Foo Fighters

Yabancı Müzik Grupları
Good_Charlotte
Üye
Üye
İletişim:

Foo Fighters

Mesaj gönderen Good_Charlotte »

Ya Foo Fighters tek kelimeyle muhteşem bi grup yaa.Vokalinde zaten bana göre bi efsane olan Dave baba war dave grohl.. bence nirvana'dan sonra eline aldığı bayrağı hakkıyla taşıo ...bilmiorum siz neler düşünüosunuz ..??

lp_fefurkan
Üye
Üye

Mesaj gönderen lp_fefurkan »

Ya süper bi grup yaaa!!!!tamam yani!!!vokal zaten aşmış kendini!!!son albümleri de harika ama neden iki cd birlikte piyasaya sürmüşler anlamadım?? :002 :002

purpleblank
Üye
Üye

Mesaj gönderen purpleblank »

bencede süper bi grup..ilk dinlediimde bi tuhaf gelmişti dave i sarkı sölerken görmek..ama cok basarılı bana göre de..
can yeleğim,karışmasın kimseler bize..

Good_Charlotte
Üye
Üye
İletişim:

Dave baba'ya herşey yakışır kardeş :-D vokalde,basta herbişe .hehe.

A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen A_SeX_PisToL »

bu dave nirvananın bateristi miydi neydi? severim kendisini amma foo fightersı dinlemek bi nasip olmadı du bakalım bi dinleycem

Good_Charlotte
Üye
Üye
İletişim:

Dinlemedinmiiii :016 aa walla o senin ayıbın :) .. hıhı ewt dave nirvana nın elemanıydı..

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: Foo Fighters

Mesaj gönderen casey »

Good_Charlotte yazdı:Ya Foo Fighters tek kelimeyle muhteşem bi grup yaa.Vokalinde zaten bana göre bi efsane olan Dave baba war dave grohl.. bence nirvana'dan sonra eline aldığı bayrağı hakkıyla taşıo ...bilmiorum siz neler düşünüosunuz ..??
dave grohl'un nirvana'yla artık pek bır alakası kalmadı, yanı nirvanayla olan tek ılgısı -grubun dıger elemanlarına göre tek farkı- hala muzikle ugrasıyor oluşu. pek takdir ederim kendisini, 10 parmagında 10 marifet! iyi dövüşüyorlar:p dave olmasa su an coktan yitmişti, foo'lar. yerı geldı müzigini tek basına yaptı, sarkıları kendı yazdı soyledı... az bulunur bu adam gibileri. sonsuz saygı duyuyorum kendisine. :006

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

purpleblank yazdı:bencede süper bi grup..ilk dinlediimde bi tuhaf gelmişti dave i sarkı sölerken görmek..ama cok basarılı bana göre de..
+99999999 :015
savaşçıları bende seviorum...bayaa ii bi grup :002
Even the smallest person can change the course of the future...

jerrock
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen jerrock »

bayılıyorum ya ben de foo fightersa.geçen gün mtvde konserlerini izledim daha da bi sevmeye başladım.adam acaip coşturuyo milleti tvye yapıştım resmen.işalah seneye istanbula gelirler ne güsel olur.

Good_Charlotte
Üye
Üye
İletişim:

şimdi internet sitelerine baktım avrupa turnesine çıkıolarmış ve tarihlerini vermişler konserlerin tam 2 sayfa vee türkiye yOOOKkk :007 :007 inanmıorum ya :016

Kullanıcı avatarı
Greenday18
Üye
Üye

Mesaj gönderen Greenday18 »

Türkiye'yi hangi grup sallıyoki Dave babanın grubu olan foo fighters sallasın.. herifler ülkemizi 3.dünya ülkesi sanıo...hoş geldiklerinde yanıldıklarını anlıolar ama.... umarım gelir ama foo fighters kaçırmayacağım bi konser olur ... :006

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

times like these derim..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
Pain_Killer
Üye
Üye

Mesaj gönderen Pain_Killer »

the best of you
''dünyanın en mutlu insanları " demişti biri alkolün belki de terkedilmişliğin etkisinde...

Kullanıcı avatarı
neon
Üye
Üye

Mesaj gönderen neon »

nirvanada kendimi yalnız hissediyodum demiş dave grohl amca.. niyeki?
ve kimse, benden önce hiç kimse anlamamıştı bu yaşam günlerinin hangi sağır,çaresiz ölümlerden yapılmış olduğunu...

Good_Charlotte
Üye
Üye
İletişim:

neon yazdı:nirvanada kendimi yalnız hissediyodum demiş dave grohl amca.. niyeki?
Ya nirvana'da kurt'la dier eleman çocukluk arkadaşlarıymış dave gruba daha sonra katıldıığı için sanırım yalnız hissettmiştir kendini...
KaLBiME SaPLaNDıN BiR Ok GiBi,Ve İnan HaYATım ArTıK BoK GiBi ....... >>PuNKRoCkeR

Linde
Üye
Üye

Mesaj gönderen Linde »

nirvanadan sonra foo fighters'in böle basarili olmasi harika bisi ya..90 lara hakim olmus bi gruptan sonra dave ayakta kaldi ya ne diym helal olsun adama :wink:

Linde
Üye
Üye

Mesaj gönderen Linde »

nirvanadan sonra foo fighters'in böle basarili olmasi harika bisi ya..90 lara hakim olmus bi gruptan sonra dave ayakta kaldi ya ne diym helal olsun adama :wink:

Kullanıcı avatarı
Greenday18
Üye
Üye

Mesaj gönderen Greenday18 »

Good_Charlotte yazdı:
neon yazdı:nirvanada kendimi yalnız hissediyodum demiş dave grohl amca.. niyeki?
Ya nirvana'da kurt'la dier eleman çocukluk arkadaşlarıymış dave gruba daha sonra katıldıığı için sanırım yalnız hissettmiştir kendini...
+999 bencede o yüzden yalnızlık çekmiştir

Kullanıcı avatarı
okancglr
Üye
Üye

Mesaj gönderen okancglr »

arkadaslar foo fighters 1n bio su fotolari ve diskografisi lazim bildiiniz bi yer varsa söler misiniz simdiden tesekkürler

I_know
Üye
Üye

Mesaj gönderen I_know »

ooooooo Foo fighteRs süfEr gRup :wink: ..davE babA maRifeTini kOnu$tuRuo..:002
heR zmn destekçisiiz bi dE canLı izLeebiLsEk çOk daa sewecEm kendiLeRini :010
tak etti canıma bu maskeLi baLo bu maskeLi baLo ve onun sahte yüzLeri . .

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

hani bi videoclipleri varya, dave bir ucakta bir kac karakteri oynuyo..o clipe bayiliyorum!!! :-D

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

canLı performansLarını izLemeyi çok istediim gurpLardan biri__ :002
umarım bi gün izLeme $ansına eri$ebilicem ve o gün benim en mutlu günLerimden biri oLcak...
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

ilk doa(dead or alive) i dinlemiştim ses kalitesi bozuk olunca canm sıkılıp üzerine düşmemiştim.kötü oldu

Kullanıcı avatarı
sulmuk
Üye
Üye

Mesaj gönderen sulmuk »

foo fighters iyidir ya severim
ama nirvana nın devamı olarak görmek yanlış bence
özgürlüğün esiri olmak?.... - sülmük

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

best of you ..sarkıları cok guzel bence.. ayrıca tımes lıke the these ın aksutık versıyonunu dınlemenızı tavsıye ederım. .
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...