System Of a Down

Yabancı Müzik Grupları
555-666
Üye
Üye

Mesaj gönderen 555-666 »

_RockMania_ yazdı:Adamlar Alenen Türkleri Aşşalayıp Hakaret Ediyolar ve Hala "Ben Türk'üm" diypte bunları dinleyen adamlar var etrafta...Politakayla Siyasetle kendilerine ekmek çıkaran böle grupları ve kişileri Sevmiyorum :023

Resim
abi yanlış anlamada bana bi kanıt bulsana
eskiden youtube de röportaj izledim Türkiye'de konser vermek isteriz biz soykırıma karşıyız diye CNN'de bile çıkmıştı bu yanlış anlama sadece görmek istiyorum...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

555-666 yazdı:
_RockMania_ yazdı:Adamlar Alenen Türkleri Aşşalayıp Hakaret Ediyolar ve Hala "Ben Türk'üm" diypte bunları dinleyen adamlar var etrafta...Politakayla Siyasetle kendilerine ekmek çıkaran böle grupları ve kişileri Sevmiyorum :023

Resim
abi yanlış anlamada bana bi kanıt bulsana
eskiden youtube de röportaj izledim Türkiye'de konser vermek isteriz biz soykırıma karşıyız diye CNN'de bile çıkmıştı bu yanlış anlama sadece görmek istiyorum...

Bu nasıl birşeydir anlamıyorum.Bu kadar olaylardan soyut mu yaşıyorsun?Adamlar daha ne yapsınlar da sen inanasın?

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

doacan yazdı:güzel bi grup güzel şarkıları var.
al işte ya !!! ülkene küfreden, bayrağını yakan, bütün dünyaya bizlere nefret beslediklerini anlatan bi grubu bi de takdir edebiliyosun ! helal olsun ne diim ..
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
doacan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen doacan »

hadi ya TÜRKLERE küfür mü ediyolar bi daha dinlemicem bence zaten şarkıları hiç güzel değil şimdi düşündüm de.

malayki_koma
Üye
Üye

Mesaj gönderen malayki_koma »

su baslıgı kaldırsak ne güzel olcak her gördügümde sinirlerim hopluyo...
Kendimi buz gibi çok sert zannederdim
Meger ne kolaymisim hemen eriyiverdim

Kullanıcı avatarı
lp_ilknur
Üye
Üye

Mesaj gönderen lp_ilknur »

yine ya dinleyenler var.. bende dinliyorum bize karşı tutumları tabi hoşuma gitmiyo ama öle bi grupta yok başka bana göre..=)
kaybedeceğini bildiğin her şeyin kıymetini bil !!

Kullanıcı avatarı
corpsebridge
Üye
Üye

Mesaj gönderen corpsebridge »

turkler we kopekler gıremes sloganıyla dunyayı sarsan we turklerı assagılayan bı grubu sawunmam ıltıfat da etmem ama tek gercek muzıkten anladıklarını bunu ınkar eden olmaz herhalde

Kullanıcı avatarı
Sixx
Üye
Üye

Mesaj gönderen Sixx »

müziği bi ülkeyi karalamak için icra edenlere kalkıp "müzikten anlıyolar" diyebilecek biri olamaz herhalde.
Long Live Rockn Roll

Kullanıcı avatarı
ironmaiden_
Üye
Üye

Mesaj gönderen ironmaiden_ »

1 yıldr nerdese bu konu war,sayenizde ii reklamı oldu onun bunun grubunun ne diim!!
Don't want to be here,somewhere I'd rather be
But when I get there ,I might find it's not for me!!

UP THE IRONS!!

Kullanıcı avatarı
gossipgirl
Üye
Üye

Mesaj gönderen gossipgirl »

lonely day faworim

mortalprayer
Üye
Üye

Mesaj gönderen mortalprayer »

bence yaptıkları ''müzik'' süper kim ne derse desin....''bu durumda müzikten anlamıyorum'' :/ galiba!
only for myself...

Kullanıcı avatarı
Sixx
Üye
Üye

Mesaj gönderen Sixx »

no kommént.
Long Live Rockn Roll

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

fuck the system!
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
rockella
Üye
Üye

Mesaj gönderen rockella »

dinleyince kudurduğum gruplardan :002
kara kanatlı melek oldum;kutsandı kötülüklerim=)

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

wolfali yazdı:fuck the system!
ne güzel söyledin abi ya !

Bikaç tane mal tutup da benim milletime hakaret edicek, sonra yurdum saf insanı bunları dinlemeye devam edecek. Var ya çevremde bunları dinleyen olsa neler neler yapardım !..:x

"Müziğini beğeniyorum"

:023 :023

puhahah neremle gülsem acaba..

