Slayer

Yabancı Müzik Grupları
213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Slayer

Mesaj gönderen 213 »

Kadro;
Tom Araya:Bass&Vocals
Jeff Hanneman:Lead Guitar
Kerry King:Lead Guitar
Dave Lombardo:Drumms
.........................................
Diskografi;
-Show No Mercy
-Haunting The Chapel
-Live Undead
-Hell Awaits
-Reign In Blood
-South Of Heaven
-Seasons In The Abyss
-Live:Decade Of Aggression
-Divine Intervention
-Undispute Atitude
-Diabolus In Musica
-God Hates Us All
www.slayer.net
www.slayerized.com
www.davelombardo.com
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

Silinince tekrar aynı şeyleri yazmak pek hoş olmuyor
deli bir grup güzel, 'yahu bunları hiç dinlemedim necidir' diyenlere black magic,die by the sword,captor of sin diyeyim gerçi yüzbilmemkaç tanesinden sadece üçü ama bunları sevmezseniz zaten umut yoktur

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

black magic kadar da orta mali olmus bi parca yoktur metal camiasinda. hani belki fear of the dark ve one felan vardir. :P

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

grungy yazdı:black magic kadar da orta mali olmus bi parca yoktur metal camiasinda. hani belki fear of the dark ve one felan vardir. :P

way black magic ide bilirmiş moruk :D
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

grungy yazdı:black magic kadar da orta mali olmus bi parca yoktur metal camiasinda. hani belki fear of the dark ve one felan vardir. :P
öyle bakmamak lazım her grubun ön plana çıkan şarkılar olmuştur olacak yani, tabi bu kişiden kişiye de değişir mesela benim için iron maiden ve metallica'nın hangi şarkısı çaldığı önemli değil hepsi mükemmel gelir.

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

gördüğüm yerde 213 kere tokat atacağım eleman yazdı:way black magic ide bilirmiş moruk :D

8)

Deli yazdı:öyle bakmamak lazım her grubun ön plana çıkan şarkılar olmuştur olacak yani, tabi bu kişiden kişiye de değişir mesela benim için iron maiden ve metallica'nın hangi şarkısı çaldığı önemli değil hepsi mükemmel gelir.

onlar benim icin de oyle ama slayer degil. sadece show no mercy kusursuzdu bana kalirsa.

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

istersen bi raining blood ve seasons in the abyss i bikaç kere dinle...herifler gitar denen aletle oral sex yapmış abi bu kadar olur ya...
ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

dinledim yaa sarmadi iste. benim icin akilda kalici, bir o da kadar da saglam melodiler onemli.. yoksa yat kalk, surekli kendini birsey kanitlamak zorunda hisseden virtuozleri dinlerdim.. :? satriani ayri tabi. :lol:

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

adamlar ne isterlerse yapiolar hakni vererek yapiolar hemde benim içn bir hayat biçimi din oldular :twisted:

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Grungy; Slayer ın eski hali sarmıosa sana 2 albüm tavsiye edeyim
Undispured Attitude albümünü bi dinle.madem akılda kalıcı riffler istiyon.Resmen tapacaksın hoca
Bide God Hates Us All albümünü çevir çevir hatim et.
Ha bunlar sarmadı Divine Intervention albümünü ezberle derim

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

tamam dinlerim.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

grungy yazdı:tamam dinlerim.

Mutlaka dinle yarın 3 albümdende sözlü yapacam :D :twisted:

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

lan ...rak yarin konser var.. nihahahah seni biraz ezeyim..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

grungy yazdı:lan ...rak yarin konser var.. nihahahah seni biraz ezeyim..

Bilioz lan dallama :lol:

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

ezme lan çocuğu :P
Slayer'ın eski halleri daha güzel be, hem eskiden bütün gruplarda albüm kayıtlarında ses böyle hafif kirli mi desem öyleydi, o daha çok hoşuma gidiyor şimdi çok berrak böyle sevmiyorum ben öyle

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Tabiki eski halleri daha baba ama şuanda piyasada bu tarz sert tarz müzik icra eden lawuk gruplardan binlerce kat daha babalar.
Teknoloji geliştikçede herifler daha berrak kaydediyolar tabi.God Hates Us Albümünün kaydı müthiş hoşuma gitti mesela.
Ama Show No Mercy in kaydı yokmu.Deli edio resmen beni

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Slayer ın bu gün Seattle da konseri var.Giden olursa dönüşte anlatsın bana :twisted: :twisted: :twisted:

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

garanti süper uçuk geçmiştir türkiye ye gelmelerini bütün duyularımla bekliyorum

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Önümüzdeki 4-5 ay boyunca konser programları dolu elemanların.Ondan sonrası allah-kerim

korn83
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen korn83 »

ya bu muhtesem grup hakkında biraz daha konusalım,ne dersiniz?gelmiş geçmiş ve gelecek en iyi thrash grubu önünde saygıyla egiliyorum! ben kendi namıma "south of heaven" albümüne taparım,ve bu grupla tanısmamıs adamın.... :D
viva metal!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Yaw konuşalım hacı.South Of Heaven grubun en iyi albümlerinden biridir harbiden.
Reign In Blood albümüyle müziğin akıbetini değiştirmiştir resmen.Çıktığı yıllarda Düünyanın en hızlı albümü kabul edilmişti

korn83
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen korn83 »

gecenlerde rock station dergisinde okumustum.kerry king'in en begendigi gitarist PANTERA gitaristiymiş! bu arada allah rahmet eylesin vahsice katledildi adam ya :(
viva metal!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Kerry King zaten Pantera ve MachineHead manyağı.
Harbi yazık oldu elemana..Toprağı bol olsun tekrar tekrar...

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

abi size ayip olmasin diye pantera basligi acmiyorum.. acmayacaksaniz ben acayim artik. :lol:

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

ya birçok başlık silindi ben hepsini var diye hatırlıyorum böyle herkes de öyle olunca kalıyor onlar