System Of a Down

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
Death32
Üye
Üye

Mesaj gönderen Death32 »

boþver abi ya hangi birine laf anlatcaksýn :x

Kullanıcı avatarı
fullmetalal
Üye
Üye

Mesaj gönderen fullmetalal »

Bu adamlar konser vedikleri barlarýn kapýsýna
''TÜRKLER ve köpekler giremez!'' yazýsý asýooo.
buna raðmen dinneyen warsa gerçekten söylenecek biþi yok!

Kullanıcı avatarı
willow_rosenberg
Üye
Üye

Mesaj gönderen willow_rosenberg »

ben dinliyorum. çokda güzel müzik yapıolar.
bana arkadaşlarım kısaca "bi saniye gider misin özel bişey konuşucaz" derler.

Kullanıcı avatarı
Death32
Üye
Üye

Mesaj gönderen Death32 »

afferin sana o zmn dinlemeye devam et orjinal albümlerini de al onlara para kazandýr hatta tiþörtleri ni falan da al gez ortalarda, açmiim azýmý diorum ama neyse abi ya banane dinleyen dinlesin onun türklüünden de þüphe ederim hocam

I_know
Üye
Üye

Mesaj gönderen I_know »

narcissus yazdı:arkadaslar belki sadece muzigini dinlememiz gerekir ama adamlar bizi kucuk dusuruo dunyaya karsi.siz onlarin her konserine gittiginizde her albumunu aldiginizda onlar bizim sirtimizdan para kazanio!!!!KOPEK die hitap ettikleri millet de onlari yuceltio.eminim ki onlar"bizim KOPEK dedigimiz millete bak bizim pesimizde surunuo "diolardir.ben size KOPEK desem kufur etsem bana nie bole dedigimi sorarsiniz di mi??? peki nie onlari sawunuosunuz?????biz onlara KOPEK dedigimizde bizden saygi bekliosunuz peki nie onlardan da ayni saygiyi beklemiosunuz da bize kiziosunuz?????
+ sonsuz
tak etti canıma bu maskeLi baLo bu maskeLi baLo ve onun sahte yüzLeri . .

I_know
Üye
Üye

Mesaj gönderen I_know »

willow_rosenberg yazdı:ben dinliyorum. çokda güzel müzik yapıolar.
ne deniRki buNa ne gzl giT de seni köpekLeRLe biR tutan heRifLeRi dinLe..
uLan heRifLeR o kadar hakaRet ediyo yiNe de yaRımızdan çOğu köpEk gibi süRünüyO pe$LeRinden :007

Kullanıcı avatarı
willow_rosenberg
Üye
Üye

dinliyorum zaten arkadaşlar. onların köpek demesiyle köpek olmayacağım dimi? bunu idrak edebilenler system dinlyeyicisidir zatn.

Kullanıcı avatarı
willow_rosenberg
Üye
Üye

bu arada türküm ve gurur duyuyorum.ayrıca çocuklaşmayalım.

Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen frantic_kenan »

türklere b*k atma olayını bizzat duymadım ama hoş bişey değil.. onun dışında müzikleri iyi gibi. gibi diyorum çünkü şarkıları çok deli saçması. Kopuk kopuk yani. dın dın dın giderken WRÖAAAAAAAAAH diye abarmalarını çok sevmiyorum :-D
This is the voice of silence no more...

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

allahımm olan tartışmalrı yine yapıoruzz..yok Türklük bilmem ne!
Kime göre Türküm sana göre mi?? :008 Ha bu grubun 3-5 parçasını dinleyip de Türklükten olacaksak benden senin mantığından şüphe duyarım:....Orjinal bişeyni almadıktan sonra sorun yok indir mp3leri dinle müziğe kulak ver adamlara değil :evil:

Eskiden severek dinliodum ama şimdi...Eski albümleri daha iidii bu son çıkanlar hiç hoşuma gitmedi beğenmedim....
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
THE_ROCK
Üye
Üye

Mesaj gönderen THE_ROCK »

güzel müzik yapýyorlar ama balon bi grup bence

Kullanıcı avatarı
Devgenc
Üye
Üye

Mesaj gönderen Devgenc »

Hypnotize albümleri bence işi bitirmiş. Bundan daha iyisini yapamazlar. System Of A Down, cidden haddinden de iyi müzik yapan bir grup... (Bu arada, nedense daha hiç bir forumda Soad'a türk düşmanı diyen arkadaşların, emin olduklarını, ellerinde kanıt olduğunu görmedim. 'öyleymiş'. 'öyledir'. gibi cümleleri ise binlerce kez işittim. Bırakın allahaşkına... kapitalist oyunlar içinde yok olurken, ülkeyi sürüklemeyin bari...)

