good charlotte

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

yeni nesil rock gruplarından bi örnek işte müzikten çok imaja önem veren bence ''dandik'' gruplardan biri
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

yeni nesil rock gruplarından bi örnek işte müzikten çok imaja önem veren bence ''dandik'' gruplardan biri
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

mavisakal_kan yazdı:yeni nesil rock gruplarından bi örnek işte müzikten çok imaja önem veren bence ''dandik'' gruplardan biri
bence sende insanları sadece görünüşlerine göre yorumlayan birisin.. kliplere göre yorumlıcaksak adamların dandik olup olmadıklarını.. suratlarına bilmem kaç kat makyaj yapan ve gayet baba adamlar denilen gruplar var.. sen bu adamların albümlerini(yada mp3 nası dinlyosan işte..) bi dinle bakalım seni eğlendiriyomu eğlendirmiyomu??.. bi dinle ondan sonra yorumunu yap bence.. ha beğenmeyebilirsin.. ama en azından "abi ben sadece tarza bakarak değerlendirmiyom adamlarım müziklerini..!!" dersin..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

mavisakal_kan yazdı:yeni nesil rock gruplarından bi örnek işte müzikten çok imaja önem veren bence ''dandik'' gruplardan biri
bence yanılıyosun beğenmesen bile bu yorumu hakettikleirni sanmıorum.. iyi şarkılarıda var sadece imajlarıyla uğraşmıyolar yani..
bide zaten herkes bunlar gibi olamaya başladıktan sonra imajlarını değiştirecekleirni açıklamıştı grup elemanları burdan onu da belirtim.. :006

ki insanları imajlarıyla yargılamak çok yersiz.. örneğin lordi, spliknot vs.. bunlar daha mı iyi?
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

angel_of_the_hell yazdı:
bence sende insanları sadece görünüşlerine göre yorumlayan birisin.. kliplere göre yorumlıcaksak adamların dandik olup olmadıklarını.. suratlarına bilmem kaç kat makyaj yapan ve gayet baba adamlar denilen gruplar var.. sen bu adamların albümlerini(yada mp3 nası dinlyosan işte..) bi dinle bakalım seni eğlendiriyomu eğlendirmiyomu??.. bi dinle ondan sonra yorumunu yap bence.. ha beğenmeyebilirsin.. ama en azından "abi ben sadece tarza bakarak değerlendirmiyom adamlarım müziklerini..!!" dersin..
ben tam tersini söylüorum dikkatli okudysan ''müzikten çok imaja önem veriorlar dedim' demekki dinlemişim hatta albümleri var bende ... benim için öncelik müziktir .. ayrıca ben müziği eğlenmek için dinlemem.. son nesil amerikan rock gruplarına bak boybandlerden farkı yok kalitesiz ve birbirin aynı şeyler..

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

simsiyah_85 yazdı:
bence yanılıyosun beğenmesen bile bu yorumu hakettikleirni sanmıorum.. iyi şarkılarıda var sadece imajlarıyla uğraşmıyolar yani..
bide zaten herkes bunlar gibi olamaya başladıktan sonra imajlarını değiştirecekleirni açıklamıştı grup elemanları burdan onu da belirtim.. :006

ki insanları imajlarıyla yargılamak çok yersiz.. örneğin lordi, spliknot vs.. bunlar daha mı iyi?
cewap ewet çok daha iiler.. hatta slipnotla karşılaştırman bile komik.. yorumda BENCE kelimesini kullandığım için bu benim görüşüm albümü dinledim ve öyle kayda değer bişey bulamadım yani etrafta bu grup gibi birsürü grup var diğerlerinden bi farkı yok..

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

mavisakal_kan yazdı:cewap ewet çok daha iiler.. hatta slipnotla karşılaştırman bile komik.. yorumda BENCE kelimesini kullandığım için bu benim görüşüm albümü dinledim ve öyle kayda değer bişey bulamadım yani etrafta bu grup gibi birsürü grup var diğerlerinden bi farkı yok..
bana görede onlar komik :) durum bu kadar net ama ben asla dandik vs gibi laflar kullanmam onlarında harcadığı bi emek var çünkü..

ayrıca aykırı olmak başka şeylere özen gösterememk analmına geliosa avatrdan gördüğümüz kadarıyla sende de aykırı bi imaj var..
umarım demek istediğimi anlarsın :006
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
devrik_cumle
Üye
Üye

Mesaj gönderen devrik_cumle »

imajla müziğin karşılaştrlmasıda saçma bence..

