Metallica

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Bilmiyordur daha cok yeni uye hemen suclamayalım :)
En son veronique tarafından 26 May 2007 00:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

yinede güldürdü bizi saolsun :)
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
manyax-rock
Üye
Üye

Mesaj gönderen manyax-rock »

jonnathan yazdı:
manyax-rock yazdı:benim bi fikrim yok ama spr bi grup harikaa...
Fikrin olmadan yorumu nasıl yapıyorsun?
türkiyeye ne zmn gelicekleri hakkında bi fikrim yoqq... ama grup hakkındaki yorumumu yaptım TABİ ANLAYANA....

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Alıntı yapmak ya da düzgün cümleler kurmak anlaşılmanı kolaylaştıracaktır.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

Konser Programlarında Türkiye adı geçmiyor malesef :( ... hayatımda bir kez konserlerine müdahil olmak isterdim :( :( :(

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Ghost_Murder »

3 temmuzda yunanistandaki tek günlük festivalde sahne alıcak metallica nın alt grubu my dying bride olucakmış..

ne mutlu...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

3 Temmuz'da Atina'ya kadar gelip buraya uğramadıklarına göre daha çok bekler Türkiye onları.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Ghost_Murder yazdı:3 temmuzda yunanistandaki tek günlük festivalde sahne alıcak metallica nın alt grubu my dying bride olucakmış..

ne mutlu...
3 günlük o Rockwave festivali. Diğer günlerde Dream Theater, Heaven and Hell, Iced Earth, Anathema da var.

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:
Ghost_Murder yazdı:3 temmuzda yunanistandaki tek günlük festivalde sahne alıcak metallica nın alt grubu my dying bride olucakmış..

ne mutlu...
3 günlük o Rockwave festivali. Diğer günlerde Dream Theater, Heaven and Hell, Iced Earth, Anathema da var.
evet onuda daha sonradan öğrendim ama alt grup mdb :014

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

June 28 Lisbon, POR Super Bock Super Rock Festival
June 29 Bilbao, SPA Bilbao BBK Live Festival
July 1 Werchter, BEL Rock Werchter Festival
July 3 Athens, GRE Rockwave Festival
July 5 Vienna, AUT Rotundenplatz
July 8 London, ENG Wembley Stadium
July 10 Oslo, NOR Valle Hovin Stadion
July 12 Stockholm, SWE Stadion
July 13 Aarhus, DEN Vestereng
July 15 Helsinki, FIN Olympic Stadium
July 18 Moscow, RUS Luzhniki Stadium

hatırlatmış olalım :( buraya gelmiyorlar ... mahrumiyet bölgesi....

Kullanıcı avatarı
ultraoyuncu
Üye
Üye

Mesaj gönderen ultraoyuncu »

metallica gibisi war mı a.q

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

iki tane kendini bilmez organizazyon şirketi biletix side kandırıp 9 aralık'ta metallica yı türkiyeye getiriyoruz diye bir söylenti atmıştır ortaya reklam amaçlı..bu haberi duyan ve metallica yı 2 defa türk hayranlarına taktim eden ünlü organizatör ahmet san bu haberi yalanlamıştır...

Kullanıcı avatarı
ynsln
Üye
Üye

Mesaj gönderen ynsln »

ben çok sewerim özellikle belgeselleri "Some Kind Of Monster" ı izledikten sonra daha bi kanım kaynadı....
we hayat her şey yolundayken dur dedi artık..we hayat herkes ewindeyken dur dedi artık..we hayat -ki canına tak etmişti- sus dedi artık..we hayat...

Kullanıcı avatarı
dENizROCk
Üye
Üye

Mesaj gönderen dENizROCk »

denuzist e katılıyorm bence de en guzel cevap (=

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

çok değişik bir grup metalika.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Yeni albümü merak ediyorum.Kirk "15 yılda yaptığımız en iyi albüm olacak bu" demiş.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

KoRn_eR yazdı:Yeni albümü merak ediyorum.Kirk "15 yılda yaptığımız en iyi albüm olacak bu" demiş.
yalancının derler o kirk'e! bıraksınlar artık milleti kandırmaya çalışmayı. en iyi albümmüş, peh...
betterman.

