Blink182

Yabancı Müzik Grupları
casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

grubun bateristi travis barker, mark hoppusla bir baska projeye gececekmiş, blink sona erdi demiş. yenı projelerinin adı plus44 ymuş.

www.singonsandiego.com dan arakladım:)

Kullanıcı avatarı
ozvi
Üye
Üye

GÜZEL AMA

Mesaj gönderen ozvi »

Arkadasım cok dogru söylüyorsun adamlar punkkın kralı her yaptıkları olay her gittikleriyerde biletler 1ay öncesinden bitiyo ama ama sana kötü bir haberim var bunların hepsi maıde kaldı çünkü grup 1 ay önce dagıldı :(

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

MaxtraDamuS yazdı:
DeLi yazdı:yok ben master falan çaldılar hatırlıyorum..the cure icon'u bilemem metallica için izlemiştim mtv'yi zaten
abi onu sum41 çalmıştı..bence de baya bi iyiydi..

blink 182 de yeni yetme pançı işte...sevmem hiç :lol:
sum41 "for whom the bell tolls"u çalmıştı... ben o gecede blink 182 yi hiç hatırlamıorm!! sadece travis barker -blink182 nin bateristi- wardı.. oda bişeyi sunmuştu ama o kadrnı hatrlamıorm!!....

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: GÜZEL AMA

Mesaj gönderen casey »

ozvi yazdı:Arkadasım cok dogru söylüyorsun adamlar punkkın kralı her yaptıkları olay her gittikleriyerde biletler 1ay öncesinden bitiyo ama ama sana kötü bir haberim var bunların hepsi maıde kaldı çünkü grup 1 ay önce dagıldı :(
benım için kötu bır haber degıl... haber bugun gectı elıme benim... kerrang! ta da yeni cıktı... sen nerden duymustun?

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yaw bnde duymştm ama inanmamştım!! buarada travisle tomun da ayrı bi grubu war.. adı box car racer.. şimdide markla travis işe koyulmuş ha!! nesse bakcaz artk..

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

travis iyi bateristmiş insanların dediklerine göre..?
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

çok dooru demişler!!! gerçkten süpper bi baterist!! blink 182 ye katılmak içn seçmelerde -hemde müzikleri deli bilek isteyen bi tarzda olmasına raamen- istenilen blink 182 şarkılarını yarım saat mi 45 dakka mı tam hatrlamıorm ama çok kısa bi sürede çıkarmış!! e mark ve tom da kaçırmamşlar bu cillobu tabikiii..!!! çok da ii yapmşlar.. :P

punk182
Üye
Üye

Mesaj gönderen punk182 »

angel_of_the_hell yazdı:çok dooru demişler!!! gerçkten süpper bi baterist!! blink 182 ye katılmak içn seçmelerde -hemde müzikleri deli bilek isteyen bi tarzda olmasına raamen- istenilen blink 182 şarkılarını yarım saat mi 45 dakka mı tam hatrlamıorm ama çok kısa bi sürede çıkarmış!! e mark ve tom da kaçırmamşlar bu cillobu tabikiii..!!! çok da ii yapmşlar.. :P
wow!! dooru hatırlıosun travis(im) gruba ilk dahil olduu zaman -ilk konserinde- 45 dakkada bütün parçalrı öörenmş we konserde ii bi performans sergilemişti!! WE dikkatinizi çekerim blink182 travis gruba katıldıktan soora parladı. :lol: ee tabe kimin ex-boyfriend i dimi ama??! :wink: :lol:

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

e bnmde bi payım wardır elbet.... 8)

Good_Charlotte
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Good_Charlotte »

ya okudumda bütün yorumları blink hakkında iyi bişey yazan fazla olmamış yaa :-) o kadarda kötülemeyin be abi gene güzel şarkıları var.mesela The Rock Show,All the small things,Down süper parçalardır bana göre :013 Bide bişey daha diycem blink in tam anlamıyla punk yapmadına da katılıorum. eğer punk yapıo dersek sex pistols'a,The Clash'a hakaret etmiş oluruz..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

walla severim kendilerini.. gerçekten amaçladiklari gibi eglenceli bi tarzlari varr...!! bu tarzin yayilmasinda da büyük katkilari varr... ztn travis gibi asmis bi davulculari var.. allah yollarini açik etsin....
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
morcuburcu
Üye
Üye

Mesaj gönderen morcuburcu »

kraldır kral :001 tek geçerimm

Good_Charlotte
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Good_Charlotte »

ehue yürü bee :) :002 :002 :002

ekomanyak
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ekomanyak »

grup süper....

hele bateristleri kendi alanında dünyanın en iyisi bence bateristlerin en iyisi ama ... :002

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yaw *greatest hits* yayınlamışlar... hatta bide *not now*a klip yapıştrmışlar... bööle kliplern konser görntülern karışmasından oluşan bi klip....
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

ekomanyak
Üye
Üye
İletişim:

yeni mi gördün zuhahaha

1 kasımda çıktı o albüm :D uyanda balığa gidelim zuhahaha

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wayy... ee... herkese günaydııınn o zmn.. :-D ..balıa ne zmn gidiozz??... :oops:

ekomanyak
Üye
Üye
İletişim:

istediin zmn gel gideriz zuhaha :D :D :P :P

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

sadece i miss you .. :-D

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

re: güzel ama

Mesaj gönderen Vampiria »

ozvi yazdı:Arkadasım cok dogru söylüyorsun adamlar punkkın kralı her yaptıkları olay her gittikleriyerde biletler 1ay öncesinden bitiyo ama ama sana kötü bir haberim var bunların hepsi maıde kaldı çünkü grup 1 ay önce dagıldı :(

Kusra Bakmayın Ama Bu grup Punk sa hatta kralı ise.ramones,clash,sex pıstols gıbı gruplar ne oluyo..

ya bı gıdın ya :023
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

tamam tamam feeling this ve i miss you :D ikisi kadar güzel başka şarkıları varsa ben bu grubu seviorum : )

Kullanıcı avatarı
bloodyMary
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyMary »

ı miss u

jack(l)sally :002 :002 :002 :002
_____riot girl_____ BARIŞAROCK---müzikal isyan

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

baterist gitarist ve iki diyer angut *+44* grubunu kurdular.. seeeeey...ilk cikardiklari sarkinin ismi...neydi uleen...heh.. *when ur heart stops beating*... ve acikcasi begenmedim, cunku blinkin ruhu bitmis bence..=(.. ne bilim..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nlDM4IPlDB0[/youtube]

Kullanıcı avatarı
PUNKY_SPuTniK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

re: güzel ama

Mesaj gönderen PUNKY_SPuTniK »

punkın felsefesini biliomusun punk ın kralıymıs onlar mtv nin kralıydı son model arabalarda villalarda oturuyolardı punkın kralıymıs
dağıldı iyi oldu
daha dün annemizin cüzdanını çalarken okul duvarlarına grafity yaparken şimdi anarşist olduk sokakları doldurduk. sevinçliyiz hepimiz polislerden kurtulduk..!
www.mahlukat.com punk webzine

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya efet.. +44 olduğundan beri bende pek bi soğudum.. merak edip şarkılarını bile dinlemedim.. ama şimdi merak ettim birden.. :-D yanlız ben blink 182 tamamen bitti yola +44 olarak devam ediliyo olarak biliyorum.. başlığın değişmesi gerekmezmi??..