Slipknot

Yabancı Müzik Grupları
vermilion
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen vermilion »

zlipknot yazdı:Sanırım ilk Wait and bleed i dinleyip sewmiştim slipknotu müthişti bayılmıştım şarkıya hardcore deyince herkes slipknot der sanırım.Sahne performanslarına gelince bu enerjiyi nerden buluyorlar bilmiyorum slipknotu seviyoruz seveceğiz her yaptıklarını bundan sonrada takip edeceğiz. :003 :002

abicim slipknot nu metaldir hardcore diil! hatta nu metal kornun çocukları we slipknotın çocukları die 2 ye ayrılır!

vermilion
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Re: BÖÖÖÖÖÖÖÖÖH

Mesaj gönderen vermilion »

lanet yazdı:KUSACAM YA NE BOKTAN Bİ TIRAŞ GRUP YA GİTAR LAN BU ÇALIN BİRAZ YAVUZ ÇETİN DİNLEYİN SİZ YA BOŞ VERİN O TEZEKLERİ

lanet kardeş zewkler farklıdır tarzlar da yavuz çetinin tarzı ayrı slipknot ın ki ayrı. ayrıca dinlemediin, beenmediin bi gruba tezek,tıraş falan gibi laflar etmeye hakkın yok :023

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Re: BÖÖÖÖÖÖÖÖÖH

Mesaj gönderen smG »

vermilion yazdı:
lanet yazdı:KUSACAM YA NE BOKTAN Bİ TIRAŞ GRUP YA GİTAR LAN BU ÇALIN BİRAZ YAVUZ ÇETİN DİNLEYİN SİZ YA BOŞ VERİN O TEZEKLERİ

lanet kardeş zewkler farklıdır tarzlar da yavuz çetinin tarzı ayrı slipknot ın ki ayrı. ayrıca dinlemediin, beenmediin bi gruba tezek,tıraş falan gibi laflar etmeye hakkın yok :023

yaw bende yazcaktım bişiler ama vermilion kardeş benden önce davranmış.. lanet kardeş o zaman gir tüm sevmediğin gruplara tezek yaz.. oldumu şimdi?!

queenseleN
Üye
Üye

Mesaj gönderen queenseleN »

Hic dinlemedigim bi grup...Ne tür rock yapar bunlar ?

Kullanıcı avatarı
Ned_Kelly
Üye
Üye

Mesaj gönderen Ned_Kelly »

queenseleN yazdı:Hic dinlemedigim bi grup...Ne tür rock yapar bunlar ?

dinle arkadaşım...kulak ver bi bunlara... harika müzik yapıyolar...sert rifflerinin yumuşak clean vokalin ve screamlerin harmanlanmasını seviyosan tavsiye ederim...

aha ettim bile...

xPsycHox
Üye
Üye

Mesaj gönderen xPsycHox »

Ned_Kelly yazdı:
queenseleN yazdı:Hic dinlemedigim bi grup...Ne tür rock yapar bunlar ?

dinle arkadaşım...kulak ver bi bunlara... harika müzik yapıyolar...sert rifflerinin yumuşak clean vokalin ve screamlerin harmanlanmasını seviyosan tavsiye ederim...

aha ettim bile...

+10000000..... şiddetLe tawsie ettiimm bi grup..!
·٠•●Love is The Name,Sex is The Game

NekromanZeT
Üye
Üye

Mesaj gönderen NekromanZeT »

yaw bırakın şu çoluk çocuk grubunu çaldıkları ritim ritim deil girdikleri solo solo deil yaptıkları müzik müzik deil kuru gürültü . şimdi bana bunnarın wait and bleed , heretic anthem ve left behind tan başka güzel şarkıları var mı onu söleyin. var diyenin ben annını karışlarım...
There is a voice calling for me . There is a light coming down on me ...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

nekro sana hooopp bilader yavaş ol demek zorundayım..Bi hardcore-numetal grubundan solo beklemek saten kocaman bir saçmalıktan başka birşey olmaz.Diğer dediğin kuru gürültü lafı artık saten ona bişey diyemiyecem.Benim annem-babam da aynı şeyleri söylüyo.
Sana güzel şarkılarını sıralayım.Tabi kime göre güzel?Tabiki bana..

