Korn

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Korn

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Yeni şarkısını dinledim Word Up acaip süper olmuş.Yıllardır korn dinlerim.Bu tarzını acaip beğendim.Ama sadece bi şarkılık.Umarım ileriki projeleri untouchables veya take look in the mirror gibi olmaz derim..Aslında bu albümü yapmalarına gerek bile yoktu.Çünkü bütün korn manyakları eminim aynı şarkıları yıllar önceden bir araya toplayıp cd haline getirmişlerdir(örnek:ben) şarkı ve yeni şekli hakkında neler düşünürsünüz :?:

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

bencede word up cok degisik olmus korn oldugunu anlamak mumkun degil...esk tarzı baymaya baslamıstı ama gozle gorulur bir degisim icindeler gorucez artık neler cıkacak ortaya bekliyoruz
sleeping with the earth my dying bride

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

dinazor kafalı bir dinleyici olmama rağmen korn'a saygı duyarım.müzikte yeni bişeyler yaptılar.ondan sonrası baydı ama
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

heavy metal dinleyen agir abilerim bu gruplari hic sevmiyorlar... ben linkin park, limp bizkit, korn gibi bole ortaya coban salata tarzinda gruplarin bi kac parcasini severim olee aklima eserse arada bir dinlerim.. guzel melodileri var... korn un freak on leash, got the life vs.. bi kac parcasi hosuma gider... ama bence alayi popcunun onde gideni...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

grungy yazdı:heavy metal dinleyen agir abilerim bu gruplari hic sevmiyorlar... ben linkin park, limp bizkit, korn gibi bole ortaya coban salata tarzinda gruplarin bi kac parcasini severim olee aklima eserse arada bir dinlerim.. guzel melodileri var... korn un freak on leash, got the life vs.. bi kac parcasi hosuma gider... ama bence alayi popcunun onde gideni...

heavy metalikacı :D kısmı hariç katılıom
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

aloo... hsss!.. cekerim kulaklarini... ne demek istedigini anladim ona gore ayip oluyor. forumu dikkatli okursan iyice tanirsin beni... 8)

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

tamam beav.yeterki sen çek.takıldık öyle bir.sadece katıldığımı belirttim :D

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

valla bu adamlar 25 yasini gecmisdirler... sonra bunlar 80 leri cok severler ama ben de nicin black ve bu yeni numetal mi new metal mi denen tarzda ki gruplari nicin sevmediklerini sordugumda heavy metal in icine ettiklerini soyler dururlar ama mantikli bi aciklama getiremezler ki bence orta yas bunalimi diyorum kendimce...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

valla ben 20 ye yeni merdiven dayadım.ama 80lerde takılı kaldık nabalım :D

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

daha bi heavy olcakmıs gelecek album gorecegiz korn nelere kadirmis 8)

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

napçaklarmış solo felan olayına mı gireceklermiş :D ?

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

tek bildigim jonnathan abimin brutal vokal yapacagı...bi garip oldu bunlarda canım word up falan ama dogru yolu buldular gibi untouchables faciasından sonra :)

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

untouchables harbi sağlam albüm be

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

213 yazdı:untouchables harbi sağlam albüm be
hating,heret o stay,no one's there'i sevdim ben bi tek cok saglam deildi bence bi issues gibi degildi,gerci issues'da baydı

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

abi issues un yeri tartışılmazda.untouchables daha bi karanlıktı melankolikti.bana göreydi yani

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

dogrudur zevk meselesi

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

ama bu take a look.... hiç sarmadı.çok klişe geldi bana.tipik hardcore a yakındı biraz. bence

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

213 yazdı:valla ben 20 ye yeni merdiven dayadım.ama 80lerde takılı kaldık nabalım :D
80'ler başkadır
özellikle Rock müzik açısından hele hele Heavy Metal için...Altın çağı, keşke o zamanlar genç olsaydım
o zamanki pop müzik şarkılarına dikkat edin bir de...

ollie
Üye
Üye

Mesaj gönderen ollie »

tipik poser müziği,mtv gençliğinin favorilerinden olsada olur olmasada olur..
5 Mayıs 2004 — mor ve ötesi’nin son albümünü;
"Yeni Dünya’ya yalan yanlış bir cevap, üsturuplu ama yersiz kaos, samimiyetsiz isyan,
karşılığını amaçsızca arayan ezik bir çığlık" ifadeleriyle tanımlayabiliriz.

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

bence çok sağlam bi grup.. yani diğer türevlerinden çok farklı (linkin park..limp bizkit vb.) ama son albümde ''one'' coverini batırmışlar resmen :evil:
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

evet one'ın içine etmişler

ayrıca konu dağılmasın diye;
http://www.rocktr.com/rocktr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=21559#21559

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

BEnce türü içerisinde en müzik yapan grup bu. HAtta türünün dışında da bi çok grubu sollar. Hakkaten belli bi arayışları var.

Bu arada bence 80'ler olmamış bi dönem.
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

shidow yazdı:Bu arada bence 80'ler olmamış bi dönem.
ne bakımdan? nasıl?

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

80 ler olmamış neden ben kendi adıma cevap veriyim....
1-giysiler,moda...2-80 lerde genel olarak yapılan müzikler...3-80lerdeki güzellik anlayışı (ki bu da modaya girio)

esas konuya döncek olursak,Korn hayranları,bu haftasonu dream tv de Korn weekend...bol bol videolarını izleyebilirsiniz....
and we all went to heaven in a little row boat

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Lily yazdı:esas konuya döncek olursak,Korn hayranları,bu haftasonu dream tv de Korn weekend...bol bol videolarını izleyebilirsiniz....
hmm bu 2.