System Of a Down

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

eğer bu şekilde tartışmalar devam edecekse sonu gelmez emin olun
dinleyin geçin ya da dinlemeyin forumlarına da sataşmayın
müziğini konuşmaya devam edin
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

haklısın, benim dinlediğim gruplara da gay diyip dururlar, benim de hoşuma gitmez bu ama burda durum farklı gibi geliyor bana. bize dokunuyor ucu...
illa müziği hakkında yorum yapın diyorsan da;
fanlarından özür dileyerek yazıyorum ama bu da benim şahsi görüşümdür... olan olaylardan ötürü sadece bu gruba özel önyargım vardır ve dinlediklerimi beğenmedim, haliyle de sevmem...

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

trabrock yazdı:eğer bu şekilde tartışmalar devam edecekse sonu gelmez emin olun
+sonsuzzzz :002
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

s.o.a.d.

Mesaj gönderen Rita »

s.o.a.d. lütfen gel ve bizi hypnotize et!!tartışmaları kulak arkası olarak değerlendiriyorum..yoksa asla son bulmaz..ama gelmeyeceğinizi biliyorum..blöf yapıyolar türkiye ye..:(
myspace.com/the_rita

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

system_ yazdı:
trabrock yazdı:eğer bu şekilde tartışmalar devam edecekse sonu gelmez emin olun
+sonsuzzzz :002
burda da dikkatimi bir daha çekmişken değinmek istiyorum, sayın site sahibi, uygunsuz bulursanız siliniz, affınıza sığınıyorum ama gerçekten de kolaya kaçma gibi birşey var burda. dile getirmek istedim sadece...
kardeşim sizin kendi görüşleriniz yok mu? +1, +sonsuz +59783096306 saçma geliyor bana. fikir düşünce yazılır, forum burası.
tekrar belirtiyorum, sayın site sahibi ve moderatör arkadaşlar, uygunsuz bir yere yazılan mesajdı. kusura bakmayın...
:celalligünümdemiyimne?:

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

aynı fikirlerii bidaha yazmakk saçma o zamn yazymm :!:

:arrow: konu dönüp dolaşıp aynı noktaya geliyor ve mziği tartışamyoruz :!: dinleyenlerr dinlesin dinlemeyenler sevmeyenlerde saygı çerçevesinde eleştrilerinii yapsın :013
:013

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

Trimpot yazdı:
drexler yazdı:
Trimpot yazdı:Adamlarin dinledigim tek sarkisi spiders zaten. Ataturk'u de cok seviyorum. bunu tartisacak degilim.

Ne alakasi var ki muzik ile Ataturkculugun.

Adamlarin kisiligi hicte umurumda degil. Hep olagan tartismalari yapiyoruz. Gerek yok bence.
atatürkcülükle alakası yok tabi ki müzikle..ama adamların dü$üncelerinin atatürk ün sawunduklarıyla cok ilgisi war..ne demi$ : ne mutlu türk üm diyene..köpek türkler diyen birine tepkisi ne olurdu sizce ?
O zaman adam boyle diyorsa bu olayi baska bi yere alirim. muzik nerede kaldi? bu olayin disinda. tamam olur bak o zaman.

-sen mi turklere kopek dedi ulan- diye sorarim adama.

ama dinliyorum sarkiyi. cogu sarkiyi kimin soyledigini dusunmeden dinliyorum hatta. cunku ben muzik dinliyorum.

Konuyla alakasi yok ama "Anna Nalick" seviyorum ben. o da pop yapiyor. ama dinliyorum. cok sakin bir muzik. cokta severim boyle sarkilari. Eee simdi bu ablamiz da pop yapiyor diye dinlemeyeyim. oldu mu simdi.
ok senin dedigini anlıyorum ama ben bunu kendime yediremem i$te..bu adamların hakkımızda ne dü$ündügünü bile bile dinleyemem icim kaldırmaz..

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

drexler yazdı:
Trimpot yazdı:
drexler yazdı: atatürkcülükle alakası yok tabi ki müzikle..ama adamların dü$üncelerinin atatürk ün sawunduklarıyla cok ilgisi war..ne demi$ : ne mutlu türk üm diyene..köpek türkler diyen birine tepkisi ne olurdu sizce ?
O zaman adam boyle diyorsa bu olayi baska bi yere alirim. muzik nerede kaldi? bu olayin disinda. tamam olur bak o zaman.

-sen mi turklere kopek dedi ulan- diye sorarim adama.

ama dinliyorum sarkiyi. cogu sarkiyi kimin soyledigini dusunmeden dinliyorum hatta. cunku ben muzik dinliyorum.

