Ringside

Yabancı Müzik Grupları
dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Ringside

Mesaj gönderen dead_or_alive »

Resim
2005 yılında ilk stüdyo albümünü çıkartan, Scott Thomas ve Balthazar Getty ikilisinden oluşan Ringside grubunun ilginç ve renkli bir geçmişi bulunuyor.
Los Angeles’ta doğan ve oldukça ilginç bir yaşam hikayesi olan Scott Thomas, doğumundan kısa bir süre sonra evlatlık olarak başka bir aileye verildi. Küçük yaşlardan itibaren üvey amcasının verdiği gitar ve plak koleksiyonu ile ilgilenmeye başlayan Scott Thomas, Beatles, Dylan, Rolling Stones, Burritos, Cat Simon, Garfunkel, Stooges, Clash, T-Rex, Depeche Mode ve U2 gibi grupların tarzından etkilendi.
Limuzin şoförlüğü, fırıncılık ve kıyafet tasarımcılığı bile yapan Scott Thomas’ın hayatı Balthazar Getty ile tanışmasıyla değişir. Kısa sürede çok iyi anlaşmaya başlayan Getty ve Thomas kısa süre sonra aynı evde yaşamaya başlar. Arkadaşlıkları sayesinde kısa bir süre sonra son derece uyumlu beste ve şarkılar yapmaya başlarlar. Kısa süre içinde Thomas’ın zor ve karanlık dönemlerinde yazdığı şarkı sözlerinden oluşan demo nihayet bir plak şirketinin dikkatini çeker. Flawlwss/Geffen plak şirketiyle anlaşan grup sonunda kendi isimlerini taşıyan Ringside albümlerini tamamlar.
grubun en bilinen ve en sevilen şarkısı ise 'tired of being sorry' =
http://profile.imeem.com/4H_7x/music/dx ... ing_sorry/

Kullanıcı avatarı
damii
Üye
Üye

Mesaj gönderen damii »

tired of being sorry : )

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

damii yazdı:tired of being sorry : )
artı dinlemek isteyenlere 2. bi tavsiyem '''black as you''' ve '''strangerman''' şarkılarıdr =)

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

bu Balthazar Getty denilen adam ayrıca aktör sanırım, adamı küçükken izlediğimi hatırlıyorum ama nerde izledim bilmiyorum
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
damii
Üye
Üye

Mesaj gönderen damii »

dinlicem tavsiyeleri cunku sevdim ben tired of bein sorry'yi : )