Kullanıcı avatarı
jollyrocks
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen jollyrocks »

Soad öküzleri Americadan Ermenistana giderken sadece ucakla Turkiyenin uzerinden gecer yoksa işleri olmaz burda:)
hem zati onlari isteyen de kim...
The Jolly

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

macera dolu america, america...
betterman.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

layne yazdı:macera dolu america, america...
a memo
burası new york amerika
evler karıştı bulutlara
nasıl bir zaman
nasıl bir yaşam
a memo
insanlar simsiyah, kızıl, beyaz
sokaklar basketbol, müzik ve dans
öyle bir zaman öyle bir yaşam
macera dolu amerika, amerika, amerika
a memo gece variller ateş ateş
etrafta sis duman ve cankiler
o rapçiler ve rakçılar
o memo
burası teksas amerika
herkes çizme, fötr, kot pantolon
öyle bir yaşam inan a memo

Kullanıcı avatarı
lilith_17
Üye
Üye

Mesaj gönderen lilith_17 »

grup hakkında hiç bi fikrim yokken ilk sarkılarını duydugum zaman tazrlarını sevmiştim itiraf edebilirim.. daha sonra tepkiler aldım ve tiplerini bile bilmedigim bu insanları araştrdım sonrasındada igrendim ama yinede yaptıkları muzigi begendigim gercegini değiştirmedi nefretle soyluyorum ki gercekten bana hitap eden şarkıları var cok uzun zaman oldu dinlemiyorum ve toplumca boylesine küçümsendiğimiz bu grubu hala dinleyenler varsa çıkarın "hayatımızdan" diyorum...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Basligi kapatmakla isimiz bitmez.Gene biri çikar ve açar basligi.
Asil önemli olan adi geçen grubun ne denli militarist milliyetçi,yalanci,Ermeni ve Amerikan güdümlü bir olusum olmasidir.
Olaya ister bu yüce vatanin bir evladi olarak bakin,ister vatansever,ister liberal,ister obfektif ve ister bir Ermeni gözünden bakin ( asagi tükürsen sakal,yukari tükürsen biyik olayi ) ; grubun yalanlari ve igrenç ideolojileri ile müzigi birlestirip tüm dünyadaki dinleycilerini etkilemeye çalisan bir topluluk oldugunu herkes anlayacaktir.
Birde bu grup o kadar Ermenistan sevdalisiysa eger; milli gelirleri 1000 dolari geçmeyen aç Ermenileri neden düsünmez?.Oysa olay siyasete gelince Türkiye hakkinda kiyameti kopartirlar ama Ermenistan için hiçbir ise yaramaz bir gruptur.
Neden yardim konserleri düzenlemezler o kadar duyarlilarsa eger?.Türkiye'ye kaçak yoldan girip fuhus sektöründe yer alan onlarca Ermeni kadin mevcut.
Saçmaliktan öte gidememistir Amerikan ve Ermeni lobisi güdümlü grup.

Eger bu yalanlara göz yummuyorsan;kanitlariyla ve belgeleriyle tam donanimli bir anti-system of a down sitesi www.anti-soad.org 'a göz atin derim ve giderim.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Basligi kapatmakla isimiz bitmez.Gene biri çikar ve açar basligi.
Asil önemli olan adi geçen grubun ne denli militarist milliyetçi,yalanci,irkçi,Ermeni ve Amerikan güdümlü bir olusum olmasidir.
Olaya ister bu yüce vatanin bir evladi olarak bakin,ister vatansever,ister liberal,ister obfektif ve ister bir Ermeni gözünden bakin ( asagi tükürsen sakal,yukari tükürsen biyik olayi ) ; grubun yalanlari ve igrenç ideolojileri ile müzigi birlestirip tüm dünyadaki dinleycilerini etkilemeye çalisan bir topluluk oldugunu herkes anlayacaktir.
Birde bu grup o kadar Ermenistan sevdalisiysa eger; milli gelirleri 1000 dolari geçmeyen aç Ermenileri neden düsünmez?.Oysa olay siyasete gelince Türkiye hakkinda kiyameti kopartirlar ama Ermenistan için hiçbir ise yaramaz bir gruptur.
Neden yardim konserleri düzenlemezler o kadar duyarlilarsa eger?.Türkiye'ye kaçak yoldan girip fuhus sektöründe yer alan onlarca Ermeni kadin mevcut.
Saçmaliktan öte gidememistir Amerikan ve Ermeni lobisi güdümlü grup.

Eger bu yalanlara göz yummuyorsan;kanitlariyla ve belgeleriyle tam donanimli bir anti-system of a down sitesi www.anti-soad.org 'a göz atin derim ve giderim.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
DewriMetal
Üye
Üye

Mesaj gönderen DewriMetal »

yaa bu herifleri sevmem türk karşıtı küfretmiim şimdi:@ ama müzkleri süperdir yani şimdi b.y.o.b chop suey aerials seferim ama o herifler atama türklere o kadar hakaret etçek bnde onun konserine gitçem ya bırak ksinlikle glmesin derim

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

DewriMetal yazdı:yaa bu herifleri sevmem türk karşıtı küfretmiim şimdi:@ ama müzkleri süperdir yani şimdi b.y.o.b chop suey aerials seferim ama o herifler atama türklere o kadar hakaret etçek bnde onun konserine gitçem ya bırak ksinlikle glmesin derim
gelemezler zaten yemez o kadar.

Kullanıcı avatarı
sail_away
Üye
Üye

Mesaj gönderen sail_away »

süperr şarkıları war soad türkleri aşağlamadıını röportajlarnda belirtiyo küfretmek yerine röportajları okuyun bence çünkü süper müzik yapıo adamlar
mutlu son yoqtur

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Tanrım cinlerime mukayet ol !..

evet evet haklısın süper ötesiler. biz de bayılıyoruz zaten hele bi holy mountains var ki yanında birayla süper headbang yapılıyo. üstüne bi de byop dinle enfes!!!

tövbe tövbe..
En son MoreThanMost tarafından 07 Ağu 2007 18:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.