HIM

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
darkcry
Üye
Üye

Mesaj gönderen darkcry »

Lysippe yazdı:sevmek zorunda olmadığını belirttim zaten. o zaman gay kelimesini ne anlamda kullanıyorsun? ben başka anlamını bilmiyorum.
lysippe arkadaşım bence hiç uğraşma madem bu kadar müzikden anlıyormuş arkadaşımız bknz.üye olma tarihi eski forumlardaki saygı ve sağdece sanattan konuşulan samimi durumlar artık bitti.Yeni trip atma ve kendini forum larda gruplara küfür ederek yada müziklerini sevmeseler bile bunuda inanılmaz provakator bir tavırla söylemek mantar gibi türeyen bu arkadaşımız gibi sayısız yeni forum çıtırlarının yaptığı bir çaba!!!neyse umarım rocktr eski gülerine bir gün döner ....

Kullanıcı avatarı
kokomoko
Üye
Üye

Mesaj gönderen kokomoko »

darkcry yazdı:
Lysippe yazdı:sevmek zorunda olmadığını belirttim zaten. o zaman gay kelimesini ne anlamda kullanıyorsun? ben başka anlamını bilmiyorum.
lysippe arkadaşım bence hiç uğraşma madem bu kadar müzikden anlıyormuş arkadaşımız bknz.üye olma tarihi eski forumlardaki saygı ve sağdece sanattan konuşulan samimi durumlar artık bitti.Yeni trip atma ve kendini forum larda gruplara küfür ederek yada müziklerini sevmeseler bile bunuda inanılmaz provakator bir tavırla söylemek mantar gibi türeyen bu arkadaşımız gibi sayısız yeni forum çıtırlarının yaptığı bir çaba!!!neyse umarım rocktr eski gülerine bir gün döner ....
demek Yeni Taktik bu .... inan daha önceden üye olmak isterdim ama daha önemli işlerim vardı para kazanmak yaşamaya çalışmak gibi.. paramı kazandım yaşamaya başladım.. we yeni üye olabildim sorry. prdn aklıma gelmişken eğer 1 yıl once üye olsaydım ne olacak tı bunları söylemeyecekmıiydim .???? :002
I Am Not aNtI-soCıaL soCIeTy ıS aNtI-me.!

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

geçinizzz :014
En son in_ven tarafından 14 Ağu 2006 14:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

laciwert
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen laciwert »

finlandia da onca ii gurup varken olağanüstü metal yapan değişik tarzlarda buu gay metali yapan rasmus ve him bilinio örnek finlandia dan imzamdaki gurupp :002
Your Song Of Eternity Has Lost Its Meaning

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

laciwert yazdı:finlandia da onca ii gurup varken olağanüstü metal yapan değişik tarzlarda buu gay metali yapan rasmus ve him bilinio örnek finlandia dan imzamdaki gurupp :002
ee sentenced dinleyen yok mu yani? onların da kitlesi var. bunun himle ne alakası var? hem gay metal'in anlamı nedir?

gone with the sin, close to the flame, it's all tears, Don't fear the reaper, for you, in joy and sorrow, love you like i do, beautiful, sweet pandemonium, the path, wicked game, join me... bence son albüme kadar en güzel şarkıları bunlar. yeni albümdekileri şarkıları ise gerçek anlamda değerlendirmek için daha fazla dinlemem gerek.
betterman.

Kullanıcı avatarı
fazilet
Üye
Üye

Mesaj gönderen fazilet »

saçmalamayın ya him süpr bi grup metal i bu kadar müziğe dökebilen yanii melodiler harbi güse siz ne kadar da begenmediyseniz bile hele you are the one la wings of butterfly süper sarkılar önceki sarkılaı biras kötü ama yai-ne bişeler anlam ifade eder herkes için heralde :015 :015 [/b]

laciwert
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

benim demek istedim finlandiaa avrupanın metal cennetii onca olağan üstü gurup varken neden him...

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

mtv demek yeter sanırım. piyasa olmak bence.

_blindside
Üye
Üye

Mesaj gönderen _blindside »

nnneeeeeeeeeeeefrrrrrrrreeeeeeeeeettttttttttttttt ediyorum bu gruptan ve benzerlerinden

laciwert
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

_blindside yazdı:nnneeeeeeeeeeeefrrrrrrrreeeeeeeeeettttttttttttttt ediyorum bu gruptan ve benzerlerinden
aynen

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

yorumlara kısmen katılıyorum .. HIM in şarkılarını ikiye ayırıyorum ben ewet piyasaya dönük şarkıları var ama villenin goth vokalli şarkıları bence yabana atılmıyacak kadar kaliteli
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
Finduilas
Üye
Üye

Mesaj gönderen Finduilas »

..
En son Finduilas tarafından 23 Nis 2007 00:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
vehayat
Üye
Üye

Mesaj gönderen vehayat »

öncelikle gay metal diyerek yeni bi metal tarzý yaratmýþ olan arkadaþý tebrik etmeliyim..gerçekten çok yaratýcýymýþ...
müzikte önemli olan ne politik düþünceler nede cinsel tercihlerdir (tabi müziklerine sadece bu düþünceleri hakimse umrumda olmazlar zaten).
ben HIM'i severim hatta rozerblade romance albümündeki tüm þarkýlarý ezbere bilirim :-D
müzik kiþisel tercihtir sevmeyenlere saygý duymalýdýr ancak sevmemek yermek anlamýna da gelmez... :002

laciwert
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

tamam ya him finladianın en iii gurubu hattatüm dünyanın ve hatta tümm galaksininnn oldumu gönlünüz...

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

rock n coke a gelecekleri söylentilerie var bu ara,
poison girl,gone with the sin,join me,your sweet 666,vampire heart favorilerimdir..!!
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

"gothic rock yapıyor bu herifler" diye duyduğum grup..
dinlemişliğim vardır...
sevmişliğim var mıdır ??
yoktur..
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

metalin aşk hali diye tanımlanıolar..
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

love metal, heartagram vs... rockn coke'a gelecekleri konusunda da söylentiler var evet. rasmus'tan sonra beklemek lazım aslında. bana kalsa finlandiyalı gruplar için özel festival yapılsın. :P

Kullanıcı avatarı
Finduilas
Üye
Üye

..
En son Finduilas tarafından 23 Nis 2007 00:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Finduilas
Üye
Üye

..
En son Finduilas tarafından 23 Nis 2007 00:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Finduilas
Üye
Üye

..

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

Lysippe yazdı:love metal, heartagram vs... rockn coke'a gelecekleri konusunda da söylentiler var evet. rasmus'tan sonra beklemek lazım aslında. bana kalsa finlandiyalı gruplar için özel festival yapılsın. :P
bencede ama araya ısvec .norveç den cıkan gruplarıda ekleyelım :-D
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

evet rockncoke gelme ihtmlleri varmışş beklerizzz :-D
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
CiLeKeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen CiLeKeS »