Guns N Roses

Yabancı Müzik Grupları
grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

..
En son grungy tarafından 11 Oca 2005 01:51 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

..
En son grungy tarafından 11 Oca 2005 01:51 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

abi işi punk tartışmasına çevirmişsiniz.LAf lafı açıyo başlığının altına gitsenize,ya da ben sizin için bi başlık açayım orada tartışın.GnR ye dönecek olursak,dünyanın en iyi grubu da olsa(ki olamaz) en iyi gitaristlerden biri olan slash de olsa grupta axl a gıcığım var,tahammül edemiorum ve sevmiorum.Nokta nokta nokta....
and we all went to heaven in a little row boat

MYWIFEMYLIFE
Üye
Üye

Mesaj gönderen MYWIFEMYLIFE »

valla bence dünyanın en iyi grubu, slash de en iyi gitaristi, axl'a bu kadar insanın neden gıcık olduğunu anlamıyorum, adam bence türünün tek örneği ve gayet iyi bir türden.

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

dünyanın en iyi grubu die bi tanım olamaz.Kİme göre neye göre en iyi :?: ayrıca da herkes aynı şeyi sevmemeli.Bu zevk meselesi.Bu kadar adam gıcık oluosa bi bu kadar adam da sevio yani ne var bunda...Yaptıkları müzik te beni alıp başka diyarlara götürmüo.Ha dinlemez miyim,dinlerim o başka.Ama sevmek...ayrı bi kavram.Ve ben sevmiorum.GNR yegelene kadr dünyanın en iyi grubu dieceksek başka gruplar var bana göre...neyse seven sever dinler,sevmeyen sevmez.Ama slash çok iyi bi gitarist ama zamanında jimi hendrix vardı onun eline su dökemez.Tabi kendisi şimdi ahirette çalıodur o da ayrı..

MYWIFEMYLIFE
Üye
Üye

bence kelimesini koyarsan dünyanın en iyi grubudur diye bir tanımlama olur. asıl herkes aynı şeyi sevmemeli saçma bir önerme bence.

bu arada bence slash jimi'den de iyi, bu görüşe dünyada belki beş belki on kişi katılır,geri kalanı kıçıyla güler ama bu benim kişisel fikrimi değiştirmez.

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

eywallah abi senin kişisel zevkine bi lafım yok zaten...ha bi de herkes aynı şeyi sevmemeli derken aslnda sevemez demek istemiştim.Zevkler farklı,insanların aldıkları gördükleri eğitim farklı,zeka seviyeleri farklı,kültür seviyeleri seviyeden de öte kültürün kendisi farklı...Ha bi de herkes aynı şeyi sevseydi,beğenseydi,dünya hiç ileri gidemezdi,hiçbieşy tartışlamazdı. NEyse konu başka yerlere sapacak.GNR ye devam edin.Sonra mod.lar kızar bana.

MYWIFEMYLIFE
Üye
Üye

appetite ve lies'da gönül telimizi tir tir titreten steven adler 9 şubatta bronx'da konser saat 22'de başlayacak, biletler biletix'de 25 ytl.

ilk konserde kankacan tavırlarıyla dikkat çeken steven verdiği sözü tuttu, hemen tekrar gelicem dedi ve geldi, helal olsun babaya.

Kullanıcı avatarı
darkcity
Üye
Üye

Mesaj gönderen darkcity »

MYWIFEMYLIFE yazdı:axl'a laf yok. adamın suçu rock müziği rapçilerin,boy bandlerin, glamcilerin poserların, faşoların elinden kurtarmak sadece. gnr olmasaydı 90'lar olmayacaktı.

gnr'ın tavırları kimsenin hoşuna gitmiyo olabilir ama en azından heriflerden dürüstlük akıyordu. ben gnr'ı kimseyle karşılaştırmam bile diğer tüm gruplar bir appetite yapsın da öyle aynı cümleye girsinler. axl tüm zamanların en büyük frontmani, slash de en hayvani gitaristidir.

vr'yi gnr ile karşılaştıranlara maalesef gülemiyorum bile.

orda durucaksın işte bu grubu severim ama rock ı kurtarmak onlaramı düştü
bikere bon jovi var onu söyliyimde.....

