System Of a Down

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
mamasaid
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mamasaid »

psycho groupie cocain crazy
yessssssss
adamım benim yaaaaaaaaaaa

Kullanıcı avatarı
tolga_deniz
Üye
Üye

Mesaj gönderen tolga_deniz »

lonely day hypnotize chop suey filan güzel işte...güzel güzel ...güzel yapiolar yaani :-D
imza yazılmaz çizilir!

Kullanıcı avatarı
zihni05
Üye
Üye

...

Mesaj gönderen zihni05 »

Jonattan alooo bu forum kapanmadımı hala ne işsin sen??? Budarmı lafının arkasındasın???

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

yazdığını bi daha oku istersen(!)başlıkta rahatsız edici v snn kavga çıkardığın msjlar vardı tmzlendi v açıldı
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
zihni05
Üye
Üye

...

Mesaj gönderen zihni05 »

Benim yazıklarımda bi b.k yoktu sadece doğrular vardı ama anlayan insanlara sen benim yazımı kaldırabilrisin ama ben yazmaktan vazgeçmem.İnsan gibi sözünün arkasında durmadı Jınıttınmı nedir daha neyi konuşuyon sen?sen jınıttınmısın kayseri??

Kullanıcı avatarı
zihni05
Üye
Üye

...

Mesaj gönderen zihni05 »

Alın müzikde sizin olsun kültürde nasıl isterseniz...

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

evt bi bk yoktu..sadece ortlığı brbrne kattınn

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Re: ...

Mesaj gönderen jonnathan »

biri beni mi cagırdı?
kimse ustune alınmasın ama bu forumda kimse istedi diye baslık kapanmaz...belirttigim gibi karmasa yaratan mesajlar silindi ve baslık yeniden acıldı...ben hicbir zaman bu baslık burda olmayacka demedim...senin dusuncede ters gelen herseye sansur uygulayamazsın bunu aklından cıkar...birde ozurluk diye yırtınırsınız..sansurun oldugu yerde nasıl ozgurluk olsun?
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Deja-Vu
Üye
Üye

Mesaj gönderen Deja-Vu »

Eski türk filmleri görüntüleri ile yapılan bir montaj filmin fon müziği olarak duyduğum chop suey şarkısını şu sıralar bilgisayırı her açtığımda mutlaka ilk olarak dinliyorum
İnsanların insanları değil yalnızca eşyaları yönettiği bir toplum için...

Kullanıcı avatarı
sekmet
Üye
Üye

Mesaj gönderen sekmet »

vav be lan ne türkçü varmış be
nedense ben bunları bir eylem olduğun da
milletimiz basına gelmeyen kalmadığın da doğu da askaerlerimiz birer birer vurulurken
allahın kürdü kırosu
ana avrad milletimize küfür ederken nerdesiniz lan
GÜCÜNÜZ ANCA DÜNYANIN ÖBÜR TARAFINDAKİ ADAMLARA YETSİN lan sizden ilk önce burnunuzun dibindeki adamları halledin sonra gidip söversiniz baskalarına :023 yok adamlar türkleri sevmiyormuş yok bilmemne lan adamlara zorlanamı sevdirceniz sanki biz çok basırçıl bir toplumuz siz ilk önce askerlikten kaçmayın

Kullanıcı avatarı
sekmet
Üye
Üye

Mesaj gönderen sekmet »

verginizi verin düzgün bir vatandaş olun adamlar niye sevsin bizi yalan bizde dolan bizde sonra bi bok oldumu milliyetçilik milliyetçilk ilk önce biz kendi insanlarımız la kendi insanliğimizla ilgilenelim sonra baskalrina dadanırız tövbe tövbe :007

I_know
Üye
Üye

Mesaj gönderen I_know »

hEP söyLedim yiNe söyLeRim müzikLeRiyLe taRtı$ıLmak istiyoLaRsa siyaseTİ bıRakıp sadecE müzikLeRine baksınLaR :008 :008
hiç sewmioRm :!:
gidiN de sizi köpekLeRLe biR tutaN heRifLeRi dinLein siz :007 :007
tak etti canıma bu maskeLi baLo bu maskeLi baLo ve onun sahte yüzLeri . .

Kullanıcı avatarı
zihni05
Üye
Üye

...

