Slipknot

Yabancı Müzik Grupları
sound
Üye
Üye

Mesaj gönderen sound »

linkin park ve slipknot nu metal dir artik sunu kabullenin tamam belki LP biraz daha hafif olabilir ama ikiside ayni Turdur bunu sana her sekilde ispat edebilirim
neyse
slipknot gercekten iyi bir grup tam anlamiyla kafa bir grup
msyTEria

not=acil basci araniyo

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

:lol: biri de black demişş puaa nesee efndmm ii grupp gaz grupp :002
En son in_ven tarafından 08 Şub 2006 20:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
Death32
Üye
Üye

Mesaj gönderen Death32 »

adamlar sahneye çýkýnca göz gözü görmüo köpek sürüsü gibiler yaw dinlemem ama saygý duyduðum iþini ii yapan bi grup

Kullanıcı avatarı
notr-
Üye
Üye

Mesaj gönderen notr- »

mükemmel üstü bi grup sahnede hepsi birbirinden geciyo umarým canlý izlemek sansýna ererim yaptýklarý iþin hakkýný veriyolar

Kullanıcı avatarı
Stein_Um_Stein
Üye
Üye

Mesaj gönderen Stein_Um_Stein »

İyi gruptur güzel parçaları var. Ama genel olarak Amerika'da daha fazla dinleyici kitlesi bulunmakta. Bence bir grubun çok iyi ya da mükemmel olması için Avrupa'da da dinleyici kitlesi olması lazım. Birde şu grubun kaç kişiden oluştuğunu bir ezberleyebilsem :-D

Sahne şovları gayet başarılı ve bundan dolayı bir ödülleri var. Yanlışmı hatırlıyorum?

hardcore_metal_fan
Üye
Üye
İletişim:

taptýðým grup Slipknot

Mesaj gönderen hardcore_metal_fan »

9 kiþilik, "wait and bleed" þarkýsýyla beni hardcore, nu-metal ve trash dinlemeye teþvik eden ilk gruptur diyebilirim. Tarzlarý bence u_k87'nin düþündüðünün tersine bence nu-metaldir. gerçi günümüzde gruplar belli bir kategoriye sokulamasa da, slipknot'ý dinlediðimizde Amerikan müzik zevkine (bol riffli, nispeten az sololar, hatýrý sayýlýr kadar çok turn-table etkisi) uygun bir çok yanýnýn olduðunu söyleyebilirim. en azýndan Ýsveç metali diyemeyiz yaptýklarý müziðe bence...bu yüzden hardcore ile nu-metal'i karýþtýran arkadaþlara da fazla yüklenmemek gerekir. en azýndan hardcore dinleyenlerin büyük bir çoðunluðu Slipknot'ý dinler veya takdir eder. Baþarýlý bir jazz grubundaki elektro ve bass sololarýný göremesek de, kendi yaptýðý tarza göre baya iyi iþ yapýyorlar. Ün yaptýklarý "Slipknot" albümünde; turn-table, perküsyon, bateri ve gitarlarýn baþarýlý uyumunu görebiliriz. "Iowa" albümünde ise rifflerin bolluðu ve sertliðiyle göze çarpýyorlar. Son albümlerinde ise bence metal müzik dinleyenlerin kalbini almak istercesine soloya biraz daha aðýrlýk veriyorlar. Ayrýca "Iowa" albümündeki kadar çok brutal vokal yerine, clean vokalin aðýrlýðý da hissediliyor. "Slipknot"tan önceki albümlerini(ismi neydi unuttum)saymazsak, çýkardýðý her albümde kendilerini yinelemediklerini de görebiliriz. Bu yüzden müziklerinin kendi tarzýna göre özgün olduðu kadar, albümleri de özgün bence. "Boktan müzik yapýyor" diyenlere de sözüm: "Her insan her müzik tarzýný sevmek ve dinlemek zorunda deðildir."

Kullanıcı avatarı
gothicanthem
Üye
Üye

Mesaj gönderen gothicanthem »

Slipknot fanlarına ; yeni cıkacak olan albumlerinin turnesinde ulkemize ugramayı dusunuyorlarmış...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

gothicanthem yazdı:Slipknot fanlarına ; yeni cıkacak olan albumlerinin turnesinde ulkemize ugramayı dusunuyorlarmış...

rock the nations olcak inşalla :002

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

Stein_Um_Stein yazdı:İyi gruptur güzel parçaları var. Ama genel olarak Amerika'da daha fazla dinleyici kitlesi bulunmakta. Bence bir grubun çok iyi ya da mükemmel olması için Avrupa'da da dinleyici kitlesi olması lazım.

Londra konserlerinin DVD'sini çıkardılar bu Avrupa'daki dinleyici kitlesi hakkında fikir verebilir sana..

