Dream Theater

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

213 yazdı:Ben Line Wire programını kullanarak indirdim.

O sarkılar yeni albüm sarkıları değil 213.
Onlar fake :)

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Trimpot yazdı:
213 yazdı:Ben Line Wire programını kullanarak indirdim.

O sarkılar yeni albüm sarkıları değil 213.
Onlar fake :)

harbiden fakemiş..şimdi orjinal kayıtları buldum indirdim vede dinliyorum.dumur yani
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

ne ara indirdigimi hatırlamadıgım bır mp3 buldum: sanitarium coverı... orijinalinden güzel olmus, orijinalini de sevıyorum da bu baska olmus.

Kullanıcı avatarı
willow_rosenberg
Üye
Üye

Mesaj gönderen willow_rosenberg »

bateristlerinin gruptan ayrıldığını duyunca pek bir üzüldüğüm , her bir şarkısının birbirinden güsel oolduğu insan toğluluğu.
bana arkadaşlarım kısaca "bi saniye gider misin özel bişey konuşucaz" derler.

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

willow_rosenberg yazdı:bateristlerinin gruptan ayrıldığını duyunca pek bir üzüldüğüm , her bir şarkısının birbirinden güsel oolduğu insan toğluluğu.
ne!?

Kullanıcı avatarı
linsha
Üye
Üye

Mesaj gönderen linsha »

çok sewerim dream theatre'ı...hallow years ı çokk sewiormm :D
i cry for you
given myself to blame
i died for you
i gave up everything...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

casey yazdı:
willow_rosenberg yazdı:bateristlerinin gruptan ayrıldığını duyunca pek bir üzüldüğüm , her bir şarkısının birbirinden güsel oolduğu insan toğluluğu.
ne!?

nerden çıktıki bu olay?en son 9 saat önce gördüm Portnoy hala DT elemanıydı..
neyse... Müzik kültürümün %90 ını kaplayan bu doğaüstü müzisyenleri canlı canlı izledim.Ayağım sakat olsada yerimde duramadım önlere abandım.azdım,coştum,hüzünlendim,headbang yaptım...Performans olarak çok iyidiler ama özellikle beklediğim bi kaç parça vardı..onlar çalınmayınca içim bi buruk oldu hafiften.

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

213 yazdı:
casey yazdı:
ne!?

nerden çıktıki bu olay?en son 9 saat önce gördüm Portnoy hala DT elemanıydı..
neyse... Müzik kültürümün %90 ını kaplayan bu doğaüstü müzisyenleri canlı canlı izledim.Ayağım sakat olsada yerimde duramadım önlere abandım.azdım,coştum,hüzünlendim,headbang yaptım...Performans olarak çok iyidiler ama özellikle beklediğim bi kaç parça vardı..onlar çalınmayınca içim bi buruk oldu hafiften.
nelerden caldılar?

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Tam sırasıyla yazamayiycamda sayayım..
As I Am
A Fortune In Lies
Under A Glass Moon
Just Let Me Breathe
Endless Sacrifice
In The Name Of God
Root Of All Evil
Panic Attack
Sacrificed Sons
Never Enough
Learning To Live
Solitary Shell
Spirit Carries
Metropolis pt.1 the Miracle and the Sleeper

arada atladıklarım olabilir hatta var galiba..3 gündür 1.5 saat uyku uyudum..ona verin : )

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

scenes from a memoryden o kadarcık mı caldılar? (lütfen oyle olsun ki gelemedıgıme uzulmeyeyım)

Kullanıcı avatarı
drnobody
Üye
Üye

Mesaj gönderen drnobody »

ya paso eskilerden çalmışlar bence üzülmeye başlayabilirsin,ben içkiye vurdum kendimi :014

Kullanıcı avatarı
imaginary_yy
Üye
Üye

Mesaj gönderen imaginary_yy »

mp3 lerini indirebileceğim bi link bilip te vermeyeni :023

andreilaihiala
Üye
Üye

Mesaj gönderen andreilaihiala »

Höh neler yasılmış bu başlıkta''''... yani bence pek hoş olmuş da, grubun kendını yenıleyememıs olan hayranları tarafından pek hoş karsılanmamıs ve de karsılanmayacak olsa gerek''''

Ben beğenmiyorum son 3 albümünü, hatta dinleyesim hiç gelmiyor, şimdi bu kendimi yenileyemediğim için mi???Yoksa Dream Theater ın thrash te kullanalım eskileri analım, hardcore da olsun yeni akıma ayak uyduralım( ki bunda en çok portnoy un parmağı wardır) politikası yüsünden mi??? Evet ben Dream Theater Hiphop yapsa dinlerim diyenlerden değilim, hiçbir samanda olmayacağım! Gerçekten şu anki durumada en çok üsülenlerden biriyim. Bana göre Dream Theater Scenes from a memory de tavan yapmıştır:aşmış bir konsept, aşmış bir duyguları aktarma yeteneği!!!Ancak sonra gelen 3 albüm her seferinde bir öncekini aratmıştır, umarım son albüm dip olur DT için ve yukarı çıkarlar dipten aldıkları güç ile! Bu arada Bu konuştuklarım DT'ye göredir yoksa herhangi bir albüme göre yine ortalamanın üstündedir son albümler.

