Slayer

Yabancı Müzik Grupları
kingsoftherock
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kingsoftherock »

Vampiria yazdı:Reign in blood,war ensemble falan en ıyı sarkılarındandır ayrıcana kerry kıng hastası bı ınsan olaraktan dınlemekten bıkmayacagım ve dınledıgım ılk gunku gıbı haz alabılecegım nadır gruplardandır.. umarım bı daha gelırler.
sen o konserde varmıydın _?
bir zamanlar akmar pasajının onunde bira parası topluyan kızlar sımdı..bagdat caddesının tiky kızları oldular.

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

kingsoftherock yazdı:
Vampiria yazdı:Reign in blood,war ensemble falan en ıyı sarkılarındandır ayrıcana kerry kıng hastası bı ınsan olaraktan dınlemekten bıkmayacagım ve dınledıgım ılk gunku gıbı haz alabılecegım nadır gruplardandır.. umarım bı daha gelırler.
Hayır Ne yazık ki :020 :( bıraz yanlıs yazmısım o yuzden yanlıs anlamışsın galıba ama bir daha geldiklerinde ki öyle umuyorum :010 kacırmaya nıyetım yok :010
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

kingsoftherock
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kingsoftherock »

Vampiria yazdı:
kingsoftherock yazdı:
Hayır Ne yazık ki :020 :( bıraz yanlıs yazmısım o yuzden yanlıs anlamışsın galıba ama bir daha geldiklerinde ki öyle umuyorum :010 kacırmaya nıyetım yok :010
ya kusura bakma su anda cok heyecanlıyım hep yapmak ıstedıgım sey oldu
rock statıon da bu aykı sayısında bende varım ondan bayagı bır heyecanlıyımda
:)
bir zamanlar akmar pasajının onunde bira parası topluyan kızlar sımdı..bagdat caddesının tiky kızları oldular.

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

kingsoftherock yazdı:
Vampiria yazdı:
kingsoftherock yazdı: sen o konserde varmıydın _?
Hayır Ne yazık ki :020 bıraz yanlıs yazmısım o yuzden yanlıs anlamışsın galıba ama bir daha geldiklerinde ki öyle umuyorum :010 kacırmaya nıyetım yok :010
ya kusura bakma su anda cok heyecanlıyım hep yapmak ıstedıgım sey oldu
rock statıon da bu aykı sayısında bende varım ondan bayagı bır heyecanlıyımda
:)

yok abi ne kusuru :010,
En son Vampiria tarafından 26 Oca 2007 07:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

http://www.myspace.com/slayer
son albümünden cult'ı dinlemek isteyenlere..
myspace.com/the_rita

Doomah
Üye
Üye

Mesaj gönderen Doomah »

Slayer... Hiçbir zaman bıkmayacağım grup. Metal dinlemeye yeni başlayan özentilerin 2 parçasını dinleyipte ''ben slayer fan oldum'' diyerekten hakaret etmelerine uyuz oluyorum.
I cant live anymore..

Kullanıcı avatarı
SleeplessSoul
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SleeplessSoul »

Dave Lombardo'nun da dönüşüyle artık özlediğim eski günlerine dönecekler inşallah..God Hates Us All'ı pek beğenmemiştim..
Satılık düşler sokağından geçiyorum,ellerimde hayallerim..Sıkıca kavramışım..Korkuyorum..

Siyah8 - Bas Gitar
. www.Siyah8.com .

Kullanıcı avatarı
ibAdeath
Üye
Üye

Mesaj gönderen ibAdeath »

geçenlerde seasons in the abyss yazılı t-shirt'ünü bir inşaat işçisinin üzerinde görüp şaşırdığım grup. halinden yakınır gibiydi sanki adamcağız.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

just_an_angel yazdı:Slayer beş yıllık bir aradan sonra yeni albümü "Christ Illusion"ı yayınladı. Bu albüm, 16 yıllık aradan sonra grubun orijinal kadrosuyla kaydettiği ilk stüdyo albümü aynı zamanda. :002
Slayer'ın özlediğimiz günlerine dönüş yaptığı bir albüm.Kayda değer ve arşivde mutlaka olması gereken bir albüm.Özellikler Dave Lombardo resmen kopartmış olayı.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

ibAdeath yazdı:geçenlerde seasons in the abyss yazılı t-shirt'ünü bir inşaat işçisinin üzerinde görüp şaşırdığım grup. halinden yakınır gibiydi sanki adamcağız.
:-D
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Hey Allahım ya:)
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
ghosty
Üye
Üye

Mesaj gönderen ghosty »

Seasons in the Abyss aLbümü güzeL..adamLarr müzik aletleriyle müziğin ötesinde şeyler yapıyolar :002

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Tur tarihlerine baktim.Listede gene Türkiye'nin adi gecmiyor.
Ayrica Türkiye'de son verdikleri konserden sonra (bende ordaydim) Türk fanlarda azalma oldu sanki.

Kullanıcı avatarı
chuky
Üye
Üye

Mesaj gönderen chuky »

Resim

manyaq
Üye
Üye

Mesaj gönderen manyaq »

eleman cosmus daha sonradan cekmıstır ceremesını ben yapmazdım

manyaq
Üye
Üye

Mesaj gönderen manyaq »

www.slayerturkıye.com turkıyedekı wep sayfası

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

manyaq yazdı:www.slayerturkıye.com turkıyedekı wep sayfası
Tüm detayların bulunduğu bir site.Genel olarak başarılı.Ama ben eskisi gibi Slayer dinlemiyorum o ayrı konu : ) Canlı kanlı izledikten (hacı olduktan) sonra dinginleşme oldu bende Slayer dinleme konusunda.

Kullanıcı avatarı
SermonValley
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SermonValley »

O Benimdir O Benim Milletimindir Ancak...