Ayrıca ortada dönen söylentilere göre bu sene Eylülde Türkiye'ye gelebilirlermiş.(ama bu sene olacağını pek sanmıyorum ben)
Bekleyip görecez bakalım.. =)
Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa çok yanlış yapıyorsunuz demektir.

laciwert
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen laciwert »

slipknot için black death kırması dien insanlar tanıorum laneth olsn aq. :x
Your Song Of Eternity Has Lost Its Meaning

Kullanıcı avatarı
deli_mor
Üye
Üye

Mesaj gönderen deli_mor »

tarzlarını pek begenmem ama vermilion diye bi şarkıları vardır ki tekrar tekrar dinletir kendisini. o derece hoşuma gider yani :010

Kullanıcı avatarı
Guillotine
Üye
Üye

Mesaj gönderen Guillotine »

bu tarz gruplara çömez metal diyorum ben...ara sýra dinlerim yine de...corey taylor'ýn eski grubu stone sour daha güzel gelir bana her ne kadar metal deðil rock olsa da...

Kullanıcı avatarı
shawnodesse
Üye
Üye

Mesaj gönderen shawnodesse »

off yaa kusura bakmaýn ama nefret ediorum onlardan ýyyyy :D:D

I_know
Üye
Üye

Mesaj gönderen I_know »

21. yy. ın en benzeRsiz ve uçuk grubuuu
tapılası gRup :002
ahh ahh bi gelseleR TüRkiye'ye :010

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

people=shit ne doru sölemişler leyhnnn
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

:-D evet Yeni dinlemeye basladım sahne sovları guzel sırf seyırcıye oynuyolar ama maskelerı falan hosuma gıttı bi de herseye kufredıyolar :-D
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
MertallicA
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MertallicA »

Bu güne kadar gördüğüm en garip grup çok radikaller ama çok sağlam adamlar vokalist Corey , gitaristler vede özellikle davulcusu Joey Jordison
çok sağlam,maskeleri hiç çıkarmasınlar, böle daha marjinal,gizemli. Canlı performansları çok sakat.Arada ayrılcaklar falan deniyo inşallah öle bişey olmaz.[/code]

Kullanıcı avatarı
RigortheKid
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen RigortheKid »

şu maskeye hastayım be !

Resim

Kullanıcı avatarı
Slammer
Üye
Üye

Mesaj gönderen Slammer »

beyler ii hoş evet slipknot 3.albümde yumuşadı,circle,vermilion gibi şarkılar yaptı ama bi sorun nie? siz farkındamsınız bilmiorum ama koray taylır,eski corey deil artık..ses nağmına bişe kalmadı..e yıllardır yırtıyo bi yerini 8) haliyle son albümde hafif oldu

Kullanıcı avatarı
perSpekTif
Üye
Üye

Mesaj gönderen perSpekTif »

sahnede çok iiler valla o maskeler fln. çok sevdiim bi grup ya þarkýlarndan da wait and bleed,duality ve the virus of life favorilerim, vermillion klibi de bi harika

Kullanıcı avatarı
n0fx
Üye
Üye

Mesaj gönderen n0fx »

213 yazdı:3 kiþiden oluþan Destruction'ý dinledikten sonra bu grup hakkýndaki görüþleriniz deðiþebilir..SLipknot ýn 9 kiþiyle icra edemediði hadiseyi adamlar 3 küþüyle kotarýyor...burda Slipknot-Destruction diye karþýlaþtýrma bile saçma ve yersiz zaten..ben örnek verdim..mi-fa mi-fa mi-fa basýpta nereye kadar "müzik" icra edilir.
bildiðim kadarýyla 9 kiþi müzik yapmak daha zor ?

Kullanıcı avatarı
Catatonia
Üye
Üye

Mesaj gönderen Catatonia »

sahne showları çok iyi olan maskelrin ardına kendisini gizlemiş 9 kişilik gizemli gruptur. müziklerine laf etmek ayıp olur..küfür ağızlarına daha bi yakışmaktadır bu grubun zannımca :P

ThE_MaFFicK
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ThE_MaFFicK »

harbi 9 kiþi ne çalýo burda ?

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

ThE_MaFFicK yazdı:harbi 9 kişi ne çalıo burda ?
-Corey #8 - Vokal
- Mick #7 - Gitar
- Sid #0 - Dj
- Shawn #6 - Perküsyon
- Paul #2 - Bas gitar
- Joey #1 - Bateri
- Chris #3 - Perküsyon
- James #4 - Gitar
- Craig #5 - Sample lar ve medya ile iletişim.

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

eğer slipknot un sizi gerçekten coşturduğunu düşünüyorsanız hala diabolical masquerade dinlememişsiniz demektir.