Children Of Bodom

Yabancı Müzik Grupları
213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Children Of Bodom

Mesaj gönderen 213 »

5 Haziran 1960 yılında, Finlandiya'da, Helsinki kentinin 20 km kuzeyindeki Bodom adlı küçük bir gölde 4 gencin kurdukları kamp, eğlenceden öte, baltalı psikopat bir katilin katkıları ile kanlı bir buluşmaya dönüştü. Dört gençten üçü saldırı sonucu ölürken, kurtulmayı başarabilen dördüncü eleman, akli dengesini kaybederek günümüze kadar sürecek olan psikiyatrik bir tedavi altına girdi. Bu kanlı olayın aktristi asla bulunamadı. Yıllar sonra yaşlı bir adam polise gidip ben Bodom'un orakçısıyım dese de, suçlunun o adam olamayacağı kanıtlandı. Olayın üzerinden yıllar geçti, ve sonunda Bodom'un Çocukları geri döndü, hemde oraklarıyla.
Kaynak:Delikasap.com

Görüşler?...
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Diskografi:

Something Wild
Hatebreeder
Follow The Reaper
Hate Crew Deathroll
Trashed,Lost & Strung Out
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

aerodynamic
Üye
Üye

children of bodom

Mesaj gönderen aerodynamic »

Everytime i die yıllardır hergün dinlememe rağmen sıkılmadığım çalışması. Zaten kendileride röportajlarda en beğendikleri çalışma olduğunu söylüyor.
Mask of sanity diğer tuttuğum çalışmaları. Bu grubu eleştiren bir çok insan duydum sebepleride müziklerini çok digital sound da yapmış olmalarıymış. Filtreyi çok kullanıyorlarmış. Ben herkesin tercihine saygı duyuyorum ama bu adamların müzikleri dopdolu ve istanbula gelmelerini dört gözle bekliyorum. En son 2005 programlarında istanbula gelecekleri gözükmüyor.
umarım gelirler.

Love_MetaL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Love_MetaL »

ya ben bu herifleri bi ara baya bi dinler olmustum yolda fln ii gidiodu da baktım bi süre sonra gercekten tekdüze gemeye basladı özellikle sololar vs. ... yine de hostur diyebilirim....
.....it's only after you've lost everything, that you're free to do anything....

Kullanıcı avatarı
darkboy
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen darkboy »

vala ben bu grubu bilmiorum ama foo fighters die bu grup var herkese tavsiye edelir...
hoş yani...

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

darkboy yazdı:vala ben bu grubu bilmiorum ama foo fighters diye bu grup var herkese tavsiye edelir...
hoş yani...

ben de sana bir yer tavsiye edeyim:Necmiye Abla'nın kerhanesi...
Allam yarabbim ya,akıl kaldırır mı şimdi şu yazdığını,bilmiyosan ni
ye boş yere post giriyorsun kardeşim...

neyse,something wild albümünü severim,Lake Bodom,Red Light In My Eyes Pt I,II güzeldir...
ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Sırf adamın sinir katsayısını artırır bunlar hacı.Töbe yarabbim ya
:arrow: Neyse C.O.B coverlarıda harikadır bu arada.Final Countdown,Aces High flan süper.

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

silent night, bodom nigth :P ,iyi grup gerçekten belki ileride hastası olurum dinledikçe belli mi olur :)
final count. cover'ını dinlemedim ben, benim coverlara bir ilgim vardır halbuki kaçmış gözümden

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Final Count coverı harbiden süper dayı.

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

iyi ya, bakayım bir ara ona

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Hacı adamların Senfonic Black-Melodic Death takıldıklarına bakma.Herifler resemen Heavy Metal yapıo..Sadece çift-cross partisyonları biraz abartılmış :lol: Hele sololara ne demeli ya..Üfffff

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

bu adamların türü hakkında değişik şeyler deniyor her zaman..şimdi o geyiği açmak istemiyorum aman diyeyim..ama öyle

aerodynamic
Üye
Üye

duyalım, aktaralım

Children of Bodom grubunun bas gitaristi Henkka Seppälä’nın yaptığı açıklamaya göre grubun yeni albümü yine Helsinki’de kaydedilecek fakat bu sefer Finnvox stüdyoları kullanılmayacak. Mart’ta stüdyoya girmeyi planlayan grup Alexi’nin kolunun kırılması yüzünden bu tarihi ertledi. Grubun stüdyoya girişi tamamen Alexi’nin iyileşmesine bağlı..

Başka bir aksilik olmazsa albüm 29 Ağustos 2005’te Spinefarm Records etiketiyle piyasaya çıkacak..
metal.deliriyum.com

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ağustos mu?
Ulan herfiler Türkiye'ye gelse ya m.q. Şöyle canlı kanlı dinleyelim
Elemana da geçmiş olsun.tez iyileşsin

aerodynamic
Üye
Üye

Gelmelerini bende çok istiyorum ama 2005 programlarında istanbul gözükmüyor. Aslında bu konuda bi organizasyon problemi var galiba. Türkiyeye birçok grup geldi ve children of bodom eminim burada geniş bi kitle ile karşılaşacak. bu konuyu bir yerlere iletebilmeliyiz. Şimdi bu adamlar albüm hazırlığında, ağustosta çıkacak albümden hemen sonra zaten gelmezler buraya. 2006 da adamların programlarında türkiye 'yi görebilmek umuduyla... Şimdi bi " everytime i die " patlatıyim.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Abi e-mail manyağı yaptım elemanları.Mutlaka gelecekler...Ama dediğin gibi 2006 gibi olur ..

aerodynamic
Üye
Üye

Bende bi e-mail yağmuruna tuttayım sonra adamlar spam yedik diyecekler ama olsun :wink: ya şu maslak venue ' ye ve yeni melek ' e grupları getiren organizatörlere ulaşabilirmiyiz acaba. Bi uğraşalım ne dersin. Geçen temmuz ayında maslak venue'de rock the nations festivali olmuştu bilirsin. Bu senede muhtemelen olacak. şu heriflerin isminide çakalım bu festivale.
Bu sene olmasada bu kitle bu grubu Türkiye'de dinlemeli.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

ABi uğraşalım derim ama ne bileyim yani..Olabilir aslında..Email flan atalım

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

bu adamlarin yaptigi coverlar muhtesem

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Hacı muhteşem az kalır yanında ya..Adamlar cidden işi biliyo hacı

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

tamam lan heyecan yapma.. :lol:

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

ne bileyim ya.Bir an düşüncelerimi,hislerimi paylaşabileceğim insanlar buldum zannettim.Heyecanımı cahilliğime ver lütfen :roll: :lol:

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

ben aslinda black metal sevmem yani dimmu borgir, thy serpent, old man's child, covenant, kovenant, cradle bi de iste children of bodom.. bu adamlarin albumlerini dinlemistim cok onceden aklima geldi toplim bari albumlerini tekrar adamlar cok saglam gercekten.

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

en sevdigim sarkilari hate me, every time i die (bu sarki cok duygusal) follow the reaper albumu superdir.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Hoca herifler cidden çok farklı ama şimdi Allah yukarda.Daha öncede belirttiğim gibi herfiler tam anlamıyla Heavy ruhu taşıyor.Adamlara hasta olmamdaki en büyük etkenlerden birri de bu.Heavy öğeler ön planda