Maroon 5

Yabancı Müzik Grupları
DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

Unleashing yazdı:
angelssmile yazdı:ben hey girl okumuyorum.

Yani kolpa kız oldugun kısmını kabul ediyorsun ancak hey girl okumuyosun ? İlginç... :roll:
hahahaha güzel espriydi :lol:

Kullanıcı avatarı
Rockingirl
Üye
Üye
İletişim:

maroon5

Mesaj gönderen Rockingirl »

Bunu dergiyle mergiyle alakası yok.Tarz olayı.Ben her zaman kısa sürede adından sözettiren kişileri takdir etmişimdir.Belki siz bu kişileri yebi oldukları için beğenmiyorsunuzdur.Ama Maroon 5 pop da olsa rockçılara hitap ediyor bence.Müzikten anlamadığınız bi gerçek.Üzüldüm sizin adınıza...
Supergirls dont cry...
Supergirls just fly...

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

nefret ettiğim gruplardan biri.. bana hitap etmior
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

mavisakal_kan yazdı:nefret ettiğim gruplardan biri.. bana hitap etmior

aynen! sokakta gorsem slm vermem :lol:

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

ben çift taban girerim elemanlara :D
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

213 yazdı:ben çift taban girerim elemanlara :D

3 fulp yaparım çift dalarım tek sayarım :)
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

Unleashing
Üye
Üye

Re: maroon5

Mesaj gönderen Unleashing »

Rockingirl yazdı:Bunu dergiyle mergiyle alakası yok.Tarz olayı.Ben her zaman kısa sürede adından sözettiren kişileri takdir etmişimdir.Belki siz bu kişileri yebi oldukları için beğenmiyorsunuzdur.Ama Maroon 5 pop da olsa rockçılara hitap ediyor bence.Müzikten anlamadığınız bi gerçek.Üzüldüm sizin adınıza...

Pop ta olsa rockculara hitap ediyor diyorsun ve müzikten anlamadıgınız belli diyorsun.Sana söyleyebilecek tek sözüm var : SUS bari de konuştukça batma . . .

Müzikten anlayan süper kişilik...
Sen Britney dinle git , Dream Tv izle , coş,eğlen,pantolonunun paçalarını ayakkabının içine sok yap bişiler hadi tikky..
Yaratılış anında sordu Tek olan, hangi rengi temsil edeceksin diye, beyaz çok iyiydi benim için henüz, siyahsa ruhuma üflenmemiş kötülükleri temsil ediyordu, henüz işlenmemiş ve sadece benim işleyebileceğim bir renk kalıyordu geriye, o da Gri idi.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

:D :D
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
Rockingirl
Üye
Üye
İletişim:

yavaş

Uçmuşsun ne dediğin belli değil be.Sen dinle Britney'i.Adamlar iyi işte nesi var illa böğürtü mü dinlemek istiyosunuz..
Supergirls dont cry...
Supergirls just fly...

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: yavaş

Mesaj gönderen DeLi »

Rockingirl yazdı:Uçmuşsun ne dediğin belli değil be.Sen dinle Britney'i.Adamlar iyi işte nesi var illa böğürtü mü dinlemek istiyosunuz..
arkadaşım;
deep purple,queen,led zeppelin,pink floyd
bunlar böğürtü mü? artistlik yapmayın şöyle olayları çarpıtmayın..

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

birisi "illa böğürtü mü olsun" deyince kan beynime vuruyor

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Rockinggirl kardeşim;
avatrında green day den Billie Joe yu kullanıyosun..büyük bir ihtimalde dinliyorsun
yanlış hatırlamıyosam green dayin Nimrod albümünün bir parçasında Billie Joe dan hafif ama hoş bir "böğürme" vokali ile kaydedilmiş bir parça dinliyoruz..ne diyoruz bu konu hakkında?

lp_fefurkan
Üye
Üye

Re: yavaş

Mesaj gönderen lp_fefurkan »

DeLi yazdı:
Rockingirl yazdı:Uçmuşsun ne dediğin belli değil be.Sen dinle Britney'i.Adamlar iyi işte nesi var illa böğürtü mü dinlemek istiyosunuz..
arkadaşım;
deep purple,queen,led zeppelin,pink floyd
bunlar böğürtü mü? artistlik yapmayın şöyle olayları çarpıtmayın..

çook doğru kardeşşş!!!!
deep purple ve pink floyda sonuna kadar destek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
maroon 5 mıdır ne zarttır!ne rockçılara hitap etmesi!!!!
kendilerine rock diolarsa zaten baştan batıklar!!!!!!
asıl sen git britney dinle o da rockçılara hitap ediyo dimi?????????????????? :evil: :evil: :x :evil:

Kullanıcı avatarı
Rockingirl
Üye
Üye
İletişim:

Siz eküri olmuşsunuz ne diyim ben size.Erkekseniz teker teker gelin.O saydıklarınız Queen,Pink Floyd vs.Onlar tabi ki böğürtü değil.Ama böğürtü olan şarkılar da var.Şarkı mı orası tartışma konusu tabi.Ama BENCE böğürtü dinleyenlerin sevdası kısa sürer.Kendini metalcilere sevdirmek isteyeneler dinler onları özentiler.Yalan değil ben de dinlerdim bazılarını.En azından melodik olmalı.Yoksa git çaılşırken çamaşır makinasının yanına dinle :D Kızmayın benim görüşüm.Her tarzdan biraz dinlemek gerek.Hep aynısı olmaz.
Görüşlerinize saygı duyuyorum.Ayrıca green dayin yaptığı o şarkının da melodik olduğunu hatırlatmak isterim.Bilirsiniz nickelback de aslında öyledir.Ama ninni gibi şarkıları da var...
Supergirls dont cry...
Supergirls just fly...

