In Flames

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
Poisonblack
Üye
Üye

In Flames

Mesaj gönderen Poisonblack »

Dinlediğim ilk death metal grubu whoracle albümyle In Flames idi.Muhteşem melodileri ve Anders'in insanı mahveden müthiş çok yönlü brutal vokali beni çok etkilemişti.Kısa sürede bütün albümlerini toplayarak ve neredeyse başka bişey dinlemeyerek bir In Flames fanı olmuştum.Ne var ki Reroute to Remain albümü beni biraz üzmüştü.Uzun bi süre gruba yaptıkları tarz değişikliğinden dolayı tavır aldım,ama gördüm ki bu albumde de çok sevdiğim şarkılar var.(system,cloud connected,dawn of a new day,minus)Son albümü almaya cesaret edemiyorum ama en yakın zamanda onu da dinleyeceğim.Artık eski in flames yok ama ben yeni halleriyle de kabul ettim onları.bi grubun fanı olmak bu olsa gerek.'we trust in flames'
my heart in flames

hardcore_metal_fan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen hardcore_metal_fan »

çoðu kiþinin aksine in falmes'in son 2 albümünü sevdim. belki sevdiðim müzik tarzýndan dolayýdýr.

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

son albümü hakkında pek iyi yorumlar duymadım 8)

MayheM
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MayheM »

Ben açıkçası tarzlarını çok bozduklarını düşünüyorum.. Sadece in flames'in değil "Amorphis", "Sentenced"'inde aynı şekilde tarzlarını bozdularını düşünüyorum, arada tek sağlam kalan "Dark Tranquility" herhalde... :)
OWLSCOUT.COM ( MayheM ) Out of Control

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

Colony
Dead Eternity
Embody The Invisible
Free Fall
Jotun
Only For The Weak
Ordinary Story
Square Nothing
bi de isminde cloud gecen bi sarkilari daha vardi.

bu parcalari bozulmadan once mi yaptilar? yoksa bozulduktan sonra mi? :P

Kullanıcı avatarı
Poisonblack
Üye
Üye

Mesaj gönderen Poisonblack »

grungy yazdı:Colony
Dead Eternity
Embody The Invisible
Free Fall
Jotun
Only For The Weak
Ordinary Story
Square Nothing
bi de isminde cloud gecen bi sarkilari daha vardi.

bu parcalari bozulmadan once mi yaptilar? yoksa bozulduktan sonra mi? :P
Kesinlikle müthiş şarkılar.Tarzlarını değiştirmeden önceki şarkılar bunlar.Ben bozuldular demedim zaten,son albümde tarz değiştirdiler çok bariz.Yeni hallerini de kabul ettim.Hala delisiyim In Flames'in

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

hmmm o zaman guzel yaa vay bee.. boyle death e can feda. :P ne ole cannibal corpse, napalm death felan hic sevmem.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

grungy yazdı:hmmm o zaman guzel yaa vay bee.. boyle death e can feda. :P ne ole cannibal corpse, napalm death felan hic sevmem.
ulan o dediklarin grind-core yapıo.in flames melodic-death takılıodu.sonradan bozdu lawuklar :D
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

ulan core dedigin lanetli tepe dir. :P gerci cannibal corpse un album kapaklari da gercekten core yani. :lol: ben anlamiyorum bu tarz karmasasini ortaokuldan beri bunlari death bilirim ben... bariz death metal degil mi simdi? hele napalm death?

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

değil abi.şimdi nası açıklasam.grind-core biraz metal core alaşımı bileşim oluo.ultra brütal oluo.falan filan uzar gider.salla gitsin.isveç death daha bir sarıo.sen ona takıl.Dark Tranqullity dinlemediysen şiddetle tawsite ederim.safkan death dinliceksen tabiki DEATH derim.ben binlercesini dinliom ama seni sarar bunlar
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

sarmaz. :P sen forumu dikkatli okumuyorsun... hic sevmem ole boguren tipleri... dark tranquality falan filan hepsinden dinledim sarmaz beni olee doom, black, death, core, grindcore, hardcore, cumshot. :P

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

grunge takılıom diosun.e oda güzel.herşey güzel abi.yeterki emek sarfedilsin.

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

evet,borusuna güvenen öttürmüş ama ses biraz detone geliyo bu taraflara galiba...babalar,yiğitler,grindcore,death core diye kusmuşsunuz bütün müzik kültürünüzü ortaya...anlaşılan kimsenin GORE diye bi kavramdan haberi yok...bunu bilmeden de nasıl grind hakkında DÖKtürmüşsünüz anlayamıyorum...neyse ona da saygı duymak lazım...aykut sen zate sevmezsin bu tarz müzikleri...laila reina tarzı cıstaklı janjanlı müzikler dinle sen :twisted:
ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

arşivim ve bilgim dağarcığımla bilgi vermeye çalıştım.sen daha brutalsen o zaman geç mikrofona :evil: :D :evil:

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

213 yazdı:arşivim ve bilgim dağarcığımla bilgi vermeye çalıştım.sen daha brutalsen o zaman geç mikrofona :evil: :D :evil:
ne anlar mikrofondan bu yaa sende. shure desen, yeniyor mu der... :P

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

sende bu kadar radikal olma bea :P

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

grungy yazdı:
213 yazdı:arşivim ve bilgim dağarcığımla bilgi vermeye çalıştım.sen daha brutalsen o zaman geç mikrofona :evil: :D :evil:
ne anlar mikrofondan bu yaa sende. shure desen, yeniyor mu der... :P
shure,broshure :twisted: olm benle bu konularda sidik yarıştırırsan altına işetirim seni bilmiş ol :lol: herkes kendi ilgi alanıyla ilgili yorum yapsın...cannibal corpse a laf atmışsın,la sen ne anlarsın florida death den de gelip bu gruba dil uzatıyosun...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

cannibal a laf sokan kim.Florida deathinden anlamasam yıllardır Atheist,Deicide(gerçi bu lawuklar new yorklu galiba),Death dinlemeyiz.
ulan olay sidik yarışına döncekse söleyim.artık eskisi gibi death gruplarını takip etmiyorum.böğür böğür bi yere kadar.ses kalmadı

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

pardon Deicide new yorklu diil.Suffocation new yorklu. neese ya

gOOdGoD
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen gOOdGoD »

Konu dagildi galiba...neyse....

In Flames baba grup yaaa. Bu isvecliler manyakkkkk....

Full Albümler topicine bir albüm ekledim, yükleyebilirisniz.......

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

evet ama o albüm in flames'in sçışına kanıt olacak albümlerden biri... :oops:

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

son albüm hakkında herke aynı şeyi söylüyor
ben öncekileri de dinlemedim sonuncuyu da birşey diyemem valla :)

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

valla dinlemediysen The Jester Race ile işe başla derim...

ArMaGeDoN
Üye
Üye

Mesaj gönderen ArMaGeDoN »

Sadece evil in a closet şarkılarını beğendim.
Rostov Kasabı

Kullanıcı avatarı
decemberflower
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen decemberflower »

dark tranquillity den sona dinlediğin ikinci melodik death grubudur..december flower ın solosu süperdir..
never say goodbye..