Mesaj gönderen zihni05 »

Jınıttın yazık sana be beah yalancısın be sen ağlanacak halin var sen kapattın forumu ve tükürdüğünü yalıyosun!!!Artık System miş bilmem ermeniymiş TINNNN.Sizin olsun SOAD.Hade canım rahat ol sen.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Re: ...

zihni05 yazdı:Jınıttın yazık sana be beah yalancısın be sen ağlanacak halin var sen kapattın forumu ve tükürdüğünü yalıyosun!!!Artık System miş bilmem ermeniymiş TINNNN.Sizin olsun SOAD.Hade canım rahat ol sen.
kisisel olaya cevirme,varsa diyecegin ozel mesaj...

Kullanıcı avatarı
zihni05
Üye
Üye

...

Mesaj gönderen zihni05 »

Benim seninle bi olayım yok dostum sen alınma.*edit*

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

*edit*
ya buarada soadn son albmnü beğenn var mı?

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

system_ ve zihni05...bir daha birbirinize karsı olan mesajınız olursa anında silecegim...sorununuz varsa ozel mesajdan halledin...

Kullanıcı avatarı
zihni05
Üye
Üye

...

Mesaj gönderen zihni05 »

Sittem, metalin uyutmayan dehşet ve heyacanı üzerinden ayrılmasın!!! ZiHnİ05 BaŞkA PişEy DemİyoR...

Kullanıcı avatarı
gizem_mc91
Üye
Üye

SOAD

Mesaj gönderen gizem_mc91 »

ya konserne köpekLer we türkLer gremez diyen herfLer kaLkp buraa mı geLcek?!peh! tabi geLsn çok sewnrzde biraz zor be kardeşm

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

zaten gelmiolar :006

Kullanıcı avatarı
zihni05
Üye
Üye

...

Mesaj gönderen zihni05 »

Zaten gelemezler gelmesinlerde gelirsede ilk giden ben olucam...!!!WELCOME TO TURKEY demek için!!!Hehe Gel System Gel Gelde O lafları Sana bi Yedirelim...Metalin korkusu ayrılmasın üzerinden...

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

:013

laciwert
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen laciwert »

hypnotize de kendilerini aştılar gerçekten ii işler yapıolar bide popüler olmasalar çok...
Your Song Of Eternity Has Lost Its Meaning

Kullanıcı avatarı
narcissus
Üye
Üye

Mesaj gönderen narcissus »

arkadaslar belki sadece muzigini dinlememiz gerekir ama adamlar bizi kucuk dusuruo dunyaya karsi.siz onlarin her konserine gittiginizde her albumunu aldiginizda onlar bizim sirtimizdan para kazanio!!!!KOPEK die hitap ettikleri millet de onlari yuceltio.eminim ki onlar"bizim KOPEK dedigimiz millete bak bizim pesimizde surunuo "diolardir.ben size KOPEK desem kufur etsem bana nie bole dedigimi sorarsiniz di mi??? peki nie onlari sawunuosunuz?????biz onlara KOPEK dedigimizde bizden saygi bekliosunuz peki nie onlardan da ayni saygiyi beklemiosunuz da bize kiziosunuz?????

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

narcissus yazdı:arkadaslar belki sadece muzigini dinlememiz gerekir ama adamlar bizi kucuk dusuruo dunyaya karsi.siz onlarin her konserine gittiginizde her albumunu aldiginizda onlar bizim sirtimizdan para kazanio!!!!KOPEK die hitap ettikleri millet de onlari yuceltio.eminim ki onlar"bizim KOPEK dedigimiz millete bak bizim pesimizde surunuo "diolardir.ben size KOPEK desem kufur etsem bana nie bole dedigimi sorarsiniz di mi??? peki nie onlari sawunuosunuz?????biz onlara KOPEK dedigimizde bizden saygi bekliosunuz peki nie onlardan da ayni saygiyi beklemiosunuz da bize kiziosunuz?????
+9999 Ancak;
Arkadaşım bence boşuna bu kadar şey yazmışsın bazıları bunları anlamıor deil anlamak istemior olay farklı yani bir çok forumda aynı şeyler tartışılıo ama tınlayan yok... O yuzden artık ben bu konuda konusmuyorum. İsteyen istediğini yapsın. Umrumda değil!