Konuyla alakasi yok ama "Anna Nalick" seviyorum ben. o da pop yapiyor. ama dinliyorum. cok sakin bir muzik. cokta severim boyle sarkilari. Eee simdi bu ablamiz da pop yapiyor diye dinlemeyeyim. oldu mu simdi.
ok senin dedigini anlıyorum ama ben bunu kendime yediremem i$te..bu adamların hakkımızda ne dü$ündügünü bile bile dinleyemem icim kaldırmaz..
tamam dinlemio olablrsnn ama onlara ağır eleştrlerde bulunmanınn ne anlamı var

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

drexler arkadaşımızın demek istediği sanırım şu, ya da benim anladığım şu, bir grubu sevmemek için nedenlerin vardır, tarzdan tut, tiplerine kadar. daha önce de dedim, benim dinlediğim gruplara transparan şeyler giydikleri için gay diyorlar. benim de savunmam adamları cinsel tercihlerine göre yargılamayın... hoş gay olsun olmasın ucu bana dokunmuyor şimdilik. yani müzikleri dışındaki bir konuda eleştirmeyi ben de doğru bulmuyorum ama türkler söz konusu burda. umarım doğru anlamışımdır...

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Re: ...

Mesaj gönderen Lysippe »

zihni05 yazdı:Hocam sen dinle sorun değil gay olsun lezbiyen olsun olay burada Türklere karşı yapılan hakarettir.En azından onlar Türkleri aşağılamıyolar!!!Daha bunun neyini savunasın ki olay bu kadar açık ve net!!!
sonunda beni anlayan biri!!! teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

müzik dinliyorum adamların fikirlerini değil isteyen dinler istemeyen dinlemezz zorlama yokk bişey yok :006

Kullanıcı avatarı
new_king
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen new_king »

zihni05 yazdı:S.O.A.D seven ve dinleyen dostlar sadece bi soru hepinize!!! Bu adamlar Türkiye'ye gelmek için neden CAN Güvenliği istiyorlar acaba??? Bir yerlere batan bişeyler mi yaptılar acaba ??? Hade canlarım bi cevap verin bakalım... :014
abicim adamların konserlerini izliyosan kapısında 'köpekler ve türkler giremez' yazıyor.bazı konserlerinde türk bayrağı yaktıkları da var.daha bu hafta bizim milletin isviçre'ye ne yaptığı ortada.SOAD türkiye'ye geldiğinde büyük ihtimalle 4ünü de öldürürler.ne kadar karşı çıksak ne kadar önce müzik de desek bu ülkede faşist insanlar bizden daha fazla maalesef

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

new_king yazdı:
zihni05 yazdı:S.O.A.D seven ve dinleyen dostlar sadece bi soru hepinize!!! Bu adamlar Türkiye'ye gelmek için neden CAN Güvenliği istiyorlar acaba??? Bir yerlere batan bişeyler mi yaptılar acaba ??? Hade canlarım bi cevap verin bakalım... :014
abicim adamların konserlerini izliyosan kapısında 'köpekler ve türkler giremez' yazıyor.bazı konserlerinde türk bayrağı yaktıkları da var.daha bu hafta bizim milletin isviçre'ye ne yaptığı ortada.SOAD türkiye'ye geldiğinde büyük ihtimalle 4ünü de öldürürler.ne kadar karşı çıksak ne kadar önce müzik de desek bu ülkede faşist insanlar bizden daha fazla maalesef
türk bayrağı yaktıkları konserin videosunu bana yollar mısın???

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

Lysippe yazdı:drexler arkadaşımızın demek istediği sanırım şu, ya da benim anladığım şu, bir grubu sevmemek için nedenlerin vardır, tarzdan tut, tiplerine kadar. daha önce de dedim, benim dinlediğim gruplara transparan şeyler giydikleri için gay diyorlar. benim de savunmam adamları cinsel tercihlerine göre yargılamayın... hoş gay olsun olmasın ucu bana dokunmuyor şimdilik. yani müzikleri dışındaki bir konuda eleştirmeyi ben de doğru bulmuyorum ama türkler söz konusu burda. umarım doğru anlamışımdır...
Lysippe ewt budur!!anlatmaya calı$tıgım $ey bu..
system_ dinlemio olabilirsin ama niye ağır hakaretlerde bulunuosun demi$sin..arkada$ım ben ağır hakaretlerde bulunmadım..yazdıklarımı dikkatli okursan anlarsın..ki agır hakaretlerde bulunsam tam yeridir yani..onlar bana it köpek derse aynısını benim de onlara deme hakkım wardır..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

baslık temizlendi...kalan msjlardan rahatsızlık yaratan olursa ozel mesajla bildirirseniz duzeltirim...bundan sonraki "asırı" mesajlarda silinecektir...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
StroNGeRr
Üye
Üye