Kullanıcı avatarı
Forgotten
Üye
Üye

Mesaj gönderen Forgotten »

ilk kez ilkokul 5 te dinledim ve o zmndan beri hiç bırakmadım :) mükemmel tek kelimeyle harika süper :) bende bi dawulcu olarak lars ulrich hastasıyım :):)

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

layne yazdı:
KoRn_eR yazdı:Yeni albümü merak ediyorum.Kirk "15 yılda yaptığımız en iyi albüm olacak bu" demiş.
yalancının derler o kirk'e! bıraksınlar artık milleti kandırmaya çalışmayı. en iyi albümmüş, peh...
albümü dinlemeden böyle bir yorum yapman hoş değil.albüm bir çıksın bakalım.bekliyoruz.Şu anda KİRK ve arkadaşları kadar bilgili değiliz bu konu hakkında.
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

Forgotten yazdı:ilk kez ilkokul 5 te dinledim ve o zmndan beri hiç bırakmadım :) mükemmel tek kelimeyle harika süper :) bende bi dawulcu olarak lars ulrich hastasıyım :):)
LARS'ın davulculuğuna bir lafımız yok. davul seti her zaman büyük oldu.birçok sesi her zaman aynı anda kullanmaya çalıştı. 46 yaşında 2 çocuk babası olarak hala performansı çok iyi.sadece davulcu değil grubunda idari işler müdürü gidi.grubun parasal anlamda büyümesinde rolü çok büyüktür.saygı duyalım her zaman.
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

kindmonster yazdı:
layne yazdı:
albümü dinlemeden böyle bir yorum yapman hoş değil.albüm bir çıksın bakalım.bekliyoruz.Şu anda KİRK ve arkadaşları kadar bilgili değiliz bu konu hakkında.
bilmiyorum dikkatini çekmiş midir, ama metallica gerilemeye başladığı dönemden bu yana her albümüne grup elemanları şimdiye kadar ki en iyi albüm vs dediler. st.anger için de aynı şeyi söylediler mesela... ilk söylediklerinde "ooh süper" dedik, 2.de "umarım" dedik, ama artık (o))) diyorum kendilerine.
betterman.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

kindmonster yazdı:
Forgotten yazdı:ilk kez ilkokul 5 te dinledim ve o zmndan beri hiç bırakmadım :) mükemmel tek kelimeyle harika süper :) bende bi dawulcu olarak lars ulrich hastasıyım :):)
LARS'ın davulculuğuna bir lafımız yok. davul seti her zaman büyük oldu.birçok sesi her zaman aynı anda kullanmaya çalıştı. 46 yaşında 2 çocuk babası olarak hala performansı çok iyi.sadece davulcu değil grubunda idari işler müdürü gidi.grubun parasal anlamda büyümesinde rolü çok büyüktür.saygı duyalım her zaman.
tam olarak bu sebepten kendisinden tiksinirim.
betterman.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

layne yazdı:
kindmonster yazdı:
tam olarak bu sebepten kendisinden tiksinirim.
Lars'ı bende oldum olası pek beğenmem.Yazdığı davullar bana çok sıradan ve yaptığı şeylerin tekrarı gibi geliyor.İlk 3 albüm dışındaki performanaslarını hiç beğenmem.Ama ilk 3 albüme onun hakkında kötü söyleyecek birşeyim yoktur.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
Forgotten
Üye
Üye

Mesaj gönderen Forgotten »

kendmi bildim bileli metallica dinliyorum ilk okul yıllarımdan beri çok seviyorum demek istediğim bu ve herkes lars ulrich sevmek zorunda diil ama ben seviyorum adam süper yazıyo dawulu şarkıda dinleyince özelliklede çalmaya başlayınca şarkıya nasıl cuk die oturduunu fark edio insan, ayrıca layne in neden tiksndiğinide annamadım :S

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

Forgotten yazdı:kendmi bildim bileli metallica dinliyorum ilk okul yıllarımdan beri çok seviyorum demek istediğim bu ve herkes lars ulrich sevmek zorunda diil ama ben seviyorum adam süper yazıyo dawulu şarkıda dinleyince özelliklede çalmaya başlayınca şarkıya nasıl cuk die oturduunu fark edio insan, ayrıca layne in neden tiksndiğinide annamadım :S
kendisi metallica'yı bir mtv köpeği haline getirdi de o yüzden...
betterman.