System Of a Down

Yabancı Müzik Grupları
evrim
Üye
Üye

Mesaj gönderen evrim »

her ne kadar Türkler hakkında ileri geri konuşsalarda orda burda konserlerinde, iyi müzik yapıyolar doğruya doğru. b.y.o.b da hoş olmuş hani 8)
En son evrim tarafından 23 Haz 2005 04:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
I wanna thank you mom,
I wanna thank you dad
for bringing this fucking world
to a bitter end.
I never really hated a one true god
but the god of the people I hated!

Kullanıcı avatarı
asl
Üye
Üye

Mesaj gönderen asl »

bu grubu sevemiyorum... siyasi görüşleri fln o yüzden de diil ama bilmiyorum itici geliyo bana işte :018
bu yüzden objektif yaklaşamıyo olabilirim ama son şarkılarını da sevmedim...
...i start to feel a sort of temporary peace...

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

system olayı götürüo... kendilerine ait süper ve farklı bi soundları var... siyasi görüşleri bi yana olayı müzik açısından değerlendirdiğimizde süperler... b.y.o.b. ayrı güzel bi single... zamanının spiders'ı, chop suey'si, innervision'ı gibi iyi bi single... dinlenir bu adamlar...

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

sezrade yazdı:
lp_fefurkan yazdı:Bence böyle aptal bir grubun muhabbetinin yapılması bile çok saçma!!!bide o rockn cokea gelmesini isteyen ve bunları dinleyip seven kişilikleri çok merak ediorum!!!!ilk görüşte naparım bilmiorum zaten böyle aptalca ilgi çekme yöntemleri kullanan supersonic salak gruplardan(soad=hiçbişi) NEFRET EDİYORUM!!!!!BENİM VATANIMA MİLLETİME LAF ATAN APTALLARI KORUMAYIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bence;
1-sitemizde sanki diger arkadaslar yada biz vatan hainiymisiz gibi yargılarda bulunma
2-herıfler ıyı muzık yapıyolarsa dınlerım benden nefret ededursunlar cok derdımse ben de onların kısılıklerını sevmem olur bıter
3-onların ılgı cekmeye ıhtıyacları yok canım arkadasım zaten olaganustu muzık yapıyolar kımse system of a downu "aaa su turk karsıtı grup muuuu" dıye tanımıyo onun yerıne "haaa bı sarkıları var hanı"dıyerek ve genelde chop sueyi ornek gostererek tanıyolar
4-"aptal" grubun muhabbetının yapılması cok sacmaysa nıye burdasın ve abuk subuk mesajlar atıyosun ve tanımadan yargılıyosun bızı
5-komık olma ılk goruste hıcbısey yapamazsın o herıfler sıradan adamlar dııl ole yolda yurumezler yalnız turkıyede..

hanı merak etmıssın ya sevıp dınleyen kıslıklerı ben onlardan bırıyım merakın bır parca olsun gıdermek ıcın yazdım..
+1000000

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

sezrade yazdı:
lp_fefurkan yazdı:Bence böyle aptal bir grubun muhabbetinin yapılması bile çok saçma!!!bide o rockn cokea gelmesini isteyen ve bunları dinleyip seven kişilikleri çok merak ediorum!!!!ilk görüşte naparım bilmiorum zaten böyle aptalca ilgi çekme yöntemleri kullanan supersonic salak gruplardan(soad=hiçbişi) NEFRET EDİYORUM!!!!!BENİM VATANIMA MİLLETİME LAF ATAN APTALLARI KORUMAYIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bence;
1-sitemizde sanki diger arkadaslar yada biz vatan hainiymisiz gibi yargılarda bulunma
2-herıfler ıyı muzık yapıyolarsa dınlerım benden nefret ededursunlar cok derdımse ben de onların kısılıklerını sevmem olur bıter
3-onların ılgı cekmeye ıhtıyacları yok canım arkadasım zaten olaganustu muzık yapıyolar kımse system of a downu "aaa su turk karsıtı grup muuuu" dıye tanımıyo onun yerıne "haaa bı sarkıları var hanı"dıyerek ve genelde chop sueyi ornek gostererek tanıyolar
4-"aptal" grubun muhabbetının yapılması cok sacmaysa nıye burdasın ve abuk subuk mesajlar atıyosun ve tanımadan yargılıyosun bızı
5-komık olma ılk goruste hıcbısey yapamazsın o herıfler sıradan adamlar dııl ole yolda yurumezler yalnız turkıyede..

hanı merak etmıssın ya sevıp dınleyen kıslıklerı ben onlardan bırıyım merakın bır parca olsun gıdermek ıcın yazdım..
+sonsuz

littlegothic
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen littlegothic »

smD yazdı:
sezrade yazdı:
bence;

+sonsuz
bide şöle bşi var onların müslümanlardan nefret etmesinin sebebi de ermeni soykırımına inandırılmaları sonuçta onlara öle anlatıldı öle öğretildi sana da s.o.a.d. öle bi anlatıldı ki sen de nefret ettin bilmeden yargıladın aynı şey onlar için de geçerli onlar da müslümanları kötü tamnıdılar gerçeği bilmiolar daha dorusu gerçiği bilidiklerini düşünüp dierlerini anlamamakta inanmamakta ısrar ediolar...bu işte!!!
This tragic future

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

:002 :002 :002 helalll

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

müzik sadece *
En son in_ven tarafından 21 Ağu 2006 12:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
KurBan_11
Üye
Üye

Mesaj gönderen KurBan_11 »

arkadaşlar duyduguma göre SOLİSTİN ANNESİ TÜRKmüş ve bizim alehimize yaptıkları olaylar doğru diilmiş...Bu arada sonalbümleride diğerleri gibi muhteşem olmuş adamları tebrik ediyorum...bütün gün system of dinlesem bıkmam .. :014
Ya bugüne kadar yaşadığımız her şey aslında hiç yaşanmamışsa...