Son konserleri de eski albümler ağırlıklı değildi kesinlikle, 213 yeni albümlerden çoğu şarkıyı yasmamış, ben de isimlerini bilmiyorum açıkçası ama playlisti bulursam eklerim buraya.

Bu arada ek bilgi vereyim ara ara aklıma geldikçe yasarım böle: Dream Theater ın temel taşları olan Myung, Portnoy ve Petrucci nin eşleri eskiden aynı metal grubunun üyeleriydi :P Grubun adını hatırlamıyorum şu anda :) Görünce dumura uğramıştım.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

The Root Of All Evil
The Answer Lies Within
These Walls
I Walk Beside You
Panic Attack
Never Enough
Sacrificed Sons
Octavarium

Son albüm playlisti.Yazmamışım harbiden.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

queenseleN
Üye
Üye

Mesaj gönderen queenseleN »

Dream theater iste ne denilir...Harika bi grup...

Hollow years
In the name of god
one last time
finally free
pull me under
ve
fatal tragedy en sevdigim parcalaridir...

Eylülde geliolar almanyaya hayirlisiyla gidicem insalla

Kullanıcı avatarı
Lord_Of_Darkness
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lord_Of_Darkness »

mike abimiz yeni daful almıs duyduma gore sakalınıda mavi ye boyamıs hade hayırlısı :) :015 :002
Sev Beni Besle Beni Asla Terketme beni...

Kullanıcı avatarı
Lord_Of_Darkness
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lord_Of_Darkness »

sen şaka geciyon bizlen yada yanlıs forumdasın yada elemanları karıstırdın kurban dan falan mı bahsediyon :D walla ben daha yeni haberini gordum herfin :)
Sev Beni Besle Beni Asla Terketme beni...

queenseleN
Üye
Üye

Mesaj gönderen queenseleN »

Portnoyun o gruptan ayrildigini veya ayrilacagini düsünmüyorum..Hele bi ayrilsin :023 :007 ehe ya ayrilamaz o gruptan :( dimi ya... :( :016 Ayrilmiodur zati...
Neyse..ya bu adam(portnoy) cok kilo almis..Yeni resimde baya kilolu duruyo :P Tabi ne alaka simdi :-D

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ne alaka :-)

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

casey yazdı:scenes from a memoryden o kadarcık mı caldılar? (lütfen oyle olsun ki gelemedıgıme uzulmeyeyım)

+1
in the hopes of creating a horrible zombie..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Çalsalar sanki gelcektin sende yani :-D

Kullanıcı avatarı
Ned_Kelly
Üye
Üye

Mesaj gönderen Ned_Kelly »

bu insanüstü çalan grubun "ruhsuzlukla" eleştirilmesine canım sıkılıyo..demek ki bu insanlığa ağzınla kuş tutsan yaranamazsın arkadaş!

dream theater biraz deneysel müzikler yaptığı için ve bazı arkadaşlar "virtüöz" lafını her duyduğunda kaçacak delik aradıkları için "ruhsuz" suçlamasında bulunuyolar...

artık 3 akorla sittin tane şarkı yapan gruplardan bıkmışken dream theater derdimize derman olmuo mu?

sadece cambazlıkla kalmayıp her türlü üretimi besteyi de yapmıolar mı?

bence mükemmeller....her yönleriyle harikalar.

ve aynı zamanda kendileri kadar olamıyacak metallica grubunun hayranı olduklarını her fırsatta dile getirecek kadar alçak gönüllüler....

efendiler...hayal güçleri harika bence...(baştan sona herhangi bi albümünü non-stop dinleyenler bana katılır)

e daha nolsun bi gruptan ne beklenebilir ki daha?

hokus pokus mu yapsın?

Kullanıcı avatarı
Ned_Kelly
Üye
Üye

Mesaj gönderen Ned_Kelly »

babalar be!!! işte ustalık! işte yaratıcılık!!!

Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen frantic_kenan »

metalikadan sonra ben de çok ayrı bi yeri vardır... scenes from a memory albümünü baştan sona dinledim defalarca .. muhteşem.. ayrıca hollow years diye bi şarkıları var insanı pencereden atlatır valla.. :003 melodik olarak kulakları bayram ettirirler fakat ben solistin sesini çok beğenmiyorum opera söyler gibi.. bi james hetfield gibi vokal dünyanın hiçbiyerinde yoktur, olmayacaktırda...
This is the voice of silence no more...