Metallica

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
Forgotten
Üye
Üye

Mesaj gönderen Forgotten »

:P eheh sen öle anlamak iste o zmn :)

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

James Hetfield, Live Earth konseri için gittiği Londra'da gözaltına alındı

Küresel ısınmaya dikkat çekmek amacıyla düzenlenen Live Earth konserlerinin İngiltere ayağına katılmak üzere Londra'ya gelen Metallica grubu, terör paniğinin mağduru oldu. Grubun solisti James Hetfield, Luton şehri havaalanında, uzun sakallarını Afganistan'daki Taliban eylemcileri tarzında uzattığını ileri süren İngiliz polisi tarafından gözaltına alındı. :-D
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Ghost_Murder »

houseofholy yazdı:James Hetfield, Live Earth konseri için gittiği Londra'da gözaltına alındı

Küresel ısınmaya dikkat çekmek amacıyla düzenlenen Live Earth konserlerinin İngiltere ayağına katılmak üzere Londra'ya gelen Metallica grubu, terör paniğinin mağduru oldu. Grubun solisti James Hetfield, Luton şehri havaalanında, uzun sakallarını Afganistan'daki Taliban eylemcileri tarzında uzattığını ileri süren İngiliz polisi tarafından gözaltına alındı. :-D
haberi ilk arkadaşımdan duyduğumda inanmamıştım :-D
ama metallica geldi sahneye çıktı ve çoğu grubun 10 şarkıda yapamadığını 3 şarkıda yaptı ve indi sonrasın da makara amaçlı kendilerinden sonra çıkan gruba gitarlarıya eşlik etti kirk ve james
herşey harikaydı ama kursağımızda kaldı ntv saolsun..

malayki_koma
Üye
Üye

Mesaj gönderen malayki_koma »

Ghost_Murder yazdı:
houseofholy yazdı:James Hetfield, Live Earth konseri için gittiği Londra'da gözaltına alındı

ama metallica geldi sahneye çıktı ve çoğu grubun 10 şarkıda yapamadığını 3 şarkıda yaptı ve indi sonrasın da makara amaçlı kendilerinden sonra çıkan gruba gitarlarıya eşlik etti kirk ve james
benim metallicanın bu konsere cıktıgından daha yeni haberim oldu haberlerden:( niye sölemiyon lan bende izlerdim:007
Kendimi buz gibi çok sert zannederdim
Meger ne kolaymisim hemen eriyiverdim

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

Fuel şarkısına bayılırım, hepsinin yanısıra. Acayip gaz veriyor.
Ölümden niye korkayım?
Hiçbir zaman karşılaşmayacağız.
Ben varken ölüm yoktur, o geldiğinde de ben olmayacağım.

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

otur sabaha kadar gül :-D :-D
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

trabrock yazdı:

otur sabaha kadar gül :-D :-D
ama resmi görünce ben de tanıyamadım cidden. ilk sarışın taliban üyesi olmuş kendileri. merak edenler için

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=2 ... 2007/07/08
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

ya bilmiyorum olayın kendisi direk komedi unsuru tanınsın tanınmasın o anki durumuyla
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

NTV biraz fazla gösterebilirdi konseri.Metallica çok iyi performans sergiledi.
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

malayki_koma yazdı:
Ghost_Murder yazdı:

benim metallicanın bu konsere cıktıgından daha yeni haberim oldu haberlerden:( niye sölemiyon lan bende izlerdim:007
benimde çıktıkları zaman haberim oldu baba tv başındaydım :P

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

ilginç yannız hem ingilterede hem de düşünsenize benim annemle babam bile james i biliyo ulan bu adamlar nası bilmez :-D slipknot elemanı diil ki sonuçta :-D
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

vaga_bond yazdı:ilginç yannız hem ingilterede hem de düşünsenize benim annemle babam bile james i biliyo ulan bu adamlar nası bilmez :-D slipknot elemanı diil ki sonuçta :-D
Yurt dışında öyle değil o durum, bir programda izlemiştim, New Yorkta belli bir yaşta insanların çoğu Christina Aguilera'yı tanımamıştı, hem de en popüler oldugu zamanlarda (Dirrrrty zamanları :010 )

Bu arada konser görüntüleri satılacak hayır kurumlarına gelir sağlamak için

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

When you're pushed, killing's as easy as breathing

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Yeni albümlerinde tekrar hardcore-metalcore denemeleri yaparlarsa bu grup tamamen yeni yetmelerin eline geçer.Şahsen bu durum üzer beni.Metal müziği dünyaya duyuran bir gruptur sonuçta.İnşallah hemen toparlarlar kendilerini ve gene klasik albümlere imza atarlar.ve keşke Jason ayrılmasaydı gruptan.Yerine gelen Rob adlı vatandaş maymunu andırıyor.Hiç yakışmıyor Metallica gibi bir gruba.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Yaptıkları açıklamalarda old-school thrash metal e dönüş yaptıklarını söylemişler yeni çıkacak albümde.Kesinlikle st.anger 2 değil diyor Lars.
213 yazdı:...ve keşke Jason ayrılmasaydı gruptan.Yerine gelen Rob adlı vatandaş maymunu andırıyor.Hiç yakışmıyor Metallica gibi bir gruba.
İlk gördüğüm zaman ben de böyle düşünüyordum ama performanslarını izleyince fikrim değişti.Çok ilginç bir stili olan, süper çalan bir basçıdır Rob, benim fikrim bu.Ayrıca şu zamana kadar orion u konserlerde tam çalmıyorlardı cliff'ten beri, Bob geldiğinde beri çalıyorlar, gerçekten harika canlı dinlemek orion'u.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