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

simsiyah_85 yazdı:
mavisakal_kan yazdı:cewap ewet çok daha iiler.. hatta slipnotla karşılaştırman bile komik.. yorumda BENCE kelimesini kullandığım için bu benim görüşüm albümü dinledim ve öyle kayda değer bişey bulamadım yani etrafta bu grup gibi birsürü grup var diğerlerinden bi farkı yok..
bana görede onlar komik :) durum bu kadar net ama ben asla dandik vs gibi laflar kullanmam onlarında harcadığı bi emek var çünkü..

ayrıca aykırı olmak başka şeylere özen gösterememk analmına geliosa avatrdan gördüğümüz kadarıyla sende de aykırı bi imaj var..
umarım demek istediğimi anlarsın :006
uzatmak istemiorum çünkü herkesin zewki ayrıdır sen bu grubu sewiorsundur ben nefret ediorumdur.. aykırı olmak gibi bir derdim.. olmadıda hiçbir zaman.. yorumum ağır olmuş olabiilr ''dandik'' dieyerek..halada dnadik diorum ne yapiim dinlediğim seylerle kıyaslıyınca bu tür grupların biz ''rock'' yapıoruz edasında dolaşması rahatsız edior beni :x

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

mavisakal_kan yazdı:uzatmak istemiorum çünkü herkesin zewki ayrıdır sen bu grubu sewiorsundur ben nefret ediorumdur.. aykırı olmak gibi bir derdim.. olmadıda hiçbir zaman.. yorumum ağır olmuş olabiilr ''dandik'' dieyerek..halada dnadik diorum ne yapiim dinlediğim seylerle kıyaslıyınca bu tür grupların biz ''rock'' yapıoruz edasında dolaşması rahatsız edior beni :x
onlar zaten rock yapmıo :D
neysee ya umrumda deil açıkcası çünkü ölüp bittiğim bi grup değil.. güzel şarkıları var ve dinlediğim gruplar arasında..
sadece ilk mesajında yeni nesil ve dandik diye (ve imajında etkisi var) aşığılaman konuyu buraya getirdi.. :006

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

mavisakal_kan yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:
ben tam tersini söylüorum dikkatli okudysan ''müzikten çok imaja önem veriorlar dedim' demekki dinlemişim hatta albümleri var bende ... benim için öncelik müziktir .. ayrıca ben müziği eğlenmek için dinlemem.. son nesil amerikan rock gruplarına bak boybandlerden farkı yok kalitesiz ve birbirin aynı şeyler..
yorumunu çok dikkatli okumuştum zaten.. ve onun için çıkardığım sonuç..:: bu adam bunların klibini izlemiş.. tarzlarını çok abartı bulmuş.. "görünüşleriyle çok uğraşıyolar.." diye düşünmüş.. ve buna göre yaptım bende yorumumu..
buarada sen eğlenmek için dinlemiyo olabilrsin bu müziği.. ama bu tarz müzik yapan insanların amaçlarından biri eğlenmek ve eğlendirmek!!..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

angel_of_the_hell yazdı:ama bu tarz müzik yapan insanların amaçlarından biri eğlenmek ve eğlendirmek!!..
+2

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

ewet rock yapmıolar PUNK yapıolar .. punk nedir allah aşkına dur düzeltiyim ona punk ROCK denir.. tamam siz eğlenin..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

mavisakal_kan yazdı:ewet rock yapmıolar PUNK yapıolar .. punk nedir allah aşkına dur düzeltiyim ona punk ROCK denir.. tamam siz eğlenin..
ben pek bişi anlamadım bundan ama.. neyse.. madem msjlar artık bööle cümlelere dönüşcek daha fazla uzamasın zaten.. sende müzik dışında neyle eğleniyosan onlarla eğlenmene devam et..

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

eywallah :006

rock müzik tek başlıkta toplanan bir sürü parçalara ayrılan bi tarzdır bunu senin benim gibi bu siteye üye olan herkes de bilir zaten..

Kullanıcı avatarı
bloodyMary
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyMary »

<riot girl> :002 :002 :002 :002 :002
_____riot girl_____ BARIŞAROCK---müzikal isyan

Kullanıcı avatarı
bloodyMary
Üye
Üye
İletişim:

ben böölesi bi grup görmedim ölürüm biterim taparım bunlara benn btn şarkıları çook gzll :002 :002 :002

Kullanıcı avatarı
asi_kedi
Üye
Üye

Mesaj gönderen asi_kedi »

ehh ewet güzel işte...

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

keep your hand off my girl ve the river parçaları çok güzel olmuş..umarım albümdeki diğer parçalarda güzeldir :)

Kullanıcı avatarı
bloodyMary
Üye
Üye
İletişim:

heyyyy bu gün okula gitmedim ve bugünü GC günü ilan ettimm mutluyum huzurluyumm seviorummmm :002 :002 :002 :002 :002

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Ghost_Murder »

darknıss ovv yeee god çarlot :D

Kullanıcı avatarı
PunkCat
Üye
Üye

Mesaj gönderen PunkCat »

evetttt artık bu forumda bir GC aşığı varrr!!!!yeahhh!!!!selam gençlik!!!!!
the person youve called cannot be reached at the moment...

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

good charlotte

Mesaj gönderen kitten »

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

good charlotte

Mesaj gönderen kitten »

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

arkadaşlar bi tanesi yanlışlıkla oldu :)