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

KurBan_11 yazdı:arkadaşlar duyduguma göre SOLİSTİN ANNESİ TÜRKmüş ve bizim alehimize yaptıkları olaylar doğru diilmiş...Bu arada sonalbümleride diğerleri gibi muhteşem olmuş adamları tebrik ediyorum...bütün gün system of dinlesem bıkmam .. :014
solistin annesi türkmüymüş(?) ben öle bişi olduğunu zannetmiyorum... eğer öle olsa şimdiye kadar çoktan duyulmuştu..

Kullanıcı avatarı
bloodline
Üye
Üye

Mesaj gönderen bloodline »

abi bence gelmesinler türk karþýtý bir grubun türkiyede iþi olmaz :023
your mama told you that you are not suppose talk the stranger

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

bnde öle bişey duymadımm :006

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

son albümleri beklediğim kadar güzel değil bence nerde toxicity nerde bu albüm
bide gitarist artık grubun solisti olmuş galiba serjden çok o söylüyo

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

ewt haklısın trabrock serj susuo o sölüo nerdeyse.. özellikle b.y.o.b'de bütün birtuallar ona ait...
albüm konusunda da haklısın ama her grubun öle süper bi albümleri olur... system'in toxicity di... dier albümleri de onun kalitesinde beklemek bence yanlış.. ama yinede güzel olmuş albüm.

Kullanıcı avatarı
selenay
Üye
Üye

Mesaj gönderen selenay »

KurBan_11 yazdı:arkadaşlar duyduguma göre SOLİSTİN ANNESİ TÜRKmüş ve bizim alehimize yaptıkları olaylar doğru diilmiş...Bu arada sonalbümleride diğerleri gibi muhteşem olmuş adamları tebrik ediyorum...bütün gün system of dinlesem bıkmam .. :014
nası ya bole bişi olması mümkün diil bence...

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

öle bişi olamaz zaten ya! :023

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

:006
En son in_ven tarafından 03 Oca 2008 18:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

AngelofDeaTh
Üye
Üye

Mesaj gönderen AngelofDeaTh »

asl yazdı:bu grubu sevemiyorum... siyasi görüşleri fln o yüzden de diil ama bilmiyorum itici geliyo bana işte :018
bu yüzden objektif yaklaşamıyo olabilirim ama son şarkılarını da sevmedim...
aynen ya bi türlü sewmiyorum nedense...çöok soğuğum onlara karşı sewemiyorum

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya bu albüm fena değil de bişeyler eksik gelio bana eskilerin tadını alamıyorum keşke vokal konusu böyle olmasaydı

Kullanıcı avatarı
cumko
Üye
Üye

Mesaj gönderen cumko »

hepsinin amk şeref yoksunları türklere demediklerini bırakmıolar ermeni köpekler yaptıkları müzikten öok solediklerine bakın türk düşmanları

Kullanıcı avatarı
drnobody
Üye
Üye

Mesaj gönderen drnobody »

cumko yazdı:hepsinin amk şeref yoksunları türklere demediklerini bırakmıolar ermeni köpekler yaptıkları müzikten öok solediklerine bakın türk düşmanları
madem yaptıkları müzikten çok sölediklerine bakacaksın niye gidip bunları siyasi bi ortamda(artık forum olur,herhangi bi tarışma platformu olur) sölemiyosun?artık sıkmaya başladı sürekli birilerine hakaret edilmesi

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya şu grubun siyasi yönüne girmeyin artık yeter yoksa bu tartışmaların sonu gelmez müziğiyle alakalı konuşun

Kullanıcı avatarı
lanselot
Üye
Üye

Mesaj gönderen lanselot »

bence müzikle siyasi görüş karıştırılmamalı adamlar iyi müzik yapıyo buna kimse bişi diemez!!!!!! ama yine de türk düşmanı olmamaları ister istemez bi negatif elektrik çekiyo üzerine ama ben yine de dinliyorum ama onları diil müziklerini!!!!!!!!! :002

Kullanıcı avatarı
Kanatsiz_Melek
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen Kanatsiz_Melek »

lanselot yazdı:bence müzikle siyasi görüş karıştırılmamalı adamlar iyi müzik yapıyo buna kimse bişi diemez!!!!!! ama yine de türk düşmanı olmamaları ister istemez bi negatif elektrik çekiyo üzerine ama ben yine de dinliyorum ama onları diil müziklerini!!!!!!!!! :002
kesinlikle katılıyorum +bir videolarını izledim süperdiler şarkının ismi gelmiyo şimdi aklıma ama sanırım son klip dream tv de sürekli çıkıyo bence ii müzik yapıyorlar
Kurbanlar... Hepimiz değilmiyiz!....(Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!)

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

nefret ederim kendilerinden ama şu klip şarkılarını beğendim...bugün mtv de gözüme çarptı oturup adam gibi bi dinliyim dedim ve şarkıyı sevdim...ama klibi hala sevmiyorum..belkide onları gördüüm için sevmiyorumdur..