Mesaj gönderen StroNGeRr »

Arkadaşlar Ben SOAD hayranıyım. Ama adamlar Türkiye ye gelmez, Ermeni olmalarından öte adamlar Amerikan vatandaşı. Artık kendi ülkelerine bile saygıları yok ki Türkiye ye olsun. WAR şarkısından da bildiğiniz gibi "WHO VICTORED OVER? THE SELJUKS. WHEN THE HOLY LAND WAS TAKEN... WE WILL FIGHT THE HEATHENS (KİM KAZANDI? SELÇUKLULAR. O ZAMAN KUTSAL TOPRAKLAR ALINDI... PUTPERESTLERLE SAVAŞACAĞIZ)" adamlar bize yönelik bu 1998 yapımı şarkısında Türkiye'ye geleceklerdi zaten ama utançlarından gelememişlerdi hatırlarsanız. Yani o yüzden bu saatten sonra gelecekleri varsada gelmezler. Diyelim geldiler Anti-Rock çılar sırf adamları bozmak için kim bilir neler yapacaklar. Bence artık bunu tartışması yapılmamalı. Onlar buraya geldğinde ne olaylar olcağını kimse tahmin edemez. Çünkü SOAD ın çok karşıtı var. Ama harbiden helal olsun adamlara bize karşı o kadar şey yapsalarda, hakkını yemeden iyi müzik yaptıklarını kabul etmek lazım.

Not: Alıntı değildir.

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

bak SamotH abinin incilerindendir bu

gelirlerse ikimize
gelmezlerse "pipimize"

diyerek kibarlaştırayım en iyisi...

popüler kültür kurbanı olan bir topluluk gözümde annelerini reddeden piçlerden farksızdır!

ermeniyseler ve türklere karşıysalar,
1-Amerikan vatandaşı olarak
2-Amerikan bayrağının arkasına gizlenerek bu dönekliği yapmalarına rağmen hala bu manifestoya devam ediyormuş gibi bir görüntü vererek 'sadece promosyonlarını büyütmek adına' isimlerini duyurma çabasına giriştiler...
ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

bloodyhead yazdı:
Trimpot yazdı:Adamlarin dinledigim tek sarkisi spiders zaten. Ataturk'u de cok seviyorum. bunu tartisacak degilim.

Ne alakasi var ki muzik ile Ataturkculugun.

Adamlarin kisiligi hicte umurumda degil. Hep olagan tartismalari yapiyoruz. Gerek yok bence.
+sonsuz.. trimpot teşekkür..
+1
burda sadece spiders kısmına katılmıorum...zira bi sürü şarkısı var sevdiim soad'ın...
Even the smallest person can change the course of the future...

_blindside
Üye
Üye

Mesaj gönderen _blindside »

son albümleri güzel olmuş. eskilerine göre daha ağır. tam efsane oldular artık benim için.

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

ya bnde hçç sevmedmmm sadece attackk çkk bğndmmm :010

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

Toxicity albümünün tamamı ve diğer albümlerden 3-5 şarkısı dışında dinlenebilirliğini kaybetti benim için.Mesmerize bir noktadan sonra sıkıntı veriyor..Bayaadır dinlemeyi bıraktığım bir gruptur..Türkiye'ye gelecekleri yönündeki söylentiler ayyukta fakat sanmıyorum geleceklerini.Ama belli olmaz paraya tav olup damlayabilirler..

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

drexler yazdı:ben türklere köpek diyen birinin yaptıgı müzigi dinlemem..dileyen dinlemekte özgürdür o ayrı..ama ben atatürk ün mirascısıyım..o`nun bıraktıgı degerlere saygı gösteririm elimden geldigi kadar..
oha..ben onlarin "türkler köpektir" dedigini hic duymadim..
ben onlari severek dinlerim..ama simdi de sogdum acikcasi onlardan...
saygisizlik yaptiklari icin, benimde saygim olmaz onlara...ama müziklerinden vazgecmemde..

..zaten herkes icin köpegiz, aldanmayin..

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

karpuz_agaci yazdı: ..zaten herkes icin köpegiz, aldanmayin..
:016 :016 :016 :023 :023

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

nesee ya konuyuu aynıı boyuta getrmylmm

fake_smiles
Üye
Üye

Mesaj gönderen fake_smiles »

en sewdiim gruplardan biridr bunlar herşeye ramen müziini dnlemekten şu anda zewk alıorm gelecekte nolr blinmes fazla sataşıolar çnkü..ama çok güsel yaa!! :002