İnşallah öyle olur.Bizde çılgınlar gibi dinleriz:)
Rob hakkındaki görüşlerim aynen geçerli.Tabi şahsi bir görüş bu.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nTKeKIABaMc[/youtube]

Girişteki James'in "patatesi yeahh" kısmına dikkat :-D :-D

Kullanıcı avatarı
no_fear_15
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen no_fear_15 »

:002 fuel :002
SENİ SEWİYORUM diyenin sewgisinden şüphe et çünkü ask sessiz sewgi dilsizdir

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kim ne derse desim metallica bu zamana kadar yeryüzüne gelmiş en iyi şeydir tek bi hataları vardır onunda ismi st.anger dır. load reload isimli tarzlarını değiştirdikleri albümlerinide çok severim bence saf heavy metal albümleridir kendileri zaten daha sonra gelen cover comp. album garage inc. ve s&m grubun kalitesini 10 kat daha arttırmıştır.bu yüzden hiç zirveden inmediler zaten :C
neyse grup kısaca iyi bi albümle gelicekler prodüktörlerini bile değiştirdiler temiz iş yapıyolar yawaş oluyo ama iyi oluyo yeni albümün tarzı power thrash arası olucakmış james babanın 4 ay önce verdiği bir röportajdan aklımda kalan kısım bu ve yeni albümde orta dünyayı işliceklermiş ve yine son anda bi değişiklik olmazsa albümün adı headquaters olarak düşünülüyo ve şubat sonu dünyada çıkıyoo..

akabinde METALLICA FOREVER... sevgiler :)

Kullanıcı avatarı
TheRock1907
Üye
Üye

Mesaj gönderen TheRock1907 »

önceden daha metalle falan tanışmadan önce metal denilince aklıma tk grup gelirdi:Metallica..
Nothing Ellse Matters şarkılıarını çok seviyorum gündekimbilir kaç kere dinliyorum..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ghost_Murder yazdı:kim ne derse desim metallica bu zamana kadar yeryüzüne gelmiş en iyi şeydir tek bi hataları vardır onunda ismi st.anger dır. load reload isimli tarzlarını değiştirdikleri albümlerinide çok severim bence saf heavy metal albümleridir kendileri zaten daha sonra gelen cover comp. album garage inc. ve s&m grubun kalitesini 10 kat daha arttırmıştır.bu yüzden hiç zirveden inmediler zaten :C
neyse grup kısaca iyi bi albümle gelicekler prodüktörlerini bile değiştirdiler temiz iş yapıyolar yawaş oluyo ama iyi oluyo yeni albümün tarzı power thrash arası olucakmış james babanın 4 ay önce verdiği bir röportajdan aklımda kalan kısım bu ve yeni albümde orta dünyayı işliceklermiş ve yine son anda bi değişiklik olmazsa albümün adı headquaters olarak düşünülüyo ve şubat sonu dünyada çıkıyoo..

Load ve Reload albümleri ne zaman saf heavy metal kategorisine girdi açıklarmısın?Sağlam müzik dinleyicileride bunu bilir zaten heavy metal'in ne olduğunu.

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

213 yazdı:
Ghost_Murder yazdı:kim ne derse desim metallica bu zamana kadar yeryüzüne gelmiş en iyi şeydir tek bi hataları vardır onunda ismi st.anger dır. load reload isimli tarzlarını değiştirdikleri albümlerinide çok severim bence saf heavy metal albümleridir kendileri zaten daha sonra gelen cover comp. album garage inc. ve s&m grubun kalitesini 10 kat daha arttırmıştır.bu yüzden hiç zirveden inmediler zaten :C

Load ve Reload albümleri ne zaman saf heavy metal kategorisine girdi açıklarmısın?Sağlam müzik dinleyicileride bunu bilir zaten heavy metal'in ne olduğunu.
tabi açıklarım ama sen anlarmısın ama kısaca şöyle örnek verebilirim ilk başta şarkı sözleri ve james hetfield in vocal tekniğinden bu kanıya varabiliriz ha tamam hala ben bi anlam veremiyorum diyorsan o 2 albüm içinde load albümünden bleeding me,the outlaw torn,until it sleeps'i reload albümünden ise fixxxer,low mans lyric & where the wild things are parçalarına odaklanman gerekir.!!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ne demek anlarmiyim?
Ya sen heavy metal nedir bilmiyorsun ya beni anlamiyorsun.Örnek verdigin parcalari bende biliyorum ve dinliyorum ama heavy metal tarzi ile uzaktan yakindan alakasi yok(metal müzik kategorisine sokabilirsin tabi).Müzik bilgin ne alemde bilemiyecem.

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yorum yok... :)

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Resim