Kullanıcı avatarı
Devgenc
Üye
Üye

Mesaj gönderen Devgenc »

--

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

Devgenc yazdı:Hypnotize albümleri bence işi bitirmiş. Bundan daha iyisini yapamazlar. System Of A Down, cidden haddinden de iyi müzik yapan bir grup... (Bu arada, nedense daha hiç bir forumda Soad'a türk düşmanı diyen arkadaşların, emin olduklarını, ellerinde kanıt olduğunu görmedim. 'öyleymiş'. 'öyledir'. gibi cümleleri ise binlerce kez işittim. Bırakın allahaşkına... kapitalist oyunlar içinde yok olurken, ülkeyi sürüklemeyin bari...)
Ülkeyi sürüklemekmi anlamadım... İnsanlar burda sadece kendi düşüncelerinden bahsediorlar. Vede ermenilerin yaptıkları onlarca şeyi görmezlikten gelip bu da olmamıştır mı diyeceksin yani. Kimseyi zorla inandırmak zorunda deil kimse isteyen istediği müziği dinlesin. Ama ben türklere yapılan bu hakaret karşısında tepkisiz kalamıyorum bu kadar vurdum duymaz deilim kusura bakma arkadaşım. Bende dinliyordum ve hoşuma gidiyordu yaptıkları müzik ta ki o lafı duyana kadar. Ama şimdi ne onların albumlerini alarak onlara para kazandırıyorum nede mp3 lerini dinleyerek onların reklamını yapıorum. Herkesden aynı şeyi beklemiyorum elbette herkes kendi fikrini söylüyor. Daha önce de söylediğim gibi umrumda deil....

I_know
Üye
Üye

Mesaj gönderen I_know »

INFLaMeS yazdı:
Devgenc yazdı:Hypnotize albümleri bence işi bitirmiş. Bundan daha iyisini yapamazlar. System Of A Down, cidden haddinden de iyi müzik yapan bir grup... (Bu arada, nedense daha hiç bir forumda Soad'a türk düşmanı diyen arkadaşların, emin olduklarını, ellerinde kanıt olduğunu görmedim. 'öyleymiş'. 'öyledir'. gibi cümleleri ise binlerce kez işittim. Bırakın allahaşkına... kapitalist oyunlar içinde yok olurken, ülkeyi sürüklemeyin bari...)
Ülkeyi sürüklemekmi anlamadım... İnsanlar burda sadece kendi düşüncelerinden bahsediorlar. Vede ermenilerin yaptıkları onlarca şeyi görmezlikten gelip bu da olmamıştır mı diyeceksin yani. Kimseyi zorla inandırmak zorunda deil kimse isteyen istediği müziği dinlesin. Ama ben türklere yapılan bu hakaret karşısında tepkisiz kalamıyorum bu kadar vurdum duymaz deilim kusura bakma arkadaşım. Bende dinliyordum ve hoşuma gidiyordu yaptıkları müzik ta ki o lafı duyana kadar. Ama şimdi ne onların albumlerini alarak onlara para kazandırıyorum nede mp3 lerini dinleyerek onların reklamını yapıorum. Herkesden aynı şeyi beklemiyorum elbette herkes kendi fikrini söylüyor. Daha önce de söylediğim gibi umrumda deil....
+sonsuz.. :wink:

Kullanıcı avatarı
piclet
Üye
Üye

Mesaj gönderen piclet »

ya müzikleri çok güzel tamam ama albümlerini almam yani,almamak da gerekir bence
hem madem bize bu derece düþman bu adamlar abi satmasýnlar albümlerini türkiyede ya bu þimdi þerefsizlik deðilmi ya
nasýl anlasýnlar seni beni acýkmadan yiyenler,uyumadan önce ayaküstü terlemeden seviþenler!!!!!!!!

