Cradle Of Filth

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

yoq yoq bnce bu herifler arabesk fantasi yapıolar :P
dont speak..

Kullanıcı avatarı
PUNKY_SPuTniK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen PUNKY_SPuTniK »

slayer-83 yazdı:yoq yoq bnce bu herifler arabesk fantasi yapıolar :P
baq bu tam uydu işte :-D
daha dün annemizin cüzdanını çalarken okul duvarlarına grafity yaparken şimdi anarşist olduk sokakları doldurduk. sevinçliyiz hepimiz polislerden kurtulduk..!
www.mahlukat.com punk webzine

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

bathory aria çok duygusal diyip grubu yanlış tanıtmiym :-D ..ama şarkılarının sonları çok ii oluyor yhh

Ana_Thema
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Ana_Thema »

ne kadar vıcık yorumlara sahip üyeler var burda. Normal şekilde müzikleri hakkında yorum yapan toplasan 1-2 kişi. Saygı desen evlere şenlik. Sevmiyorsanız sevmiyorum burası kötü şurası kötü deyin. Yaptığı müzikten çok kansermiş,ses neresinden çıkıyormuş vs.

Acaba dinlediğiniz şu an ki gruplardaki vocalistlerin seslerinin hepsi temizmi ? İlk önce bunu bir araştırın sonra bok atın. Burda da taş çatlasın 2-3 gerçek cof dinleyicisi vardır. Birde çalan müziğin dışında konularada bakmak lazım ne işlediklerine.. Bunu idrak edemeyen arkadaşlarımız iyice bir şarkı sözlerine baksınlar derim..

Cradle Of Filth yakın zamanda popüler akımın bir kölesi olmuştur. Başlangıçtaki müziklerinin içindeki varolan düşünce ve savundukları olayları ellerinin tersiyle ittiler. Popüler olmasıyla birlikte dinleyiciler sadece müziklerine bakarak bu grubu takip etmeye başladıl. Müslüman olan insanın Cof dinlemesi mantıklı ve akıl alır birşey değil. Ama işte sözlerini bilmeyen bile artık istediğini dinleyebiliyor.

Cradle of Filth bence "BLACK METAL" türünün gerçekten iyi 3-4 grubundan birisidir. Ne yapıyorlarsa yapsınlar saygı duymak GEREK !

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

ıron maıden coverlarını begendım. pıyasa oldukları konusunda bıraz haklısınız ama bence hala ıyıler..en son olarak nymphetamıne vıdeolarını ızledım sarkıda klıpte hosuma gıttı..
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

Vampiria yazdı:ıron maıden coverlarını begendım. pıyasa oldukları konusunda bıraz haklısınız ama bence hala ıyıler..en son olarak nymphetamıne vıdeolarını ızledım sarkıda klıpte hosuma gıttı..
fear of the dark söylüyorsan bu cof coverı değil ...graveworm coverı
scourge of malice albumunde :010 07 numaralı parca =)
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

in_ven yazdı:
Vampiria yazdı:ıron maıden coverlarını begendım. pıyasa oldukları konusunda bıraz haklısınız ama bence hala ıyıler..en son olarak nymphetamıne vıdeolarını ızledım sarkıda klıpte hosuma gıttı..
c.o.f'da coverladı fear of the dark'ı...
nhymphetamine dışında pek dinlemem,dinleyemem :010
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen just_an_angel »

Ana_Thema yazdı:ne kadar vıcık yorumlara sahip üyeler var burda. Normal şekilde müzikleri hakkında yorum yapan toplasan 1-2 kişi. Saygı desen evlere şenlik. Sevmiyorsanız sevmiyorum burası kötü şurası kötü deyin. Yaptığı müzikten çok kansermiş,ses neresinden çıkıyormuş vs.

Acaba dinlediğiniz şu an ki gruplardaki vocalistlerin seslerinin hepsi temizmi ? İlk önce bunu bir araştırın sonra bok atın. Burda da taş çatlasın 2-3 gerçek cof dinleyicisi vardır. Birde çalan müziğin dışında konularada bakmak lazım ne işlediklerine.. Bunu idrak edemeyen arkadaşlarımız iyice bir şarkı sözlerine baksınlar derim..

