The Answer

Yabancı Müzik Grupları
213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Gelirlerse tekrar ki gelirler sanirsam bu sefer hayatta kaçiracagimi tahmin etmiyorum.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

jonnathan yazdı:Yıl sonuna doğru büyük ihtimalle yeniden gelecekler ülkemize...
Umarım gelirler gerçekten ve umarım bu sefer canlı canlı dinleme şansını da kaçırmam...
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Çevremdeki müzisyenlere ve sağlam dinleyicilere dinlettim grubu.Hepsinin ağzı açık kaldı.Bu dönemde çok iyi geldi The Answer.Hatta gümbür gümbür geldi.Umarım hep bu kalitede devam ederler.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

veronique yazdı:
speed_of_pain yazdı:cok guzel bırgrup canlı performansları seyırcı ıle ıltısımlerı yaydıkları enerjı olaganustu. umarım tekrar gelırler ve tekrar ızlerım bende
aralık icerisinde tekrar gelecekleri gibi bi dedikodu var ama organizsyonu kim yapar, nerde cıkarlar hic bi fikri yok kimsenin :)
umarımyalan olmazda gelırler gercektten cok sevdım bu grubu cok begendımcok kalıtelı bırgrup
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Gelirler merak etme.)
Daha yolun çok başındalar ama hiçte öyle gözükmüyorlar.Gayet iddialılar,hırslılar.Kalitelerinden ödün vermezler şahsi görüşümce.

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

dream tv de kiplerine rastlamıştım .. du bakiim bunlar kim deyip sesi bir açtım aman allahım :010 harikalar.. bir daha gelirlerse bende kaçıracağımı zannetmiyorum.
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Dinledigi tarz ve grup ne olursa olsun bu grubu herkesin dinlemesini siddet, hiddet ve israrla önermekteyim.

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Bayrağı benden aldın bakıorum :P

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Öyle oldu galiba :013 :tease
Ama bildigin üzre,saglam müzigi genis çevrelere tanitmak farzdir :)

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Hatta sevap...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Dogru : )

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Aslında bilmeyenlere hak vermemek te elde değil. Bizim kanallarda adı hiçe yakın geçio. Masstival'de çıktıkları gün dream'de bi 4x4 yaptılar, onun dışında uzun zamandır denk gelmiorum. allmusic.com sitesi de bozdu iyice. Eskiden ne grup olursa olsun envayi çeşit bilgi bulurken şimdi çok dar bi alanda kısıtlı bi bilgi verir oldu site. Niyeyse? Ondan abimler hakkında bilgi edinmek için verdiğim myspace ve web adreslerinden başka doğru düzgün kaynak yok.