilk albüm fln çıkarmıştır die ne bu ya!!!!! :evil: :evil: :evil:

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

CcCoMaLieSsS yazdı:kesinlikle yanılıosun sharonın sesi amyden ince müzik tarzları benzeyebilir ama tamamıyla aynı diiL EVda 94 95 de çıkardı ama fallenı ilk albümleri olarak sayıyolar nolcak yani hangisi daa önce çıkarmıştır kaç yıldan beri müzik piyasasının içindeler diye mi bakıours kimsenin kimseyi taklit fln ettigi yok 2 grup bulun vokalleride aynı cins olsun bide müziklerinde biraz benzerlik olsun hemen o o nu taklit edio şu bu yılda ilk albüm fln çıkarmıştır diye ne bu ya!!!!! :evil: :evil: :evil:
ne demek kesinlikle yanılıyosun?ben kendi dusuncemi soyluyorum bana gore wt evanescenceden 1o kat kalitelidir...

Kullanıcı avatarı
CcCoMaLieSsS
Üye
Üye

hehe eminim öledir bence 2sininde ayrı bi güselligi kalitesi var bu arada bende genel biseyden bahsettim düsüncene saygı duyarım ama sadece senin düsüncenle olmuo işte!!

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

saygı duy yeter zaten

Kullanıcı avatarı
asl
Üye
Üye

Mesaj gönderen asl »

within i daha yeni yeni tanımaya başladım ama bence daha kaliteli olduu kesin...

Kullanıcı avatarı
Lord_Of_Darkness
Üye
Üye
İletişim:

ii

Mesaj gönderen Lord_Of_Darkness »

hoş musik yapar kendileri...

vicious
Üye
Üye

Mesaj gönderen vicious »

sevmem. sevilesi bi grupda degil. bütün sarkıları birbirine benziyo, hatta aynı. amy lee ztn avril'in gotik varyasyonu. e zaten daha noulsun?
vicious will cut your skin and bruise your lips.

Kullanıcı avatarı
Lord_Of_Darkness
Üye
Üye
İletişim:

ueuehu

Mesaj gönderen Lord_Of_Darkness »

uehueeuh yorum yok.............:D:D:D:D::D

miss_kasirga
Üye
Üye

Mesaj gönderen miss_kasirga »

evanescence... kim kötü yorum yapabilirkii.. adamlar yapıyolar müziklerini ayrıca amy lee nin avrıl kargasıyla alakası yok.. kızın sesi de müziği de ortada.... :evil:

vicious
Üye
Üye

Mesaj gönderen vicious »

ben avril ve amy lee'yi sesleri bakımında karsılaştırmadım. amy lee'nin sesi avrilden cok daha güzel ama hala tam olarak kullanabildigini sanmıyorum. evanescence ilk cıktıgında albümlerini alıp dinlemiştim. radyoda da baya bi çalıyodu zaten. begenmiştimde grubu. ama albümü 3. dinleyişten sonra cok sıkıldım. sarkılar arasında gercekten cok bi fark yok. hepsi cok tipik sarkılar. bi hatun var sarkı söylüo arkadan bi gitar sesi fln. e diceksiniz baska nası olcak adamlar gothic müzik yapıyo? the gathering'de gothic müzik yapıyo ama albümlerini yüzlerce kez üst üste dinleyebilirsiniz ve sıkılmazsınız. demek bunlarda bi eksiklik var ki biyerden sonra sıkıyor insanı.

biri ordan "senin bu müzigi dinlicek kadar kulagın yoksa biz napalım" demiş. benim kulagım gayet yerinde, zaten yerinde oldugu için sarkılardaki monotomlugu anlayabiliyorum eger sen sarkıların hepsinin birbirinden farklı oldugunu söyleyebiliyosan ve buna gercekten inanıyosan senin kulagında bi bozukluk var. ben demiyorum ki bu grup dinlenmez, igren, ögk, cok kotu. sadece müziklerinde bi yenilik yok ve cok uzun soluklu olucaklarınada inanmıyorum. ha simdi bu kadar ünlüler, çünkü gayet guzel bi sekilde paketlenip sunuldular topluma. (avrilede bu yüzden benzetmiştim. avril kucuk skater punk'dı, amy lee'de gotik abla..)
vicious will cut your skin and bruise your lips.

Kullanıcı avatarı
BeTRaYeD_FooL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen BeTRaYeD_FooL »

vicious yazdı:sevmem. sevilesi bi grupda degil. bütün sarkıları birbirine benziyo, hatta aynı. amy lee ztn avril'in gotik varyasyonu. e zaten daha noulsun?
Çok biliyosun...:p

Kullanıcı avatarı
CcCoMaLieSsS
Üye
Üye

BeTRaYeD_FooL yazdı:
vicious yazdı:sevmem. sevilesi bi grupda degil. bütün sarkıları birbirine benziyo, hatta aynı. amy lee ztn avril'in gotik varyasyonu. e zaten daha noulsun?
+98T93463356574376799

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

BeTRaYeD_FooL yazdı:
tabiki biliyor

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

ee guzel..

Kullanıcı avatarı
lavinya
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinya »

amy hiç güsel bi kız deil hele makyajsız hani cok kötü ama sesi müthiş bence..

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

geçen gün amy ile konuştum..şu lavinya kadar çirkin insan görmedim o ne öyle dedi..huyunu da sevmiyornuş hiç hazzetmiyorum dedi valla :roll:

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

tipinden cok müziğini incelesek?
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?