Children Of Bodom

Yabancı Müzik Grupları
Unleashing
Üye
Üye

Mesaj gönderen Unleashing »

Dinleyen ve seven adamın ruh sağlığından şüphe ederim...Beyini patlatır bu ne biçim grup böyle adam sahnede kusuyor sizde VAy helal be şu gruba bak mükemmel diyorsunuz helal...Tamam cidden iyi çalıyorlar ama adamın kusması bu kadar mı hoşunuza gidiyor :?:

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

istersen sen MARDUK dinle bu gruba göre çok daha sakindir emin ol...hatırlatayım c.o.b bir black-gothic grubudur böğürmesi son derece doğaldır...neden yadırgadın bunu anlayamadım.bence gayet de iyi alexi nin sesi zaten gitar çalışı daha da bi beter...herif gerçekten işini çok iyi yapıyor,klavyeyi de gitar gibi kullanırlar ayrıca işte bi baterileri hoşuma gitmez ama kaçırılmaması gereken bir gruptur.red light in my eyes part1 gerçekten süper bir şarkı,ayrıca lake bodom,silent night bodom night da başyapıtlar arasındadır benimi için...
ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

Unleashing
Üye
Üye

Şimdi böyle bağırıp çığırıp manyak gibi bağırmasını sevipte dinliyomusunuz siz ? Yani kafanız felan yorulmuyomu ıyyy felan diyipte kapatmıyormusunuz ya?

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

kimi gider neyzen tevfik in neyiyle kendinden geçer,kimi gider children of bodom dinlerken sağı solu parçalar,zevk meselesidir bu...neden bu kadar algılamakta güçlük çekiyorsun ki bunu?

artı eksi eşit eşit
insanoğlu çeşit çeşit

mesele bu işte...

Unleashing
Üye
Üye

Ayrıca bu Marduk mudur ne karın ağrısıdır onu da dinleme şerefine eriştim de pek beğendiğim hatta bunun müzik olduğu hakkındaki düşüncelerim cidden çelişkide...Sen bunu dinliyorsun ve en sevdiğin grup ha ? Zaten elektroyu fazla VICIDI VICIDI VUV yapılınca iyice şişen ve yorulan bi insanım üstüne de ses ve benzeri şeye benzemeyen , ne akla hizmet üretilmiş bilinmeyen gürültü duyunca cidden hiddetlendim..Sex With satan bide Baptism By Fire yi dinledim sevmedim seven insanada helal derim zevk konusundada her konudada...Bu müzik adamın anlama kabiliyetini düşürür ya...Bide siz son ses dinliyorsunuzdur bunları ?

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

ya işte şimdi mayına basacaksın bak! MARDUK ile ilgili böyle konuşulmasına katlanamam hele hele Baptism By Fire için asla! yaw git dinle ne dinliyosan ne diye pok atıyosun benim en sevdiğim gruba kardeşim dedik ya işte sana az yukarıda zevk meselesi diye alla allaaa...

Unleashing
Üye
Üye

Bu Marduk un en güzel şarkıları neler sence söyle bi indireyim bilmeden yorum yapmayayım...

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

hah şöle de işte gel canımı ye... :lol:

live in germania denen bi konser albümü var bulabilirsen ordan var bikaç tane:

The Black Jesus F.ck You
Legion
Wolves
Draculia va Domni

Panzer Division Marduk albümünden:

Baptism By Fire
Panzer Division Marduk
Christraping Black Metal

Nightwing'den:

Kaziklu Bey

diğerlerinde de takıl işte karışık kafana göre bana sorsan her şarkısı süper...

Kullanıcı avatarı
Legion
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Legion »

heyy allam ya muabbete adamalr böğürüo dio töbe töbee.. bumu konuşuluo hala metal müzik yapmayın etmeyin allaam yaa 8O her tarıznda brutal, scream vokal olabilir .. ayrıca tarzlarının black-gothic le alaksı yokdur. power riffleri üzerine kurulu melodi death metal ,diyebiliriz ama son zmanalrda hafifden metalcore a kaydılar gitar tonları felan . .

"Cuz Its Gets More PainfuLL Every Time I Diee!"

Unleashing
Üye
Üye

Kuru gürültü kardeşim.. :roll:
Yaratılış anında sordu Tek olan, hangi rengi temsil edeceksin diye, beyaz çok iyiydi benim için henüz, siyahsa ruhuma üflenmemiş kötülükleri temsil ediyordu, henüz işlenmemiş ve sadece benim işleyebileceğim bir renk kalıyordu geriye, o da Gri idi.

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

Legion yazdı:heyy allam ya muabbete adamalr böğürüo dio töbe töbee.. bumu konuşuluo hala metal müzik yapmayın etmeyin allaam yaa 8O her tarıznda brutal, scream vokal olabilir .. ayrıca tarzlarının black-gothic le alaksı yokdur. power riffleri üzerine kurulu melodi death metal ,diyebiliriz ama son zmanalrda hafifden metalcore a kaydılar gitar tonları felan . .
lyric ler tamamen black-gothic! bu her yerde böyle kabul ediliyor ve böyle de.gothic nasıl olmaz açıkla bana bi türlü hele.

Kullanıcı avatarı
Legion
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Legion »

bak arkadaşım bodom melodik death / thrash yapar ama power/speed ağırlığında birçok parçası da vardır. gothic le alakaları yokdur lyriclerde gothic unsurlar olabilir ama bu grubun gothic metal yaptığı anlamına gelmez. bir çok gothic grubu war bodomun bunlarla alaksı yok! örnek . . silentium, ashess to ashess, tot, cof(son hali). ama sana gothic/black metale verebileceğim en iyi örnek kesinlikle graveworm olur. onlar bu işi en iyi yapan . bi kıyasla bodom la ne alakları war sence ? ?

"Cuz Its Gets More PainfuLL Every Time I Diee!"

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

sodom diye bir grup var onlar da thrash diye geçiyor ama vokalleri black metal vokali gibi :roll:
cob'u bende thrash/speed/vs.vs. diye biliyorum..sanırım grup belli bir kalıba girmek istemiyor ki severim bu yönden

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Angels Don't Kill dinledim kendime geldim ya..
Unleashing kardesime burdan tavsiye..kuru gürültüymüs..pehh
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

angels don t kill guzel parca. her zaman oldugu gibi alexander screamleri dokturmus. klavyeler de super otesi. bridgelerdeki gitarlar da cok duygusal mukemmel bi cob parcasi. sololara zaten deginmiyorum.. adamlar yapiyo
En son grungy tarafından 30 Mar 2005 15:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

kesinlikle
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

bunlar gitara sinergy nin gitaristini almislar

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

ne zman oluyo be..yeni mi almislar..takip ettgim yok kaç zamand1r

blackmercury
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen blackmercury »

Bodom festivale gelicekmi..Görüşülüyodu ama sonra ne oldu bilmiyorum..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

bende en son görüşme safhasında olduğunu duydum..gelirse harika ötesi bir festival olur ama

freaky
Üye
Üye

Mesaj gönderen freaky »

walla gelsin buyursunlar, ben beğeniyorum müziklerini, yani ben izin veriyorum gelsinler :)

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

festivalin programı tamamlanmış ek olmayacak

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

kısmet deiğilmiş diyelim

Kullanıcı avatarı
The Invisible
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen The Invisible »

Üstünkörü bikaç parçasını dinleyip pek sewmediim bi grupDU.Büyük yanılgıymıs.Sololara lafım yok zaten,vokal tırmalıyodu biraz ama artık böyle bi olay yok..Acısını cıkarmalıyım.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

ha şöyle.imana gelin biraz 8)