richard cheese

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Adamin bos vakitlerini boyle guzel sarkilarla doldurmasi ne kadar da guzel birsey...

Ozellikle last resort, smells like teen spirit ve enter sandman coverları bir harika benim gozumde...

Evet 5 albumleri var ve cogunlugu cover sarkilardan olusuyor... Kesinlikle edinin, bulun bu adamin sarkilarini (sizlere guveniyorum gencler, bunu yapabilirsiniz)...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

önerini dikkate alacaz abi-cim- benim :013
ulan sahi senin nickin altında site sahibi yazıyomudu daha önce
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

213 yazdı:önerini dikkate alacaz abi-cim- benim :013

Dikkate alın tabii. Burada boşa konusurmuyuz yoksa :)
Evet, sitenin acilis tarihi olan 22 aralik 2003 tarihinden bu yana orada Site Sahibi yaziyor. Ne oldu bi itirazın mı var memur bey? hahaha. (dagitma konuyu dagitma. gel msn'e agzinin payini vereyim ben senin. :-) )

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

ulan yıllardır konu dağıtamıyorum..iş güç vesaire ve ayrıca sakatlandım ben..rapor falan durumu vardı.netten koptuk.
hoba dağıttım konuyu :002 :-D :015
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

konuya giriş yapayım bari ben... s.o.a.d. - coap suey coverını dinledigimi cok net hatırlıyorum. otekılerı hatırlamıyorum, oluyor 3 yıl ben dinleyeli... pek tutmamıs olmam gerek ki ustune dusmemişim. lakin piano + cover varsa işin içinde tori ablayı tek gecerim.

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

susayaci yazdı:
213 yazdı:önerini dikkate alacaz abi-cim- benim :013

hah . benim onerimi dikkate almayin siz trimpot' un onersini dikkate alin. o site sahibi tabi. benim de ferrarim var kirmizi, benim de onerilerimi dikkate alin.

Hahahaha.. ay cok guldum ben bu mesaja... 213 kimi dikkate alacagini bilir. size mi soracak sayin susayaci. hayret birsey yahu...

birde lutfen afise etmeyiniz beni. kirmizi ferrarim var diye sagda solda soylemeyin yahu.

dagitmayin konuyu, dagitmayin.