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

piclet yazdı:ya müzikleri çok güzel tamam ama albümlerini almam yani,almamak da gerekir bence
hem madem bize bu derece düşman bu adamlar abi satmasınlar albümlerini türkiyede ya bu şimdi şerefsizlik değilmi ya
ne alaka bu mantığı anlamıorum adamlar istediğini düşünsün bize ne sonuçta sen albümlerini müzik dinlemek için almıcakmısın? türkiyede albümleri satılmayınca adamlara dersmi olcak yoksa ellerine yeni kozmu vericeksin? amaç müzik dinlemek olsun ...............
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
piclet
Üye
Üye

Mesaj gönderen piclet »

mavisakal_kan yazdı:
piclet yazdı:ya müzikleri çok güzel tamam ama albümlerini almam yani,almamak da gerekir bence
hem madem bize bu derece düþman bu adamlar abi satmasýnlar albümlerini türkiyede ya bu þimdi þerefsizlik deðilmi ya
ne alaka bu mantýðý anlamýorum adamlar istediðini düþünsün bize ne sonuçta sen albümlerini müzik dinlemek için almýcakmýsýn? türkiyede albümleri satýlmayýnca adamlara dersmi olcak yoksa ellerine yeni kozmu vericeksin? amaç müzik dinlemek olsun ...............
niye konserlerine almýyolar türkleri ama domuzlarla türkler giremez diyolar albümlerini de satmasýnlar o zaman onlarýn albümlerine de para vemem yani internet diye biþiy var dimi...müzikse müziði de ordan dinlerim
nasýl anlasýnlar seni beni acýkmadan yiyenler,uyumadan önce ayaküstü terlemeden seviþenler!!!!!!!!

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

ya şu türkler ve köpekler giremez muhabbeti her zaman var da
ispatı var mı bunun ???
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
krronik
Üye
Üye

Mesaj gönderen krronik »

trabrock yazdı:ya þu türkler ve köpekler giremez muhabbeti her zaman var da
ispatý var mý bunun ???
aynen katýldým.kim dediyse kanýtlasýn da içimiz rahat olsun.

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

krronik yazdı:
trabrock yazdı:ya şu türkler ve köpekler giremez muhabbeti her zaman var da
ispatı var mı bunun ???
aynen katıldım.kim dediyse kanıtlasın da içimiz rahat olsun.
Açıkcası ben ispat edeni görmedim ama böle bi söylenti olması bile benim söylentilere inanmama yetior hem madem soylenmemişse neden Türkiye'ye gelmek için can güvenliği istiyorlar.?? bunu soralım o halde onlara.. Amaçları para kazanmak iste Türkiye'de bu kadar dinleyici kitlesi olmasına rağmen neden hala can güvenliği istiyorlar..? Garip gelmiormu bu size..?

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

krronik yazdı:
trabrock yazdı:ya şu türkler ve köpekler giremez muhabbeti her zaman var da
ispatı var mı bunun ???
aynen katıldım.kim dediyse kanıtlasın da içimiz rahat olsun.
saodn resmi stsnde ve elmde olan konser grntlerinde bu yok ben de ..fransa konseri demişti biri ama onda öle bişe yokkk :006

beni mzüikleri ilgilendirir zeerrre kadar etklemez siyasi görüşlerii :008
The burden is mine... alone

walkon
Üye
Üye

Mesaj gönderen walkon »

vay kuzen kızma ya ??? o diyosa haklıdır soad 1 numaradır :002

Kullanıcı avatarı
manyatik
Üye
Üye

Mesaj gönderen manyatik »

fullmetalal yazdı:Bu adamlar konser vedikleri barların kapısına
''TÜRKLER ve köpekler giremez!'' yazısı asıooo.
buna rağmen dinneyen warsa gerçekten söylenecek bişi yok!
gerçekten çok doğru kendisini köpeklerle bir tutan kişilikleri dinleyen insanların hiç mi gurur yok acaba...tamam seni sadece müzikleri ilgilendirir de sen bu adamların kasetini cd sini almaya devam ettikçe onları yükselttikçe bigün seni kendi ülkendende def ederler... :007
En son manyatik tarafından 03 Şub 2006 20:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

ben müziklerini sefmiorum türkiyeyle falan alaksı yok sadece müziklerini sefmiroum
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...