Marilyn Manson

Yabancı Müzik Grupları
jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

speed_of_pain yazdı:2 temmuzda konser festıvalın son gunu cıkıyor radar olsun bıletıx olsun mtv olsun 2sını soyluyor.offıcal adresınde 7 sı dıyor ama daha 2 gun oncesıne kadar turkıye nın adı bılegecmıyordu yenı guncellemısler ve yanlıs guncellemısler
Umarım.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
delyrocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen delyrocker »

yaw ne diim ben bu marlyn mansona.walla adam aşmış kendini dinleen dinler tabi..ama bnce hiç hoş bi WARLIK(insan olduuna şüpheliyim,kusura bakmayın)deil
rock forever

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

dogrudur seven kesım azınlıkta zaten nıhayetınde nende sevmıyorsun ya danden sevıyorsun dıyesoramam zevk tercıh begenı meselesı yıne de kufur etmeden sevmedıgını belırttıgın ıcın tesekkurler delyrocker
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Sixx yazdı:MM marjinal tavrıyla hep tutucu kesimin tepkisini almış bi adam. "çocuklarınızla ilgilenin, yoksa biz ilgileniriz" demesi ise başlı başına süper bi olaydır heh.

ayrıca sweet dreams'i hangi duygular içindeyken coverladı bilmiorum ama umarım haziran'da çıkıcak albümünü de o duygular içinde yazmıştır.
bence smells lıke chıldren ep sı ıle eatme drınk me nın alakası yok yenı albumunu dınledım mm nın daglar kadar fark var smells lıke ile ben eat me den ıgrendım1 kez bıle tam manasıyla dınleyemedım kulaklarım kaldıramadı sadecetesekkur ettım mm ye benı hayal kırıklıgına ugratmadıgı ıcın ben berbat olacak dıyordum oldu da .....
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
maniacursed
Üye
Üye

Mesaj gönderen maniacursed »

marılyn manson ---------(tarz (kendı capımda ama) + metAl tutkusu (( büük bi hewes war))) + makyaj (( bence herkes gusel gorunmeq ıcın yapmalı sewdıgı ıcın yaptıgını solems roportajlarda)))) + cınsellık (((( sewılen hersey belırtılmelı dıo kendısı ))) klıp-album ((( dedgm gıbı sewdıqlerımı tasıyorum kendıme tanrım !! mutlu olmak ıcın beklememq lazım ))) 2005 MARILYN MANSON AMERIKAROCK DERGNSDEN ALINAN ROPORTAJIN ÖZETİ
bu kdr acık we net bır roportaj gormedm adam kafa yormaqtansa kendını öz anlatmayı sewdıgını coq wurguluor wOoW sewecc :-D

Kullanıcı avatarı
violent
Üye
Üye

Mesaj gönderen violent »

ben bu adamın yabtıgı herseye tabarım yaa cok seviyorumm ;):)

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

buyrun ve tapın marılyn ıstedıgı de bu daha fazla hayran daha fazla para...
yalnız dıkkat edınde 2003 oncesı marılyn severler gıbı hayal kırıklıgına ugramayın arsıv yapmak ugruna servet yatırdıgınız hakkındakı yazıları turkceye cevırmek ıcın saatlerınızı gunlerınızı harcadıgınız,arkadaslarınız tarafından satanıst damgayı yıyıp yada cok degıstın damgası yıyıp dıslandıgınız kişi sizi hayal kırıklıgına ugratmasın...

Kullanıcı avatarı
bloodyMary
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyMary »

babble babble bitch bitch rebel rebel party party sex sex sex dont forget the violence blah blah blah got a lovey dovey sad and lonely stick your stupid slogan in everybody sing along.......
THİS İS THE NEW SHİT :002 :002 :002 :002
_____riot girl_____ BARIŞAROCK---müzikal isyan

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

Yeni Video Yalnız sakıncalı sahneler bulunuyor.:)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=14FxS5x8oFw[/youtube]

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

albüm vasat olmuş bence bir tek evidence parçasını beğendim

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

maniacursed yazdı:marılyn manson ---------(tarz (kendı capımda ama) + metAl tutkusu (( büük bi hewes war))) + makyaj (( bence herkes gusel gorunmeq ıcın yapmalı sewdıgı ıcın yaptıgını solems roportajlarda)))) + cınsellık (((( sewılen hersey belırtılmelı dıo kendısı ))) klıp-album ((( dedgm gıbı sewdıqlerımı tasıyorum kendıme tanrım !! mutlu olmak ıcın beklememq lazım ))) 2005 MARILYN MANSON AMERIKAROCK DERGNSDEN ALINAN ROPORTAJIN ÖZETİ
bu kdr acık we net bır roportaj gormedm adam kafa yormaqtansa kendını öz anlatmayı sewdıgını coq wurguluor wOoW sewecc :-D

şu q harfleri beni deli etti. hewes war güsel görünmeq sölems
ne amaçla böyle yazdığını anlayamadım. farklılık falan mı?
Mariliyn Manson sevmem ama "sweet dreams" i güzel söylemiş hakkını yememek lazım.

