Iron Maiden

Yabancı Müzik Grupları
blackmercury
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen blackmercury »

Bu denli fansanız Yunanistana geliyorlar gidin kardeşim..

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

213 yazdı:e-mail manyağı yapalım..yalvaralım..baklava hediye edelim..gelsinler ya
bencede mail manyağı yapmakta fayda var
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

myviolin
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen myviolin »

uff ya aklım fikrim sign of the cross da...harbiden bu adamları buraya getirmenin bi yolu yokmu yaw..gelselerde bi ülke grup görse :002
you try to tell me that you love life...then find another way to kill life!!

Kullanıcı avatarı
sezgin52
Üye
Üye

BİLMİYORUM

Mesaj gönderen sezgin52 »

bildiğim tek şey isimlarinin anlamının ''METAL BAKIRE'' ANLAMINA GELDİĞİ bende albümü yok sadece bir kaç şarkılarını dinledim o kadar... :018 :018 :018 ''THErockULA''

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Bence çok büyük bir eksiklik içindesin.Maiden; sadece rock ile ilgilenen değil, "müzik" dinleyen herkesin dinlemesi gerekli olan bir topluluktur..derim ben..haksızda sayılmam.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
lakeoftears
Üye
Üye

efsanelerin efsanesi

Mesaj gönderen lakeoftears »

IRON MAIDEN....sign of the cross u dinleyin
ee running free siz de olmaz hani...
karılmış harcımız yalnızlıktan
KESMEŞEKER

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

fear of the dark tan vazgeçmem listemde paso bulunur yani yardırmış adamlar çünkü ya :002
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

AngelofDeaTh
Üye
Üye

Mesaj gönderen AngelofDeaTh »

fear of the dark ve wasted years en sevdiğim şarkıları yaw..eh hallowed be thy name'i de unutmayayım..ya iced earth ve cradle of filth de söledi hallowed be thy name'i ama hiçbirinden iron maidendan aldığım kadar zevk alamadım

queenseleN
Üye
Üye

Mesaj gönderen queenseleN »

213 yazdı:e-mail manyağı yapalım..yalvaralım..baklava hediye edelim..gelsinler ya
Önce niahhaha :-D soradan diorum ki, Maiden harika bi grup...Fear of the dark gibi bi sarki varmidir ya :016 yoqtur tabe 8) :-D

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

queenseleN yazdı:
Önce niahhaha :-D soradan diorum ki, Maiden harika bi grup...Fear of the dark gibi bi sarki varmidir ya :016 yoqtur tabe 8) :-D
haggard ta en az maiden kadar guzel soylemis o sarkiyi desem nasi linc edilirim burda dimi :-D neyse evt sarki guzel ve ben maiden inda butun albumlerini bulmanin sevinci icerisindeym:)
in the hopes of creating a horrible zombie..

queenseleN
Üye
Üye

Mesaj gönderen queenseleN »

Nymphe_MeL yazdı:
queenseleN yazdı:
haggard ta en az maiden kadar guzel soylemis o sarkiyi desem nasi linc edilirim burda dimi :-D neyse evt sarki guzel ve ben maiden inda butun albumlerini bulmanin sevinci icerisindeym:)
Atarsin bana bi albümlerini dimi :-D

A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen A_SeX_PisToL »

fear of the dark şarkısına bayıldıım , evde kasetleri karıştırırken evde kazara "Killers" albümünü bularak tanıdığım ve basgitarist.com da basçısı en ii metal basçısı seçilen ama bas namelerini asla duyamadığım nadir bir grup

Kullanıcı avatarı
Tale_of_Comet
Üye
Üye

Mesaj gönderen Tale_of_Comet »

NEW WAVE OF BRITISH HEAVY METAL'in öncüsü, medyanın bütün karşı çabalarına rağmen sesini milyonlara duyuran tartışmasız dünyanın en iyi grubu. Bana küçük yaşımda metali sevdiren kendine tutsak eden muhteşemliği yüzünden diğer bütün gruplara uzun bi süre burun kıvırttıran grup, dünyanın bi çok yerinde seyirci rekorlarına imza atan grup IRON MAIDEN. Daha söylenecek anlatılacak tartışılacak çok şey var. Buyrun...

Up The IRONS!!! :002

Kullanıcı avatarı
L_PArK_ZoNe
Üye
Üye

Mesaj gönderen L_PArK_ZoNe »

