Lordi

Yabancı Müzik Grupları
dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Lordi

Mesaj gönderen dead_or_alive »

eurovision a katıldıktan sonra sevmez oldumm..yo kazandıkları için deil ne bilim kaliteyi mi arttılrdı düşür dümü deseler ben düşürdü derimm

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

eurovisiondaki parça fena deildi ama şeklini zikim onların
dont speak..

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

boşuna mı dedi sibel tüzün çirkin yaratık yılı diye..ayh güldürüyo o kadın benni

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

c.o.b yazdı:eurovisiondaki parça fena deildi ama şeklini zikim onların
+38951214653
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

dead_or_alive yazdı:boşuna mı dedi sibel tüzün çirkin yaratık yılı diye..ayh güldürüyo o kadın benni
e ozaman türkiyede birinci olabilirmiş sanki o çok hoş bi kadın mı? walla ülkemizi o şarkıyla temsil ettikten sonra benim gözümde yaratıktan farkı yok neisee konun başlığı bu dil sustum :)
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yaw bu gibiler (!) dış görünüşlerini deiştirip garip garip görününmekle tam olarak neyi amaçlıyorlar anlamıyorum..belki biraz daha ağır görünmek istiyorlardır . tüm bunlar ön plana çıkmak içnse eğer, önce sesleri iyi olmalı..ki eğer satanizm falansa o zaman herkes satanist mi yani tüm bu gibi grupları dinleyenler.metale kötü gözle bakanlar hiç metal dinlemişler mi ki böyle söylüyorlar neyden olacak adamların dış görünüşlerine bakıyorlar sadece.o zaman insaların metale bakış açısını hep bu gibiler olumsuz yönde etkiliyorr [ayy siz rocker lardan nefret ediyorum iğrençsiniz !!! ...gibi]yapmasın kimse böyLe, karşıyım( kalanını 'siyah makyaj' topiinde devam ettirebiliriz ..)
saygılar, sevgiler :010
En son dead_or_alive tarafından 14 Tem 2007 16:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

bu gibiler (!) dediğin kesim içinde (bana göre) metallicadan çok daha kaliteli bir grup olan Kiss de vardır. bilmem dış görünüşleri hakkında bir fikrin var mı? ya da dinledin mi? metal müzik kesinlikle metallicadan ibaret değil. makyaj yapan, maske takan o kadar çok grup var ki. hele de bunu satanizmle karıştırmak külliyen geri kafalık. yaşını bilmiyorum ama genelde bunu annemler babamlar dedemler söyler: "ne öyle boyanmışlar satanist gibi.." zaten bu da insanların satanistler hakkında ne kadar az bilgi sahibi olduğunu da gösterir. dış görünüşe bakıp ahkam kesmek işin kolay tarafı. göz makyajı yapan her gruba da gay damgasını yapıştırabiliriz o zaman?
adamların yıllardır tercihi bu. görüntüleri çok mu rahatsız etti? klibi izlemezsin olur biter. müziklerini sevdiysen görüp görmemek çok daha farketmemeli bence.
başka bir örnek daha vereyim istersen. pentagram'ın anatolia klibini izlediysen onların suratında da buram buram "satanizm" kokan bir makyaj vardır. satanistler mi? sen cevap ver.
biraz uzun oldu kusura bakmayın ama dış görünüşe göre yapılan önyargılı yorumlar cidden canımı çok sıkıyor.
metal müzikte makyaj, kostüm, maske olağanüstü ya da alışılmamış şeyler değil. asıl garip olan bunu satanizmle karıştırmak.

ek: sibel tüzün hakkında da ufak bir not yazayım. hatırlayan vardır belki, yıllaaaaar önce kendisi kafasının yarısını kazıtmış, tırnaklarına halka küpe takmış, bembeyaz bir surat ve hastalıklı yeşil bir göz makyajıyla üzerinde kombinezon varken şarkı söylüyordu.

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

simsiyah_85 yazdı:
c.o.b yazdı:eurovisiondaki parça fena deildi ama şeklini zikim onların
+38951214653

:001
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Lysippe yazdı:bu gibiler (!) dediğin kesim içinde (bana göre) metallicadan çok daha kaliteli bir grup olan Kiss de vardır. bilmem dış görünüşleri hakkında bir fikrin var mı? ya da dinledin mi? metal müzik kesinlikle metallicadan ibaret değil. makyaj yapan, maske takan o kadar çok grup var ki. hele de bunu satanizmle karıştırmak külliyen geri kafalık. yaşını bilmiyorum ama genelde bunu annemler babamlar dedemler söyler: "ne öyle boyanmışlar satanist gibi.." zaten bu da insanların satanistler hakkında ne kadar az bilgi sahibi olduğunu da gösterir. dış görünüşe bakıp ahkam kesmek işin kolay tarafı. göz makyajı yapan her gruba da gay damgasını yapıştırabiliriz o zaman?
adamların yıllardır tercihi bu. görüntüleri çok mu rahatsız etti? klibi izlemezsin olur biter. müziklerini sevdiysen görüp görmemek çok daha farketmemeli bence.
başka bir örnek daha vereyim istersen. pentagram'ın anatolia klibini izlediysen onların suratında da buram buram "satanizm" kokan bir makyaj vardır. satanistler mi? sen cevap ver.
biraz uzun oldu kusura bakmayın ama dış görünüşe göre yapılan önyargılı yorumlar cidden canımı çok sıkıyor.
metal müzikte makyaj, kostüm, maske olağanüstü ya da alışılmamış şeyler değil. asıl garip olan bunu satanizmle karıştırmak.

ek: sibel tüzün hakkında da ufak bir not yazayım. hatırlayan vardır belki, yıllaaaaar önce kendisi kafasının yarısını kazıtmış, tırnaklarına halka küpe takmış, bembeyaz bir surat ve hastalıklı yeşil bir göz makyajıyla üzerinde kombinezon varken şarkı söylüyordu.
noktası virügülüne kadar +1111111.......