Kullanıcı avatarı
bufera
Üye
Üye

Mesaj gönderen bufera »

sahne olayını abartsa da yine şarkıları birçok şarkıda bulunmayacak incelikte...benim için klişelşmişlerden...

Kullanıcı avatarı
SodomyAndLust
Üye
Üye

Mesaj gönderen SodomyAndLust »

eed kendisi bi ilahtır gercekten cok yaratıcı radar live da da iidi.. seberim kendisi ..konsere bnm en sevdigim şarkıyla başladı if i was ur wampire:P o şarkının tınısı cok güzel onun dışanda son albümü cok saglam olmuş

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

bloodyMary yazdı:babble babble bitch bitch rebel rebel party party sex sex sex dont forget the violence blah blah blah got a lovey dovey sad and lonely stick your stupid slogan in everybody sing along.......
THİS İS THE NEW SHİT :002 :002 :002 :002
güzel şarkı (=

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

radar'ı tvden izledim.koltukta oturunca pek zevk alamıyo insan :P ama yinede iyiydi.
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

canlı ızleme fırsatına sahıp oldum hatta kafama su attı performansı kotunun ıyısıydı. ee yaslanıyor tabı marılyn eskısı gıbı enerjık degıl pek super oldu dıyemesemde dunya gozuyle ızlemek guzeldı mm yı .. tv den izledıgıme gore bu kadar hayranının oldugunu bu kadar sarkılareının bıragızdan soylenecegını tahmın etmıyormus..

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

artık eski m.m. dan eser kalmadı...nerde bu
nerde o isyankar oğlan.

LilyWhite
Üye
Üye

Mesaj gönderen LilyWhite »

Reverend'im, hayatımda büyük yeri olan bi insandır.

O eski protest kimliği özlenmiyo deil ama o her albüm öncesi metamorfoz geciren bi sanatcı ki bi yerden sonra deği$iklik olması gerekiyo die dü$ünüyorum. Kendisini ifade etmenin farklı bi yönü Eat me Drink me albümü.. Eskiyi arattırır ama yine de güzeldir.

Kullanıcı avatarı
theko_oks
Üye
Üye

Mesaj gönderen theko_oks »

yaw bn anlıomurm bu adamı dikkat çekmek için mi yapıor yoksa piskolojisimi bosuk insnın bilmiorm

LilyWhite
Üye
Üye

Yok öle bi amacı da.. $arkısını söler gider anlayabilen anlar, kaldı ki kendisinin odak olmaya ihtiyacı yoktur.

Psikolojisi bozuk derken de, hayır 'bozuk' değildir.

Kullanıcı avatarı
isimsiz_adam
Üye
Üye

Mesaj gönderen isimsiz_adam »

radar live'da mikrofon-bıçak olayı hoşuma gitti..yaratıcı.. :010
(ben de..şarkılardan çok görünüşüyle ilgileniorum.. :-D)

bide küçükken tecavüze uğramış sonra tedavi görmüş..
... # ~ * [ _BillY_ ]* ~ # ...

www.bloodzilla.com

LilyWhite
Üye
Üye

Tecawüz olayı dedikodudan ileriye gidememi$tir. Ama disassociative personality disorder denilen rahatsızlığın olma ihtimali yüksek, kücükken okulda mahallede $iddete maruz kalan bi çocukmu$..

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

Radar Live da kıçını açmış diyo duydum. :P
bu da konserin magazinsel yönü.
ne kadar doğru bilmiyorum.
gören duyan var mı?

LilyWhite
Üye
Üye

rock is dead'de ewet.

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

shadow_girl yazdı:Radar Live da kıçını açmış diyo duydum. :P
bu da konserin magazinsel yönü.
ne kadar doğru bilmiyorum.
gören duyan var mı?
evet actı dogrudur.. konserın en sevdıgım kısmı motherfuckers dıye bagırmıstı bende dady dıye bagırdım elını gozlerının uzerıne koydu ve benım bulundugum yere baktı bırde ben elımı mm ye dogru salaayarak sarkı soyluyordum sonra tam karsıma gectı o da kolunu uzatarak sarkı soylemeye basladı goz goze gelmıstık baya ..sahne onundeızelyemesemde normal bıletlılerın en önunseydım yaklasık 5-6 saAT ayakta bekledım ve bu anları yasamak ıcın degdı.. ama bıraz daha fazlası olsa kotu mu olurdu tabıkı de hayır..