-People = Shit
-The Heretic Anthem
-Left Behind
-Eyeless
-(Sic)
-Spit It Out
-Prosthetics
-No Life
-Duality
-Vermilion
-Pulse Of The Maggots
-Before I Forget
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
Ned_Kelly
Üye
Üye

Mesaj gönderen Ned_Kelly »

NekromanZeT yazdı:yaw bırakın şu çoluk çocuk grubunu çaldıkları ritim ritim deil girdikleri solo solo deil yaptıkları müzik müzik deil kuru gürültü . şimdi bana bunnarın wait and bleed , heretic anthem ve left behind tan başka güzel şarkıları var mı onu söleyin. var diyenin ben annını karışlarım...

kardeş sen çok sinir bozuyosun....
takıl kafana göre sanane...
seninn alnını karışlııcaklar bigün...
tabi gerçek hayatta da bu kadar cesursan...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

Ned_Kelly yazdı:
NekromanZeT yazdı:yaw bırakın şu çoluk çocuk grubunu çaldıkları ritim ritim deil girdikleri solo solo deil yaptıkları müzik müzik deil kuru gürültü . şimdi bana bunnarın wait and bleed , heretic anthem ve left behind tan başka güzel şarkıları var mı onu söleyin. var diyenin ben annını karışlarım...

kardeş sen çok sinir bozuyosun....
takıl kafana göre sanane...
seninn alnını karışlııcaklar bigün...
tabi gerçek hayatta da bu kadar cesursan...

ya gerçek hayatta bu kdr diklendiini hiç sanmıorum.. şimdi 1-2 kişi karşı çıktı ya... "slipknotdan babası yok.." ayaklarıyla ezik triplerine girer.. (tecrübelerime dayanarak sölüom bunu...).. ya ben şeyi çok merak ettm... bu kdr deli müzik bilgisini neye borçlu..??..!!.. neye dayanarak bu kdr küçümser yorumlar yapabilio...!!.. alnımızı karışlııcak kdr!!.. ya bi kere.. kndisinin karışıyla btn sitenin karışları arasındaki farkı bile çözemioooo....!!!!...
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

NekromanZeT
Üye
Üye

Mesaj gönderen NekromanZeT »

yaw arkadaşlar benim sayende takılcak birini buluosunuz işte ben öle herşeye muhalefet olan biri deilimdir ezik triplerine de girmem hiç bi zaman
karşı tarafla dalga geçme işini bi gerçekten gıcık olduunuz insanlara yaparsınız bi de ortamla kaynaşmak için latife amaçlı yaparsınız
haaa böle bişi kaldıramam diosanız atmıim o zaman bi da mesaj falan gönlünüz olcaksa
sanırım anlatabildim kendimi....
There is a voice calling for me . There is a light coming down on me ...

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

anlattın anlattın ama aman "annımızı karışlama"...

xPsycHox
Üye
Üye

Mesaj gönderen xPsycHox »

war...!
ne zmn karışLancak bu aLnımm acbaa... :aggressive
·٠•●Love is The Name,Sex is The Game

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

xPsycHox yazdı:

war...!
ne zmn karışLancak bu aLnımm acbaa... :aggressive

benimki ne zmana karışlanacak???
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

rigor_mortis
Üye
Üye

Mesaj gönderen rigor_mortis »

KoRn_eR yazdı:nekro sana hooopp bilader yavaş ol demek zorundayım..Bi hardcore-numetal grubundan solo beklemek saten kocaman bir saçmalıktan başka birşey olmaz.Diğer dediğin kuru gürültü lafı artık saten ona bişey diyemiyecem.Benim annem-babam da aynı şeyleri söylüyo.
Sana güzel şarkılarını sıralayım.Tabi kime göre güzel?Tabiki bana..

-People = Shit
-The Heretic Anthem
-Left Behind
-Eyeless
-(Sic)
-Spit It Out
-Prosthetics
-No Life
-Duality
-Vermilion
-Pulse Of The Maggots
-Before I Forget

solonun kralını atıyolar vermilion'da

rigor_mortis
Üye
Üye

Mesaj gönderen rigor_mortis »

vermilion. karışla alnımı.

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

rigor_mortis yazdı:

vermilion. karışla alnımı.

puhahah..iyi olmuş bu :015
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Sorj
Üye
Üye

Mesaj gönderen Sorj »

öpcem seni abi.Hayatımda bu kadar gürültü bi grup görmedim.Zaten çok iticiler.
O Hop hop ali top ali.

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

Müzik bir zevktir elbette herkes eleştrebilir ayrı bi mevzu ama ben bu adamları cok beğeniyorum bence harika bi grup yani olacak herşey var ya özellikle corey taylor manyak bir sese sahip yani adamın soylediği şarkılar o gırtlar gurubu tamamen elde tutan şeylerden biri bir diğeri ise mick thompson elindeli elektro yu nasıl kullandığına bir bakın sonra tartışalım isterseniz bence cok güzel parçaları var ve adamlar yaptıkları müziğin hakkını veriyorlar elbette beğenmeyenler olabilir sonuc olarak bir zevk işi :002 :002 Before I Forget!!! :002

Kullanıcı avatarı
consume
Üye
Üye

Mesaj gönderen consume »

SlipKnoT hayatýmýn grubudur. $imdi eskisi kadar dinlemesemde eski günlerimde sabah ak$am dinlerdm b.sayarda mp3lerini,müzik setinde kasetini dinlerdm harika bir grup imajlarý,davranýþlarý,$arkýlarý tam olarak bana hitap edior ve $imdi yeni albümleri 9.0 Live ile piyasadalar bu albümünde çok ses getireceine inanýorm..

