Anatolian Wisdom

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
si_keremcem
Üye
Üye
İletişim:

Anatolian Wisdom

Mesaj gönderen si_keremcem »

2002'nin sonlarına doğru vancouver bc kanada'da hanephi tarafından kurulan grup. 2003'ün sonlarına doğru gruba iconoclast bas gitarist olarak dahil olur ve ikili parçalar üzerinde çalışılmaya başlar. ilerleyen aylarda hanephi'nin daha önce ikinci gitarları üstlendiği inhuman grubunun davulcusu norveç asıllı magnus'un da anatolian wisdom'a dahil olmasıyla grubun çekirdek kadrosu oluşur. daha sonra nekromantic curse ' ün eski basçısı sanguis morbis'in vokalist olarak gruba katılmasından birkaç ay sonra iconoclast kişisel sebeplerden ötürü gruptan ayrıarak yerini kaos occultus'a bırakır. aradan gecen sıkı çalışmaların ardından grup 'destructive darkness of black metal' başlığı altında vancouver da yerel iki grupla birlikte ilk konserini verir ve oldukça beğenilir.

grubun ilk stüdyo kaydı towards the darkness of anatolia bugünlerde piyasaya sürülecek. old school trash devi infernal majesty ile de sahne paylaşan grup, önümüzdeki günlerde yeni konser planları yapmakta ve yeni şarkılar üzerinde çalışmakta.

grubun felsefesi ya da fikirsel tabanı hakkında da biraz bilgi vermek gerekirse; genellikle sözler mistik ve gizemli savaşlardan söz ediyor. diğer zamanlardan "'boyutlardan" gelen varlıkların getirdiği nefret ve onların üstün bilgilerinden, dev ormanların içinden yükselen ebedi alevlerin dumanlarına karışan atların çığlıklarından. kısacası anatolian wisdom yasaklanmış bilginin şeytani erdemiyle karanlık gecelerden doğan isyanın haberciliğini yapıyor.

Resim

http://anatolianwisdom.concept17.com
ben at siqtim kavun siqtim milangaza incir diktim çöp tenekesinde doğdum armut yedim cırcır oldum senden başka benden başka ondan başka bundan başka şundan başka biri oldum

Kullanıcı avatarı
si_keremcem
Üye
Üye
İletişim:

yav ben bu grubu çok sevdim...tavsiye ederim...dinleyin...dinlemek için sitelerindeki multimedia bölümüne bakın....http://anatolianwisdom.concept17.com

özellikle logoları çok hoşuma gitti...Pentagramlı Türk Bayrağı...süper...

daha fazla bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim...
ben at siqtim kavun siqtim milangaza incir diktim çöp tenekesinde doğdum armut yedim cırcır oldum senden başka benden başka ondan başka bundan başka şundan başka biri oldum

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

türk rock ile ne alakasi var onu cözemedim henüz. grup türk mü?
tasindi.

Kullanıcı avatarı
si_keremcem
Üye
Üye
İletişim:

evet Türk grubu yahu...