Megadeth

Yabancı Müzik Grupları
Savasci
Üye
Üye
İletişim:

Megadeth

Mesaj gönderen Savasci »

abi hasta oldum adamlara.yeni albümlerini bulamadım daa ama "the megadeth years" ı aldım.özellikle hangar 18 e baylıom.tam şarkının ortasında bi gitar var.süper yaa. :oops: :oops:

e sizler ne düşünüosnuz?

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

bende sadece ''the world needs a hero'' albüm var.. çok ii özellikle ''1000 times goodbye'' ve ''when'' şarkısı... ama ne zaman bi albüm çıkartsalar direk metallica ile kavga ediorlar.. :twisted:
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Love_MetaL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Love_MetaL »

megadeth iidir,ho$tur... hangar 18 calıo $u an ,okuyunca cnm istedi :) arkasından 1000 times goodbye,symphony of destruction,this way my life.... ayrıca bunalım playlistime promises gibi bi parca kazandırdıkları icin $ükranlarımı sunarım bu adamlara :)
.....it's only after you've lost everything, that you're free to do anything....

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

savascı ve megadeth ilginc :)
severiz,dinleriz arada
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
lordblade
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen lordblade »

Bu Holy Wars niye bu kadar güzel?? :twisted:
"Drum" Is My Business... And Business Is Good!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

yıllardır çizgisinden ve kendisinden taviz vermeyen Dave Mustaine ve tayfası ısrarla ve gözümüze soka soka Thrash yapmaya devam ediyor.yok thrash öldü kalktı muhabbeti yapanlar özellikle son albümü(THE SYSTEM HAS FAILED) tekrar tekrar dinlesinler.
HEP böyle kal Megadeth
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

lordblade yazdı:Bu Holy Wars niye bu kadar güzel?? :twisted:
rust in peace albümü toptan güzel :)

Kullanıcı avatarı
lordblade
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen lordblade »

DeLi yazdı:
lordblade yazdı:Bu Holy Wars niye bu kadar güzel?? :twisted:
rust in peace albümü toptan güzel :)
Öyledir tabii ama Holy Wars bırak Rust In Piece'i, hayatımda dinlediğim en gaz şarkı herhalde! Bi kere Megadeth'in en iyi şarkısı o kesin (bence tabii) !

(Bu arada Rust In Piece'den Hangar 18 de pek güzeldir :twisted: )
"Drum" Is My Business... And Business Is Good!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

bu arada ilgilenenlere;Rust In Peace albümünün teknik kitabı mevcut.bi ara beşiktaş Pena müzikte görmüştüm
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

ForsakeN
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ForsakeN »

Dave Mustaine tırnakları kalmadığı halde hala tırnaklarıyla bişiler kazıyıp çıkarmaya çalışıyo bence.. Ortada grup bile yok herşey Dave'den ibaret. Bi adam bu kadar mı kaprisli olur yaf.. Eski albümleri dinlemeye devam. System Has Failed fazla iş yapmaz bence..
I used to have an open mind but my brain kept fallin' out

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

ForsakeN yazdı:Dave Mustaine tırnakları kalmadığı halde hala tırnaklarıyla bişiler kazıyıp çıkarmaya çalışıyo bence.. Ortada grup bile yok herşey Dave'den ibaret. Bi adam bu kadar mı kaprisli olur yaf.. Eski albümleri dinlemeye devam. System Has Failed fazla iş yapmaz bence..
nası yapmaz ya! son albüm zaten eski albümler tadında.Countdown esintileri bariz.Rust in peace albümünün havası var yani.Klasik Megadeth.ben böyle mutluyum.Osursalar dinlerim :D

Savasci
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Savasci »

abi gitarı ööle bi tıngırdatıolarki adamlar müthişler yaa.saatlerce dinlesem bıkmayacağım ender gruplardan biri.kafa yormuolar.en azından bnm kafamı :D yeni albümlerini daha bulamadım alamadım böhühüh :cry:

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Savasci yazdı:abi gitarı ööle bi tıngırdatıolarki adamlar müthişler yaa.saatlerce dinlesem bıkmayacağım ender gruplardan biri.kafa yormuolar.en azından bnm kafamı :D yeni albümlerini daha bulamadım alamadım böhühüh :cry:
abi son albümü nasıl bulamadın.orjinal alamıyosan internet indir yada indirttir.ben öyle yaptım walla.mutlaka bul len :D

Kullanıcı avatarı
neon
Üye
Üye

Mesaj gönderen neon »

tapılası grup!! üstüne tanımam.. risk albümü dışında diğer tüm albümlerini kusana kadar dinlerim.. çok severim ben bu grubu ya!!! TSHF e de laf söyletmem çok güzel olmuş, ellerine sağlık :) ama david ellefson yok ona üzüldüm....
ve kimse, benden önce hiç kimse anlamamıştı bu yaşam günlerinin hangi sağır,çaresiz ölümlerden yapılmış olduğunu...

