HIM

Yabancı Müzik Grupları
213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ben bakıyorum zaten "müziğim"e.Siz sabun köpüğü zırvalarla yoğrulmaya devam edin 68 kuşağının alternatifi olarak önümüze sunulan amaçsız isyan eden tipler (sözüm meclisten hem içeri hem dışarı)
Seni özellikle hedef almıyorum punky . )
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
THE_ROCK
Üye
Üye

Mesaj gönderen THE_ROCK »

sevmedim
sevmiyorum
sevmeyeceðim
HAYATIMI YAÞANABÝLÝR KILMAK ÝÇÝN UÐRUNDA ÖLEBÝLECEÐÝM BÝRÞEY ARIYORUM

Kullanıcı avatarı
PUNKY_SPuTniK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen PUNKY_SPuTniK »

213 yazdı:Ben bakıyorum zaten "müziğim"e.Siz sabun köpüğü zırvalarla yoğrulmaya devam edin 68 kuşağının alternatifi olarak önümüze sunulan amaçsız isyan eden tipler (sözüm meclisten hem içeri hem dışarı)
Seni özellikle hedef almıyorum punky . )
onlara bişey diemem ben müziğine bakarım güzelse dinlerim himin veya herhangi başka bi metal grubunun amacı beni ilgilendirmez..
daha dün annemizin cüzdanını çalarken okul duvarlarına grafity yaparken şimdi anarşist olduk sokakları doldurduk. sevinçliyiz hepimiz polislerden kurtulduk..!
www.mahlukat.com punk webzine

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

Death32 yazdı:bunlar pazarda limon satsa daha güzel olcak ama neyse :010
:lol:
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

bu adamlara bu kadar "gay","pazarcılar bile s.ker" demenize anlam ve mana veremiyorum...bana da placebo öyle geliyo ama sonuçta yaptıkları müzikle cinsel tercihleri arasındaki farktan bize ne olması gerek..müziği güzelse eywallah der dinlersin,değilse diğer özelliklerine de bok atarak lekelemezsin grubu :x
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

theHeLL yazdı:bu adamlara bu kadar "gay","pazarcılar bile s.ker" demenize anlam ve mana veremiyorum...bana da placebo öyle geliyo ama sonuçta yaptıkları müzikle cinsel tercihleri arasındaki farktan bize ne olması gerek..müziği güzelse eywallah der dinlersin,değilse diğer özelliklerine de bok atarak lekelemezsin grubu :x
katılıyorum,elestirinin dozunu kacırmayalım,bu grubunda sevenleri oldugunu unutmayalım -hayır him'den hic haz etmem- aksi takdirde mesajların silinecegini unutmayalım,kısaca saygı...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

jonnathan yazdı:
theHeLL yazdı:bu adamlara bu kadar "gay","pazarcılar bile s.ker" demenize anlam ve mana veremiyorum...bana da placebo öyle geliyo ama sonuçta yaptıkları müzikle cinsel tercihleri arasındaki farktan bize ne olması gerek..müziği güzelse eywallah der dinlersin,değilse diğer özelliklerine de bok atarak lekelemezsin grubu :x
katılıyorum,elestirinin dozunu kacırmayalım,bu grubunda sevenleri oldugunu unutmayalım -hayır him'den hic haz etmem- aksi takdirde mesajların silinecegini unutmayalım,kısaca saygı...
sende mi jonnathan ya :( ..sevmemenizin nedeni ne?

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

ville vallo grupta fazda onde tutulmasına ragmen sesi nedense pek hosuma gitmiyor.gerci bitter sweet'te takdir etmeme gibi bi sans tanımadı kendisi bizlere ama yinede him'le beraber yaptıkları muzik kendini dinlettirmiyor bana :)

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

jonnathan yazdı:ville vallo grupta fazda onde tutulmasına ragmen sesi nedense pek hosuma gitmiyor.gerci bitter sweet'te takdir etmeme gibi bi sans tanımadı kendisi bizlere ama yinede him'le beraber yaptıkları muzik kendini dinlettirmiyor bana :)
bittersweet'te benim beğendiğim lauri ylonen'in sesiydi ama yine de vallo'nun sesi de batmıyodu..funeral of hearts,join me(in death),gone with the sin,(çok popüler de olsa) wicked game'le beni çivilemşlerdi resmen..ondan sonra pek ilgilenmedim yeni bi albüm çıkarmışlar galiba ama yine de bu şarkıların beni etki gücü çok fazla olduğu için saygı duyarım yine de..

Kullanıcı avatarı
PUNKY_SPuTniK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen PUNKY_SPuTniK »

arkadaşlar seven sever him sevmek suçmu oluor
müzik konuşalım...
daha dün annemizin cüzdanını çalarken okul duvarlarına grafity yaparken şimdi anarşist olduk sokakları doldurduk. sevinçliyiz hepimiz polislerden kurtulduk..!
www.mahlukat.com punk webzine

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

baslık temizlenip yeniden yerine gelmistir.bu baslıgı ozverili calısmaları sonucunda kirleten arkadaslarımız biraz daha baska konulara yonelirlerse seviniriz...

Kullanıcı avatarı
gti_26
Üye
Üye

Mesaj gönderen gti_26 »

H.I.M i tek geçerim. Bu grup forumun en ilk sayfasında başlarda olmalıydı :023

Kullanıcı avatarı
gti_26
Üye
Üye

Mesaj gönderen gti_26 »

kusura bakmayın siteye yeni uye oldum düzeneği bilmiyodum devamlı msj atmak gerekiomus...