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

sadece senin böğürtü olarak tanımladığını severek dinleyen insanlar var bu konuda fazla yorum yapma derim.. müzik zevk meselesidir..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

kozmik_peri yazdı:sadece senin böğürtü olarak tanımladığını severek dinleyen insanlar var bu konuda fazla yorum yapma derim.. müzik zevk meselesidir..

sana +1, yukardakine -1 derim ben..
in the hopes of creating a horrible zombie..

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

Rockingirl yazdı:Siz eküri olmuşsunuz ne diyim ben size.Erkekseniz teker teker gelin.O saydıklarınız Queen,Pink Floyd vs.Onlar tabi ki böğürtü değil.Ama böğürtü olan şarkılar da var.Şarkı mı orası tartışma konusu tabi.Ama BENCE böğürtü dinleyenlerin sevdası kısa sürer.Kendini metalcilere sevdirmek isteyeneler dinler onları özentiler.Yalan değil ben de dinlerdim bazılarını.En azından melodik olmalı.Yoksa git çaılşırken çamaşır makinasının yanına dinle :D Kızmayın benim görüşüm.Her tarzdan biraz dinlemek gerek.Hep aynısı olmaz.
Görüşlerinize saygı duyuyorum.Ayrıca green dayin yaptığı o şarkının da melodik olduğunu hatırlatmak isterim.Bilirsiniz nickelback de aslında öyledir.Ama ninni gibi şarkıları da var...
ya kardeşim konuşma daha fazla lütfen hem komik oluyor hem sinir bozucu
yani özetlersek yazdıklarını;
"saygı duyuyorum ama böğürtü ööghkk"

ulan birde queen,pink floyd bunlara böğürtü diyen mi oldu? yazıları nerenle okuyorsun çok merak ediyorum..illa böğürtü mü olmalı lafına cevaben yazdık..

Kullanıcı avatarı
asl
Üye
Üye

Mesaj gönderen asl »

Rockingirl yazdı:Siz eküri olmuşsunuz ne diyim ben size.Erkekseniz teker teker gelin.O saydıklarınız Queen,Pink Floyd vs.Onlar tabi ki böğürtü değil.Ama böğürtü olan şarkılar da var.Şarkı mı orası tartışma konusu tabi.Ama BENCE böğürtü dinleyenlerin sevdası kısa sürer.Kendini metalcilere sevdirmek isteyeneler dinler onları özentiler.Yalan değil ben de dinlerdim bazılarını.En azından melodik olmalı.Yoksa git çaılşırken çamaşır makinasının yanına dinle :D Kızmayın benim görüşüm.Her tarzdan biraz dinlemek gerek.Hep aynısı olmaz.

komik...

Kullanıcı avatarı
Rockingirl
Üye
Üye
İletişim:

asl yazdı:

komik...

bence de...
Supergirls dont cry...
Supergirls just fly...

Kullanıcı avatarı
asl
Üye
Üye

Mesaj gönderen asl »

Rockingirl yazdı:
asl yazdı:

komik...

bence de...

8O nassı ya???

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

arkadaşlar bırakalım takılsın rock'cı kızımız..burası onun başlığı olsun..kendini tatmin etsin burada..herşeyi çok biliyor o

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

ya birakin kaale almayin..konusur konusur gider

Kullanıcı avatarı
Rockingirl
Üye
Üye
İletişim:

DeLi yazdı:arkadaşlar bırakalım takılsın rock'cı kızımız..burası onun başlığı olsun..kendini tatmin etsin burada..herşeyi çok biliyor o

:lol: :) :D
Evet mümkünse benle uğraşmayın...Çünkü ben maroon5'ın avukatı değil dinleyicisiyim.Dolayısıyla size daha fazla cevap vermiycem.
:D Beğenmeyen Maroon 5 elemanlarına kızlarını vermesin..!!! :o :)
Supergirls dont cry...
Supergirls just fly...

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelssmile »

Unleashing yazdı:
angelssmile yazdı:ben hey girl okumuyorum.

Yani kolpa kız oldugun kısmını kabul ediyorsun ancak hey girl okumuyosun ? İlginç... :roll:

hayır çok zeki insan... Maroon 5 ı severek dinliyorum ama Hey Girl almıyorum. yani o kadar zekisin de bunu anlamadın...
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm

Kullanıcı avatarı
Nonamed
Üye
Üye

Mesaj gönderen Nonamed »

Bn Adam ile evlenmek istiyorum yaaaaaaaa :oops: :oops: :oops: Cnm bnm Adam I Love You Baby