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

the system has failed konusunda katılıyorum zamana göre iyi bir albüm olmuş

MYWIFEMYLIFE
Üye
Üye

Mesaj gönderen MYWIFEMYLIFE »

killing'den beri taptığım gruptu, the world needs a hero ile benim için bittiler.
nick ve marty olmadan dinleyemiyorum ben megadeth'i.

hangi şarkısını yazalım ki buraya bence hepsi muhteşem, metallica sevmeyenlere alternatif olmuştur hep megadeth, bence hetfield'den bin kat daha iyi adamdır mustaine, zaten o yüzden gruptan kovmuşlardı onu.

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

megadeth'i sevmek için metallica'dan nefret etmek mi gerekiyor çok saçma bir düşünce, bir grubu da bu kadar kolay silemezsin ayrıca..
biraz daha yakından takip et derim ben

MYWIFEMYLIFE
Üye
Üye

ne alakası var, metallica sevmeyen insanlara (mesela ben severim) alternatif olmuştur tabii ki metallica'dan nefret etmek gerekmiyor, rock dinleyen herkes metallica sever diye bir kural da yok. hetfield'in mustaine'i kovma nedeni kıskançlığıdır.

marty ve nick'siz de sevemiyorum ben megadeth'i, bir rust in peace ile son albümlerini yanyana koyan farkı görür bence.

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

metallica'yı sevmeyenlere bir sürü alternatif var niye sınırlıyorsunki..hem ben herkes metallica sevmeli diye birşey mi dedim? ben yanıtlayayım ; demedim..şimdi ben guns 'n roses'ı pek sevmem sileyim mi sence topyekün?tabiki hayır

rust in peace ile bunu kıyaslamamız lazım zaten her grubun efsane albümleri olur bu da o işte ama bu zamanda az çıkıyor system has failed gibi albümler

MYWIFEMYLIFE
Üye
Üye

neyi sınırladım ki bir tek megadeth mi dinlerler dedim? herkes metallica sevmeli diye bir şey dediğini de söylemedim, neyse isteyen istediğini sever.

sevmediğin grubu dinlemezsin silersin tabii ki topyekun, yalnız ben neyi sildim onu anlamadım neyse.

shf gerçekten bu zamana göre iyi bir albüm ama bu zamanda ne çıksa iyi bence, sence rust in peace arkası böyle bir albüm çıkarsalar ne olurdu? bence yok olurlardı. ben bir türlü hazmedemedim marty ile nick'in gitmesini.

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

tamam anlamadın sen beni uzatmayacağım

bu zamanda ne çıksa iyi fikrine katılıyorum ortada bir sürü zırtapoz dolaşıyor,bir elin parmaklarını geçmiyor bizim istediğimiz albümlerin sayısı hadi taş çatlasa 2 elin parmakları

MYWIFEMYLIFE
Üye
Üye

bence de son 7-8 senede çıkan albüm sayısı 5 ya da altı onlarda reunionlar filan (velvet revolver,audioslave..). stadyum konserleri filan bitti artık, rock müzik can çekişiyor. megadeth,metallica da böyle sıradan albümler yaparsa biz bir şey beklemeyelim artık.

Kullanıcı avatarı
neon
Üye
Üye

Mesaj gönderen neon »

marty ve nick'siz de sevemiyorum ben megadeth'i, bir rust in peace ile son albümlerini yanyana koyan farkı görür bence.
kesinlikle katılıyorum! özellikle de nick menza konusunda...
ve kimse, benden önce hiç kimse anlamamıştı bu yaşam günlerinin hangi sağır,çaresiz ölümlerden yapılmış olduğunu...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Son gitarist Poland iyi gitarist lan.Tabi keşke Marty gitmeseydi ama Marty eski marty değildi maalesef.Kalsaydı grup çıkmaza girerdi.Girmezdi lan
Deli ye katılıyorum.System Has Failed son dönemde çıkan en iyi Thrash albümü.Böyle durumlarda Slayer ve Megadeth hep cankurtaran grup olmuştur
Söylesenize son dönemde patlayan kaç Thrash grubu var

MYWIFEMYLIFE
Üye
Üye

bence son dönemde çıkan albümler o kadar kötü ki, çok sevdiğimiz grupların vasat hatta kötü albümleri başyapıt gibi kalıyor diğerlerin yanında , mesela system has failed'İn notu bence countdown'ın yanında 1 ya da 2, vevet revolver contraband'in notu bir uyi'nin yanında 1 ya da 2.

haa bunlar kötü de çıkmasın mı tabii ki çıksın, dediğin gibi son dönemdeki en iyi thrash albümü, elimize alabildiğimiz en iyi yeni albüm.