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

HIM'i cou insan ville için seviyor ve bu durumdan nefret ediyorum..halbuki şarkıları cok anlamlı ama konserlerinde falan ne bi ville ne bi bişey duyulmuyo kız wiyaklamasından baska...

Kullanıcı avatarı
Catatonia
Üye
Üye

Mesaj gönderen Catatonia »

iyi grup ya güzel şarkıları war sevrim..ama o ville de tip yok bişe yok kızlar nedn bayılır ona anlamış değilim neresni beğeniolar ki=S

Kullanıcı avatarı
3291
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 3291 »

son albümde aradýðýmý bulamadým gibi.. önceki albümlerindeki tat yok.. ama yinede güzel bi albüm :P

Kullanıcı avatarı
necessaryzeppo
Üye
Üye

Mesaj gönderen necessaryzeppo »

İlginç bi evrim geçirdiler ya bunlar..Bi gothic rock diye çıktılar sonra bir zamanlar Whitesnake'in yaptığı gibi '' Love-metal babalarıyız '' dediler ve gözümden dü$tüler gıdım gıdım nedense..Yani neymi$ o efendim 'Duygusalız biz' havaları..Hele o heartagram yok mu çantaların, ti$örtlerin üstünde aman aman..Pop ikon haline geldiler, mainstream'in ağzına sakız oldular ya yazık cidden..Greatest Love Songs vol.666'la Razorblade Romance harika güzeldi ama yiğidi öldür hakkını yeme..gayet melankolik ambiyansı, romantik isyankar sözleri etkilemi$ti beni..Ama gel gör ki $u Bam Margera öküzünün bigün karizma hemde çok $eker(=Pp) arkada$ı Ryan Dunn'la Finlandiya'ya gidip (ki Finlandiya HIM memleketi yani, orası Ville burası heartgram dolup ta$ıo) albümlerini alıp Amerika'da HIM'i yayması sonucu grup 'tanınmı$', 16-18 ya$ grubu kızlarının '' Join me İn Death '' sempatizanlığı yüzünden beni bi dönem cidden tiksindirmeye kadar götürmü$tür..Gruba yine beni ne kadar biseksüel derseniz deyin mavi göz-beyaz ten kombinisinin harkulade durduğu zaat-ı muhterem Ville Valo bağladı..Eh artık..

Bide satanist değiliz diyolar ama çok geni$ bi felsefeleri war her $eylerinin altında..Sadizm kokuolar ya..bkz:His Infernal Majesty, Greatest Love Songs vol.666..Yok ya neyden çekincekler ki satanist olsalar derlerdi heralde..Anton lavey öldü diemdir nedir heheh :evil:
Osiris, keeper of the gate, master of all fate, hear us.
Before time, and after.
Before knowing and nothing.
Accept our offering. Know our prayer.
Osiris, here lies the warrior of the people. Let her cross over !

Pois0nGirL
Üye
Üye

Mesaj gönderen Pois0nGirL »

Bir günüm geçmez onlarsız. Hatta dakikam ..Ville Valo seste hç mi oynama olmaz bir adamda ya ..Tek üzüntüm yakında evlenecek olması :( Aşığımda ona :oops:
Resim
нєρ 10υη 100üη∂єη αηηє

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Gay Metal :010 Karşı görüşlere saygı 213 saygı.Ne saygısı kardeşim.Git pazarda don gömlek sat ( ne kadar sığ görüşlüyüm dimi) haksızsınız kardeşlerim :010
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

Ultra leş bir grup. Tek tük parçasını dinlerim. Fakat yurdum gençliğinin him dinledikten sonra kendisini "gotik" nitelendirmeye başlamasından itibaren hepten nefret ettim. Bugün Taksimde ya da moda sahilde sırtına him tişörtü vs. geçiren 13-16 yaşlarında teenage tayfası "Him dinliyorum çok acayip metalciyim ben" kisvesiyle dolaşmakta. Him'in sevilmemesinin temel sebeplerinden biri de bu zaten. Tikkylikten metalciliğe adım atan tüm bebeler him dinlemekte.Birkaç kişiye sorduğumda him'de ne buluyorsun diye aldığım cevap midemi bulandırdı. "Ay ville var ordaaa süper bi adamkiee" Neyse uzun lafın kısası ne yaptıkları müziğe ne de türkiye'deki büyük dinleyici kesmine sempatim var.
Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa çok yanlış yapıyorsunuz demektir.

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

gay metal cok yakışmış bunnnara :-D 15-18 tum tıkı kızların dınledığı tamamen müzik değil ticarı kaygılar gütmekte olan bir grup.
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

ne güzel genelliyorsunuz öyle siz. siz! heavy metal neferleri! başkoyduğunuz yolda sizlere başarılar. :-D

süpersiniz.
betterman.

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

ne dememı beklersın pekı?
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

saygılı eleştiriler kimseyi bulunduğundan daha kötü bir konuma taşımaz.
betterman.

Whisperwind
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Whisperwind »

HIM grubunun "Dark Light" isimli son albümünde bonus olarak bi parça daha var. Venus (In Our Blood).

Kesinlikle bir yerden bulun ve dinleyin. Ville Hermanie Valo'nun o muhteşem sesine ve vokal tarzına bir kere daha hayran kalıcaksınız.

Dipnot : Tiplerine bakıp eleştireceğinize biraz sanatlarını eleştirseniz şu adamların. :023
Glaciers melting in the dead of night and the superstars sucked into the supermassive...