Kullanıcı avatarı
rest2030
Üye
Üye

Mesaj gönderen rest2030 »

hiç birzaman tercihim olamýcak bi grup ama geçen gün birþarkýsýný dinledim ve o þarký inanýlmaz biþey!gürültülü deðil!tam tersi!dinleyin derim!
VERMÝLÝON PART 2!ÝNANILMAZ BÝÞEY! :002

Kullanıcı avatarı
vardenfell
Üye
Üye

Mesaj gönderen vardenfell »

IOWA THE HERETIC ANETHEEEM :x :x :x :x Varmý iyisi bea :D bide dimmu borgýr :015

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

INFLaMeS yazdı:Müzik bir zevktir elbette herkes eleştrebilir ayrı bi mevzu ama ben bu adamları cok beğeniyorum bence harika bi grup yani olacak herşey var ya özellikle corey taylor manyak bir sese sahip yani adamın soylediği şarkılar o gırtlar gurubu tamamen elde tutan şeylerden biri bir diğeri ise mick thompson elindeli elektro yu nasıl kullandığına bir bakın sonra tartışalım isterseniz bence cok güzel parçaları var ve adamlar yaptıkları müziğin hakkını veriyorlar elbette beğenmeyenler olabilir sonuc olarak bir zevk işi :002 :002 Before I Forget!!! :002
+sonsuz.. :015
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
slipknot1
Üye
Üye

Mesaj gönderen slipknot1 »

super gurultu yapıyolar ya ama acayp ta uyum icindeler insanı kendinden geciryolar yaw favori adamım da gitarist james root herifin stili cok ii ya favori parca da eyeless ama öteki parcalar da cok baba bence :002

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

Taptığım grupların başında gelir..Ama son zamanlarda biraz fazla piyasa oldu 10 yaşındaki bebeler bile slipknot'un büyük fanı (!) oldu çıktı...Bir arkadaşımın sözü vardı Slipknot'u dinlemek var "dinlemek" var diye..Basit bir şekilde üstünden geçilecek grup değildir Slipknot,pek çok sırrı olan,sözlerinde tersten bile manalar çıkarılan gruptur..
Burdaki bikaç mesajı okudum da black metal bile diyen olmuş..İlla bi tür altına sokulacaksa turntable olduğundan dolayı nu-metal sınıfına sokuyorlar ama ben "linkin park" gibi boktan bi grupla aynı sınıf altında adının geçmesini kabullenemiyorum Slipknot'un.
Baterinin başında dünyada sayılı isimlerden Joey Jordison var ki adamın ayaklarında bir motor var sanıyoruz bazen double cross'u o kadar iyi kullanıyor ki...
2 metrelik gitaristleri Jim ve Mick ise konserler sırasında dünyayla ilişkilerini kesen,hiç bir riffi bariz kaçırdıklarını görmediğim sağlam gitaristlerdir..Corey ise scream vokalde önde gelen solistlerdendir,clean vokalde de başarılı olabileceğini Vermillion part.2 de görebiliyoruz.
Shawn Crahan ise manyağın tarifidir.Vücudunda pek çok kırık,çıkık,ezik,yarık,zedelenme bulunan Shawn perküsyonun başında deilse biriyle kavga etmektedir kesin :D
Subliminal Verses vol.3'te grup tamamen olgunlaştığını göstermiş,Duality,Before i forget,pulse of the maggots gibi parçaların yanına Vermillion part.2 circle gibi bikaç soft parça eklemişler.. Son çıkardıkları konser albümü Live 9.0da ise oldukça iyi bir playlist hazırlamışlar tüm bir arada dinlemek istediğiniz parçaları bu albümde bulabiliyorsunuz. (ama Corey'in bazı parçalarda sesi bariz bozuluyor bu biraz endişe verici..)
Grubun basın işleriyle ilgilenen Joey'in yeni albümden bahsettiği söylentileri dolanıyor ortalarda..Yakın bir zamanda yepyeni bir stüdyo albümüyle karşılaşabiliriz yani.2008'de ise bir avrupa turnesi düzenleyeceklerini biliyorum.Tek dileğim bu turneye Türkiye'yi de almaları..
Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa çok yanlış yapıyorsunuz demektir.