Slayer

Yabancı Müzik Grupları
213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Hacı sen Mersindemi girceksin sınava?
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

korn83
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen korn83 »

yok moruk,bursada muhtemelen...henüz netlesmedi ama bursa olması cok muhtemel
viva metal!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

hacı yatişirsin oğlum darlanma yani..slayer gece çıkacak zaten.dert ettiğin şeye bak :wink:
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

GOD HATES US ALL en iiyi albümleri ya değil mi

korn83
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen korn83 »

slayer ı slayer yapan albümlerden biri deildir ama bunu unutma

bence "reign in blood" ve "south of heaven" tatmin edici olur
viva metal!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

God Hates Us All Slayer'ın en iyi albümü değil tabiki ama 2000 li yıllarda kotarılmış en iyi metal albümlerinden biri..Piyasada o kadar saçma sapan işler dönüyorki,agresif müzik dinleyenler yatıp kalkıp Slayer'a dua etsin.

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

rockstation un bu sayısında slayerla ilgili bikaç bilgi vardı ilgilenenlere..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Rejected
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Rejected »

Bu grubun fanları acaip gaz ya dvdlerini izledim herifler hem nasi hem satansist ya böle mi bağlanılır slayer' a gerçi hak ediolar ..

bu slayer fanlarının hepsi bi ülkede olsa çin'de bile devrim yaparlar şerefisizim :)

raining blood, dead skin mask, angel of death, war ensemble, disciple ölümcül şarkılarındandır çalması da çok şey ister yani

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

ahah.yaklaşıma bak adamdaki:)

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelssmile »

burada konusu geçti mi bilmiyorum da şu manganın solisti ferman ın yüxexes de konuşası çok komikti ya. adam soruyo şarkılarda türkçe şarkılardaki (arabesk diyemedi ayıp olur diye) bağrışlar falan var etkilendiğiniz birileri var mıydı diyo ferman ben slayer dinliyorum slayer manyağıyım falan demeye başladı.. 3 kez sordu anlamadı hala slayer dinlerdim falan diyor. baktı olmayacak oda vazgeçti sormaktan. koptum ya izlemeliydiniz...
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

şimdi güzel arkadaşım manganın dinledikleri arasasında salyer -dt gibi guruplar varmış duydum da yaptıkları müzik beni pek çekmedi :005
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

Rejected yazdı:Bu grubun fanları acaip gaz ya dvdlerini izledim herifler hem nasi hem satansist ya böle mi bağlanılır slayer' a gerçi hak ediolar ..

bu slayer fanlarının hepsi bi ülkede olsa çin'de bile devrim yaparlar şerefisizim :)

raining blood, dead skin mask, angel of death, war ensemble, disciple ölümcül şarkılarındandır çalması da çok şey ister yani
onların konser öncesini biliyorum izlemiştim gerçekten adamlar kendilerinde geçiyor

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Kendilerinden geçse gene iyi.Elemanın biri koluna neşterle Slayer logosu kazımıştı.Daha niceleri var :002

blackmercury
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen blackmercury »

bakalım temmuzda neler olucak..bizimkiler neler yapıcak..kuduruk slayer fanları ..valla çadırımdan çıkmamayı düşünüyorum :022 eheh

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

iyi fikir o arbede de bi çok kişi zarar görecek herkes başını çaresine baksın valla kimseyi kollayamam :002
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

blackmercury
Üye
Üye
İletişim:

öle demek serkan bey..peki..kimseye ihtiyacımız yok şükür..

bu arada üç gününe geliyon dimi sen?

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

şimdi güzel arkadaşım bi çok ark.şım orda olcak kızlı erkekli kimle ilgilencem :018 malesef ben tek gün orda olacağım 3 nde dt ye gideceğim çünkü gönül isterdi sizlerle orada rakı yudumlayalım ağaçların altındda geyik yapalım ama olamıyacağım

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Az kaldı az.biraz daha sabır gençler :014 :015 :003

blackmercury
Üye
Üye
İletişim:

27 gün kaldı hadi bre:D

AngelofDeaTh
Üye
Üye

Mesaj gönderen AngelofDeaTh »

metali sevmeemi sağlayan grup..üzerine tanımıyorum hayranlığın ötesinde tapıyorum onlara..ve slayerı sevmeyenlerin zevklerinden şüphe ediyorum
türkiyeye geliyolar ama gidemiyorum..ölmek istiyorum!!! :cry:

Kullanıcı avatarı
gizy_slipknot
Üye
Üye

Mesaj gönderen gizy_slipknot »

Ya supeeerrr bi grup baska ne dieblrmki!!!!Cooookk sewiorum...
BeN aDaM oLmAm!_!

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

ya adamlar gelio ve gidemiorumm :020

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

"Metal müzik" diye sıfatlandırılan müziğe başlamamı sağlayan,benim için anlatılmaz bir değerleri olan yer yüzünün en sıkı en agresif gruplarından biri olan Slayer'ı canlı kanlı vede bol atraksiyonlu bir şekilde izledik en sonunda...allah kabul etsin cümlemize.. :014 :002
İnsan 2 1 3'i çalmazmı ya :( :x

queenseleN
Üye
Üye

Mesaj gönderen queenseleN »

En efsane gruplardan biri bence...Ben cok dinlemiourm yanliz dinlediklerim süper...Istanbuldaki konsere gidebilenler cok sansli :-) Buraya da geldiler ama bis gidemedik..Zati gitsemde ertesi gün ezilmis mosmor bi halde gelirim galiba..:Hmm neyse black magic ve angel of death harika.....

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

festivaldeki davranışları yüzünden soğuduğum grup... :(