Kullanıcı avatarı
miri
Üye
Üye

Mesaj gönderen miri »

türkiye'ye geliyolarmış diye duymuştum ama doğrumu bilemiyorum :018
...We don't have a choice... But we still have a voice....

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Lysippe yazdı:bu gibiler (!) dediğin kesim içinde (bana göre) metallicadan çok daha kaliteli bir grup olan Kiss de vardır. bilmem dış görünüşleri hakkında bir fikrin var mı? ya da dinledin mi? metal müzik kesinlikle metallicadan ibaret değil. makyaj yapan, maske takan o kadar çok grup var ki. hele de bunu satanizmle karıştırmak külliyen geri kafalık. yaşını bilmiyorum ama genelde bunu annemler babamlar dedemler söyler: "ne öyle boyanmışlar satanist gibi.." zaten bu da insanların satanistler hakkında ne kadar az bilgi sahibi olduğunu da gösterir. dış görünüşe bakıp ahkam kesmek işin kolay tarafı. göz makyajı yapan her gruba da gay damgasını yapıştırabiliriz o zaman?

bunun bilincindeyimm, anlatmaya çalıştıklarınn..evet insanlar satanizm hakkında hiç bişe bilmeden öyle diyebiliyorlar ve metal müzik de metallica dan ibaret değil..kiss e gelince efsanedir, yüzlerindeki boyalar bana hiç satanizmi çağrıştırmadı..

http://www.rockandroll.com.mx/bajables/ ... 00x600.jpg
http://home.swipnet.se/~w-31333/Kiss.jpg

bak bu komik işte
http://grza.net/GIS/Kiss%20Children.jpg
En son dead_or_alive tarafından 17 Ara 2006 12:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
uAnkara
Üye
Üye

Mesaj gönderen uAnkara »

igrencler bnce sevmiom bunlar :023

Doomah
Üye
Üye

Mesaj gönderen Doomah »

Berbat.
I cant live anymore..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

''satanist'' damgası yiyen grubun elekto gitaristinin finlandiya'da bir katolik klisesinin mensubu olduğunu ve vakfın çalışmalarında aktif rol aldığını da söylemek lazım..

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

pardon burda bi vurgu hatası varr..'o zaman insaların metale bakış açısını hep bu gibiler etkiliyorr' diye okunduğunda farklı geliyor kulağa..'o zaman insaların metale bakış açısını hep bu gibiler, etkiliiiiiiiiiiyorr(her ne kadar satanist olmasalarda'..

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

wolfali yazdı:

noktası virügülüne kadar +1111111.......
+123456....
dün söylediğim neyse ona inanıyorum . aslında ne söylediğimi tam bilmiyorum . ama ne düşündüğümü biliyorum . ve söylediğim şeyin o olduğunu varsayıyorum .

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

duyduğuma göre solist tomi putansuu bi korku filminde rol alacakmış.filmin adı 'karanlıktan gelen' gibi bişe olabilirmiş.filmde otistik bir kızın korkunç hayal kahramanını canlandırcak :)

Kullanıcı avatarı
mortalghost
Üye
Üye

Mesaj gönderen mortalghost »

bu kadar mal bi grup daa yk :-D :-D :-D

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

mortalghost yazdı:bu kadar mal bi grup daa yk :-D :-D :-D
müzik kanallarımızı aç,karşılaşırsın esas mallarla..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

Bence gayet sevimliler :) Benim "sevimli" anlayışım bu en azından; küçükken oynadığımız, Mc Donald's'ın çocuk menüsüne koyduğu oyuncaklara benziyorlar :)

Cidden metal grubu olarak görmüyorum ama sevimli oyuncaklar :)
Ölümden niye korkayım?
Hiçbir zaman karşılaşmayacağız.
Ben varken ölüm yoktur, o geldiğinde de ben olmayacağım.

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

eueheeh ya eurovisioni kazandiklarinda, kesinlikle maskesiz cikmayiz sahneye felan diyolardi..finlandiya da ne bilim resmi bi seyde herifler "normal" hallerinde caldmislar..=) noldu bunlara.. napiyolar su an =)

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Zaman zaman dream tv'nin "rock me" kuşağında başka klipleri de çıkıo. Ya benim aklıma şu soru gelio açıkçası: "Bu herifleri hakkaten seviorum, çok iyi müzik yapıolar, hayranıyım" diyen var mı? Bence ne şekilleri ne de müzikleri kurtarmaz yani. Korkunç değiller, komikler. Müzik desen alanlarında vasatın çok altındalar bence. Nedir yani?
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

acikcasi bunlari icin para harcamam, ama dinlerim =)

Kullanıcı avatarı
theko_oks
Üye
Üye

Mesaj gönderen theko_oks »

Doomah yazdı:Berbat.