Arctic Monkeys

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
isimsiz_adam
Üye
Üye

Mesaj gönderen isimsiz_adam »

213 yazdı:Tarzları nedir? Müzikal yapısı ne alemdedir? Müzik bilgileri ve albümleri nelerdir?
Hepiniz çok beğendim çok hoş.Yok solisti çok hoş falan gibi yorumlarda bulunmuşsunuz.Kayda değer bir yorum göremedim maalesef.Yoksa benmi göremiyorum?
4 arkadaşın biraraya gelmesiye,2002 yılında kuruldu.ingiltereli grup,verdikleri konserlerde demo dağıtarak tanınmaya başladı.para kaygısı olmayan arctic monkeys'in üyeleri:

vokal:alex turner..
elektro:jamie cook
bas:nick o'malley
bateri:matt helders

albümler:
-whatever people say ı am, that’s what ı’m not(ilk albüm)
- Favourite Worst Nightmare(son albüm)

Resim

Resim
... # ~ * [ _BillY_ ]* ~ # ...

www.bloodzilla.com

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

mardy bum

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jxq35xODMzA[/youtube]

Kullanıcı avatarı
theko_oks
Üye
Üye

Mesaj gönderen theko_oks »

213 yazdı:Tarzları nedir? Müzikal yapısı ne alemdedir? Müzik bilgileri ve albümleri nelerdir?
Hepiniz çok beğendim çok hoş.Yok solisti çok hoş falan gibi yorumlarda bulunmuşsunuz.Kayda değer bir yorum göremedim maalesef.Yoksa benmi göremiyorum?
çok grmek istiosan bnce youtube da bi izle

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

elemanlar daha ufak ama kabiliyetliler.müzik bilgileri de doğal olarak az.şimdi bu çocuklardan steve vai gibi çalmasını bekleyemezsin.fakat müzik matematik gibi bir şey değil.bir kaç ritmle bile süper parçalar ortaya çıkabilir.önyargılı olmamak lazım.bence dinle.çocuklar boylarından büyük parçalara imza atıyorlar kanımca ))

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

bi inceleriz bakalım )
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

2 albümüde indirdim.Dinlerlen kriz basti.Albümleri direkman sildim sonra. Bana göre degil böyle seyler:) Ardindan verdim ayari (dream theater) kendime geldim.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

213 yazdı:2 albümüde indirdim.Dinlerlen kriz basti.Albümleri direkman sildim sonra. Bana göre degil böyle seyler:) Ardindan verdim ayari (dream theater) kendime geldim.
bende dream theater dinleyemiyorum.içimde olmayan bir kasvet basıyor.tarz farklılığı bu olsa gerek )

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Öyledir.

Kullanıcı avatarı
ultravega
Üye
Üye

Mesaj gönderen ultravega »

grup için yapılan bütün olumlu eleştrilere katılıyorum bence güzel bi enerjileri var.solistin sesi bana çok enerjik geliyo,dinlemesi keyifli :010 yeni ama sanırım sağlam bi grup :victory

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Müzik olarak ben vasat buldum grubu ama bu tarzin dinleyicileri sanirsam gerçekten sever grubu.

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

ilk albüme hasta olmuştum baya beğeneni olmuştu zaten rolling stone felan hayranıyız demişti ama bu ikinci albümde dinlediğim bi kaç parça pek ilgimi çekmedi albüme bulaşmadım hiç

Kullanıcı avatarı
ultravega
Üye
Üye

Mesaj gönderen ultravega »

sanırım tat(ya da tarz) farkı bu olsa gerek :oops: tarz konusunda yeterli teorik bilgiye sahip diilm ama bnm severek dinlediim bazı grupların tozu bile yok bu sitede özellikle de the dears ın olmayışı beni üzdü :( vokalin bnm tabirimle ağır işçiliğini hissettiğim grupları seviyorm bnce bu grubun solisti(canlı nasıllar bilmem) umut vaadediyo yine de beğenen beğenmeyen herkese saygılar :victory

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Brit üslubunu severim gayet. Ne biliyim Blur, Manic street preachers falan benim hoşuma gider. Bu grup bana çok zayıf geldi. Sahnede çok hareketliler performansları iyi tamam, ama müzik kendini çok tekrar ediyo. Albümü baştan sona dinlemedim, 3-4 parçasını dinledim onlar da birbirine çok benzer geldi bana. 19-20 yaşlarında çocuklar zaten. Bence daha çok pişmeleri lazım..
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.