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

rock'ı kimden kurtarıyorlarki
hem 10 sene geçmiş o zamandan ohoo

sezrade
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen sezrade »

rockı ne kadar kurtarmaay aclısırlarsa calıssınlar genclık aynı kaldıkca bı onemı yok..
onlar yıne gıder en malını en pıyasasını bulurLar
soz rockı batırmıs genclıge kısme ustune alınamsın...yanlıs anlasılmak ıstemem..bn converse gıyıp cıddı cıddı brıtney ve metallica dınleyenlerden bahsedıyorum ....
yanı elbet metallica dınleyıp brıtney ıle dans edebılırsın kalkıp da nothıng else mattersta kurtları dokelım hobaaaaaa dıyecek halın yok ama benım neyı kast ettıgım anlayan anlar=)))

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

dinleyen dinler
yapan yapıyor
olayı trajikleştirmeye gerek yok bence

sezrade
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen sezrade »

ya olayı tarjıklestırmıyorum zaten gerek de yok...
sadece rockı kurtarma konusunda 1-2 fıkır beyan etmek ıstedım..

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

yok sana demedim zaten öyle yapıyorsun diye :)

James_Hetfield
Üye
Üye

Mesaj gönderen James_Hetfield »

sezrade yazdı:rockı ne kadar kurtarmaay aclısırlarsa calıssınlar genclık aynı kaldıkca bı onemı yok..
soz rockı batırmıs genclıge kısme ustune alınamsın...yanlıs anlasılmak ıstemem..bn converse gıyıp cıddı cıddı brıtney ve metallica dınleyenlerden bahsedıyorum ....
yanı elbet metallica dınleyıp brıtney ıle dans edebılırsın kalkıp da nothıng else mattersta kurtları dokelım hobaaaaaa dıyecek halın yok ama benım neyı kast ettıgım anlayan anlar=)))

Ben anlamadım MetallicA ile britney falan dedin biraz açıklarsan sevinirim...
MASTER__OF__PUPPETS

sezrade
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen sezrade »

James_Hetfield yazdı:
sezrade yazdı:rockı ne kadar kurtarmaay aclısırlarsa calıssınlar genclık aynı kaldıkca bı onemı yok..

demek ıstedıgım sey rock ne kadar kurtulursa kurtulsun kıtle muzıkten anlamadıkca pek bırsey degısmeyecek...
gunsnroses ıcın rockı kurtarması adına bırseyler yazılmıs bunun uzerıne dedım..
brıtney ve metallicayı bır arada dınleyen kıtle ıcın de kayıp genclık tabırını kullandım...
suan mtvnın onune attıgı yemle muzık aclıgını gıderen mılyonlar var dunyada rockı ne kadar kurtarmaya calısırsan calıs aynı hamam aynı tas olacak..

freaky
Üye
Üye

Mesaj gönderen freaky »

sezrade yazdı:
James_Hetfield yazdı:

demek ıstedıgım sey rock ne kadar kurtulursa kurtulsun kıtle muzıkten anlamadıkca pek bırsey degısmeyecek...
gunsnroses ıcın rockı kurtarması adına bırseyler yazılmıs bunun uzerıne dedım..
brıtney ve metallicayı bır arada dınleyen kıtle ıcın de kayıp genclık tabırını kullandım...
suan mtvnın onune attıgı yemle muzık aclıgını gıderen mılyonlar var dunyada rockı ne kadar kurtarmaya calısırsan calıs aynı hamam aynı tas olacak..

konu amaçtan sapıo mudur nedir anlamadım ki ??

sezrade
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen sezrade »

evet evet oyle oldu biraz pardon=)))
gunsnroses baba grup tabi=))

Kullanıcı avatarı
darkcity
Üye
Üye

Mesaj gönderen darkcity »

ya rock a bişe olduğu yok aynen devam ediyo uyduruk pop müziğiyle karıştırmayın lütfen.....

James_Hetfield
Üye
Üye

Slash babadır benim için axl diil...
MASTER__OF__PUPPETS

freaky
Üye
Üye

Mesaj gönderen freaky »

AXL delinin teki bence :D

Kullanıcı avatarı
Rockingirl
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Rockingirl »

freaky yazdı:AXL delinin teki bence :D

:D Bence de ama ne olursa olsun süperler.Hızlarına erişebilen başka bi grup yok...
Supergirls dont cry...
Supergirls just fly...

James_Hetfield
Üye
Üye

Ne hızı... :roll:
MASTER__OF__PUPPETS

Kullanıcı avatarı
Rockingirl
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Rockingirl »

Ya anla işte çok iyiler hakikaten."A bu şarkılarını beğenmedim" dediğim hiç olmadı..
Supergirls dont cry...
Supergirls just fly...

James_Hetfield
Üye
Üye

Yaaa anladım işte.... :lol:
MASTER__OF__PUPPETS