Cradle Of Filth yakın zamanda popüler akımın bir kölesi olmuştur. Başlangıçtaki müziklerinin içindeki varolan düşünce ve savundukları olayları ellerinin tersiyle ittiler. Popüler olmasıyla birlikte dinleyiciler sadece müziklerine bakarak bu grubu takip etmeye başladıl. Müslüman olan insanın Cof dinlemesi mantıklı ve akıl alır birşey değil. Ama işte sözlerini bilmeyen bile artık istediğini dinleyebiliyor.

Cradle of Filth bence "BLACK METAL" türünün gerçekten iyi 3-4 grubundan birisidir. Ne yapıyorlarsa yapsınlar saygı duymak GEREK !
kesinlikle
hatta bir black metal grubundan beklenmeyecek derecede ün kazandılar.her ne kadar son albüm pek eskilerki gibi olmasada yinede süper bi grup

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

wolfali yazdı:
in_ven yazdı:
hangi albümde ?

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

in_ven yazdı:
wolfali yazdı:
in_ven yazdı: fear of the dark söylüyorsan bu cof coverı değil ...graveworm coverı
hangi albümde ?

hangi albümde olduğunu bilmiyorum ama eminim bende çünkü cof fanı bi arkadaşım dinletmişti bana onun yanılma ihtimali olacağını zannetmiyorum :010
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

Vampiria yazdı:
in_ven yazdı:
wolfali yazdı: c.o.f'da coverladı fear of the dark'ı...
hangi albümde ?

hangi albümde olduğunu bilmiyorum ama eminim bende çünkü cof fanı bi arkadaşım dinletmişti bana onun yanılma ihtimali olacağını zannetmiyorum :010
Fear of the dark coveri Graveworm’un 2001 yılında çıkardığı "Scourge of Malice" albümünde 07 parça numarası ile bulunmaktadır.Cradle of Filth ile bir bağlantısı yok ama internette nedense Cradle of Filth ismi ile de dolaşmaktadır
:006

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

dani filth tokaları yapılıp 'bu tokalara tanrı dokundu..' falan yazarlar yakında.. :-D
satar

Kullanıcı avatarı
Sixx
Üye
Üye

Mesaj gönderen Sixx »

çok şarkısını dinledim; bence boş gruptur.
Long Live Rockn Roll

Kullanıcı avatarı
SodomyAndLust
Üye
Üye

Mesaj gönderen SodomyAndLust »

işte grubum .. foreva cradle:Ddı eskiden:( şimdilerde pek bişey yoq eskiden yaptıkları işler daha gseldi

album: "Thornography" (2006)

Under Pregnant Skies She Comes Alive Like Miss Leviathan
Dirge Inferno
Tonight In Flames
Libertina Grimm
The Byronic Man
I Am The Thorn
Cemetery And Sundown
Lovesick For Mina
The Foetus Of A New Day Kicking
Rise Of The Pentagram
Under Huntress Moon
Temptation

bu da sonuncusu

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

Grup hakkında derin bi araştırma yapmadım ama Nymphetamine albümü sözleri ve müziği (özellikle klavye ve bass) bakımından hoşuma gitti. Yalnız canlı şovlarda striptizci kullanmaları onları erotik-gotik metal grubuna sokuyor :) Cidden, bu kadar güzel sözler yazabiliyorken tutup da saçma sahne şovları, aşırıya kaçan kliplere gerek yoktu.Bu onları basit yapıyor. Dani Filth sinir bozucu bi herif olabilir, bunu bi kenara bırakınca sözlerin güzel olduğunu söyleyebilirim, en azından benim dinlediklerim.

CoF dediğimiz grup, düzgün klipler ve ciddi sahne şovları olsaydı, şu an çok iyi bir yerde olabilecekti diye düşünüyorum. Ne yazık ki hepsini elinin tersiyle itiyor elemanlar..
Ölümden niye korkayım?
Hiçbir zaman karşılaşmayacağız.
Ben varken ölüm yoktur, o geldiğinde de ben olmayacağım.