Riverside

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Riverside

Mesaj gönderen veronique »

Yakın zamanda Masstival'de agırladıgımız bi progressive metal grubu. Cok basarılı bi performansları vardı.

bazı sarkılarını dinlemek icin ve grup hakkında bilgi almak icin:

http://www.myspace.com/riversidepl

Masstival performanslarını izlemek icin:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uASV7eZv100[/youtube]

Kullanıcı avatarı
The Invisible
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen The Invisible »

Bi arkadasım sayesnde tanıstıgım grup.. Second life syndrome gayet güzel bi albüm aynı adı tasıyan şarkılarını da dnlemekten bıkmadım hala.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Bir progressive rock-metal hastasi olarak bu gruba pek isinamadim.Ama piyasaya göre iyi gruplar bence.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen annabel_lee »

masstivale geleceklerini öğrendikten sonra dinlemeye başladığım bir grup aslında,öncesinde pek fikrim yoktu.second life syndrome albümleri mükemmel bence de.masstivalde de çok başarılıydılar,tvden izlediğim kadarıyla seyirciyle iletişimleri de gayet iyiydi..
acronym love a taktım bu ara,özellikle tavsiye ederim..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Benimde son zamanlarda sıkça dinlediğim gruplardan biridir. Güzel müzik yapıyorlar, bassları ayrıca hoşuma gidiyor.
sleeping with the earth my dying bride

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Second Life Syndrome ve Out Of Myself albümlerine sardirdim bu aralar.Yorumlar sonra ama genelde bir gothic hava seziyorum.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..