Iron Maiden hayranları bu albüme gerçekten bayılacak. Yılların Iron Maiden'ının Ocak 2001'de verdiği muhteşem Rio konserinin kayıtlarından oluşan bir double albüm Rock In Rio. 250 bin kişiye verdikleri, televizyon ve internet üzerinden milyonlara ulaşan bu dev prodüksiyon, grubun bugüne kadar verdiği en büyük konser. "Rock in Rio" isimli albümden çıkan ilk single ise grubun en ünlü şarkısı "Run To The Hills". Bu büyük koleksiyonda ikisi video klip olmak üzere toplam 21 Iron Maiden klasiği var. Metal rock'ın doğumunu hızlandıran efsanevi grubun, "Wrathchild" ve "2 Minutes to Midnight" gibi şarkıları heavy metal'in en ünlü örneklerinden. 1980'lerin başlarında çıkan hitleri "Number of the Beast" ve "Run to the Hills" Iron Maiden'ın bilinçsizce ve sadece sert müzik olsun diye metal müzik yapmadıklarının kanıtı. Kuşkusuz vokalde Bruce Dickinson'ın rock müziğin en büyük isimlerinden biri olduğunu bir kez daha anlıyorsunuz. Albümde grubun "The Wicker Man", "The Trooper", "The Evil That Men Do", "Sanctuary" ve "Iron Maiden" gibi klasik şarkılarının canlı performansları da mevcut. "Rock in Rio"da ayrıca iki tane de video klip var. Grubun "Brave New World" ve "A Day In The Life" adlı şarkılarının konser sırasında çekilmiş kliplerini de seyredebilirsiniz. Konserin tamamını ise yakında piyasaya çıkacak DVD'sinde.

Kullanıcı avatarı
Tale_of_Comet
Üye
Üye

abi sen naptın bu albüm çıkalı 3 sene oluyo yanılmıyosam ben de hem dvd hem de albümü var.

alışık olduumuz gibi yine çok iyi bi performans sergilemiş iron maiden. uzun bi aradan sonra çkardıkları 4. konser albümlerinde brave new world ve öncesindeki albümlerinden önemli parçalarını muhteşem sahne şovlarıyla izleyenlerle buluşturdular. hala izlemeyen ve dinlemeyenlere şiddetle tavsiye edilir. :002

Sepulchral
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Sepulchral »

zamanýnda þarký sözleri vasat demiþtim ama þimdi dikkat ediyorum da bu grubun bütün parçalarý birbirine benziyor ayný kalýptan çýkma. bir fear of the dark'i alýn, tonunu degiþtirin aradan üç beþ notayý çýkarýn indirin, sololarda adrian smith'in emprovize takýlmasina izin verin. oldu mu size iron maiden þarkýsý. bir grup bu kadar kýsýr olup bu kadar hayran kitlesi nasýl toplar yahu. tek güzel þarkýlarý smith bestesi olan wasted years'tir ki onun da sözleri bok gibidir. bruce dickinson'un bu zýrva sözleri aptal bir melodi üzerine oturtmaya calýþtýðý her ana acýyorum. her þarkýsý solcu marþý bunlarýn be. en kýsa zamanda daðýlýp yokolsunlar lütfen.
Maybe life an illusion!

Kullanıcı avatarı
Tale_of_Comet
Üye
Üye

helal olsun ya bu lafları söyliyecek kdr dar görüşlü nasıl oluyosun anlayamadım. bi şarkıyı dierine benzetcem die okdar deişiklik yaparsan o zmn bütün gruplar için aynı lafı söyleyebilirsin. ritimlerdeki sololardaki melodilerdeki zenginlik ve yaratıcılığı göremeyip böle konuşman çok saçma. ayrıca iron maiden ın metal dünyasındaki liderliğini sadece dinleyicisi savunmuyor bunu onaylayan bir çok büyük metal grubu mevcut. wasted yearsın sözleri de gerçekten çok anlamlı. tüm şarkıların sözleri heavy metal ruhunu yansıtıyor. bence olaya fazlasıyla ön yargılı bakıyosun. bu grubu sevmemen böyle büyük bi gruba çamur atmanı gerektirmez. :023

Kullanıcı avatarı
Ned_Kelly
Üye
Üye

Mesaj gönderen Ned_Kelly »

iyiki de varlar...kaçlık delikanlılar hala yüzlerce genci ceplerinden çıkartırlar...
helal olsun...her yaptıkları güzel....
çoğumuzdan daha yaşlı müzikal geçmişi var bu grubun...
çamur atcak adamın burda işi ne? :007

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

14. stüdyo albümü çalışmalarını bitirmiş..
bu albümde led zeppelin'den jimmy page de konuk olmuş
albüm eylülde çıkacakmış.. ismi henüz belli deilmiş..
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
dumanaddict
Üye
Üye

Mesaj gönderen dumanaddict »

seviyorum
seviyorsun
seviyor...
Transylvania,lightning strikes twice vee Fear of the dark kesinlikle en süper parçalar :002
Rock bir müzik türü değil, bir hayat tarzıdır!

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

fear of the dark herşeyi açıklıyor.. :002
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Death on the road dvd'si müthiş bir çalışma.Mutlaka edinin bir şekilde.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fromhelllll »

hepimize metali sevdiren belki bir coðumuzun bu müzik ile ilk tanýþmasýna yol acan kalitesi tartýþýlamayan iron maiden ýn forum da 2. sayfaya düþmesini populkeritesini yitirmesini içim elvermedi yazcak biþi de bulamadým ama ole boþ karalayým dedim

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Yazacak birşeyler bulabilirdin elbet : )