good charlotte

Yabancı Müzik Grupları
indream
Üye
Üye

good charlotte

Mesaj gönderen indream »

şöyle bir baktımda göremedim good charlotte başlığını bu son albümleri gerçekten harika ı just wanna lıve adlı parçalarını dinle dinle doyamıyorum mükemmel bir parçaa yanii kısaca gayet başarılı bir grupp ve sık dinlediklerimin arasında peki siz neler düşünüyosunuz bu grup hakkında :?:

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

dusunmeye gerek bile duymadim.. bi avuc piyasa zibidisi iste.

Kullanıcı avatarı
doucan
Üye
Üye

Mesaj gönderen doucan »

arkadaşlar ben en son albümünü arıyorum ama bulamıyorum :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

kadikoyde tum muzik marketlerde ve korsan cd satan yerlerde var.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

adama ne bişey kazandıran ne bişey kaybettiren 1 grup.."piyasa zibidisi" işte
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

su anda "i just wanna live" adli parcayi tekrar dinliyorum, kicimla da guluyorum yani. bilgisayar harikasi bi sarki. sarki da denmez ya aslinda. :lol:

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

dinleme ! Git Danzig dinle hacı :)
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

o da agir kacar bana. :lol:

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

yanlış hatırlamıyosam good charlotette ın klibinde nysnc mi,bsb mi..nese..onlardan biri oynuyodu..nerden aklıma geldiyse.parça güzeldi ama :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

''i just wanna live'' in klibi harika bişey.. ''grungy 'piyasa zibidisi'' demiş ama zaten grupta onları eleştirior... 'i just wanna live'' in sözleride klibide bunu hedef alıor zaten
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

the_heartless
Üye
Üye

Mesaj gönderen the_heartless »

grungy yazdı:dusunmeye gerek bile duymadim.. bi avuc piyasa zibidisi iste.
+1
ezilenlerin şiddeti meşrudur!

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

mavisakal_kan yazdı:''i just wanna live'' in klibi harika birşey.. ''grungy 'piyasa zibidisi'' demiş ama zaten grupta onları eleştirior... 'i just wanna live'' in sözleride klibide bunu hedef alıor zaten
cok guzel bir tezat olusmus oyleyse.

Kullanıcı avatarı
doucan
Üye
Üye

Mesaj gönderen doucan »

internetten indirecem am site bilmiom:) :? :? :? :?

indream
Üye
Üye

Mesaj gönderen indream »

mavisakal_kan yazdı:''i just wanna live'' in klibi harika birşey.. ''grungy 'piyasa zibidisi'' demiş ama zaten grupta onları eleştirior... 'i just wanna live'' in sözleride klibide bunu hedef alıor zaten
+1 bence gayet başarılılar

Kullanıcı avatarı
joey
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen joey »

indream yazdı:
evt bende katılıyorum gayet başarılılar ama eski şarkılarından say anything daha güzel bilmembiliyormusunuz?

indream
Üye
Üye

Mesaj gönderen indream »

joey yazdı:
indream yazdı:
evt bende katılıyorum gayet başarılılar ama eski şarkılarından say anything daha güzel bilmembiliyormusunuz?
evet o şarkıda güzel ama son albümleri daha iyi şu anda en çok ı jut wanna live adlı parçalarını dınkiyortum tabii ilerleyen zamanlar da değşiri yani uzun lafın kısası bu son albüm çok iyi

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

albümü dinledim.. cok dinlemelik değil belki ama idare eder yine de..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

indream
Üye
Üye

Mesaj gönderen indream »

albümün içinde gizli bir parça var iyi bir parça yani fena değil dinlemenizi söylerim son şarkının 4:00. dakkasından sonra başlığa bi dinleyin

vicious
Üye
Üye

Mesaj gönderen vicious »

iyk!
vicious will cut your skin and bruise your lips.

indream
Üye
Üye

Mesaj gönderen indream »

birileri kustu :lol:

Kullanıcı avatarı
neon
Üye
Üye

Mesaj gönderen neon »

haklarında fazla şey bilmem pek dinlemem de ama The Worl is Black de hoşuma giden bi şarkıdır...
ve kimse, benden önce hiç kimse anlamamıştı bu yaşam günlerinin hangi sağır,çaresiz ölümlerden yapılmış olduğunu...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

213 yazdı:yanlış hatırlamıyosam good charlotette ın klibinde nysnc mi,bsb mi..nese..onlardan biri oynuyodu..nerden aklıma geldiyse.parça güzeldi ama :mrgreen:
hngi şarkı o ya?? hiç ööle bişi duymadmda izlemedmde... ne zaman olmştuki...?? merak ettm şimdi...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

ya bide şu son singlelarını pek beenmedim ben ya.. bndan önceki albümlerini çok sevmştm.. ama i just wanna live pop gbi bişi olmş be...!!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

lisede sonda staj yaparken izlemiştim..aşağı yukarı 3-4 sene vardır.ne bileyim .

indream
Üye
Üye

Mesaj gönderen indream »

[quote="angel_of_the_hell"][quote="213"]yanlış hatırlamıyosam good charlotette ın klibinde nysnc mi,bsb mi..nese..onlardan biri oynuyodu..nerden aklıma geldiyse.parça güzeldi ama :mrgreen:[/quote]

hngi şarkı o ya?? hiç ööle bişi duymadmda izlemedmde... ne zaman olmştuki...?? merak ettm şimdi...[/quote]harbi o ne ya kim oynamış klipte