Skid Row

Yabancı Müzik Grupları
Hypga
Üye
Üye

Skid Row

Mesaj gönderen Hypga »

1986 Amerika çıkışlı Heavy Metal öncülerinden biri olarak anılan gruptur. Sebastian Bach, Dave Sabo ve Scotti Hill, Rachel Bolan ve Rob Affuso'dan oluşan kadrosuyla 1989'da kendi adlarını taşıyan ilk album beraberinde getirdiği başarıyla çıkmıştır. Daha sonra çıkan Slave To The Grind albümü ile bu başarıların devamı gelmiştir.1995 tarihinde çıkardıkları Subhuman Race albümüyse beklentilerin üzerinde olmasıyla birlikte, büyük satış rakamlarına ulaşabilmiştir. 1999 tarihinde çıkardıkları Razor Sharp albümünün ardından eşsiz vokaliyle ve karizmatik duruşuyla bilinen Sebastian Bach gruptan ayrılmıştır. Kısa bir süreliğine dağılan grup, yoluna Johnny Solinger ile devam etmeye başlamış, 2003 tarihinde çıkardıkları Thickskin ise piyasada pek tutunamamıştır.

1989 - Skid Row
1991 - Youth Gone Wild/Delivering the Goods (Demo)
1991 - Slave to the Grind
1992 - B-Side Ourselves (EP)
1995 - Subhuman Race
1998 - Forty Seasons: Best of Skid Row
2003 - Thickskin

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Sadece 2 albümlerini sevsemde; Sebastian Bach ve tayfasi cayir cayir hard'n'heavy icra etmektedirler.Konser performanslari ayri bir olay.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

i remember you ve 18 and life başta olmak üzere şarkıları güzeldir....
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
lauranthalasa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lauranthalasa »

arkadasim sayesinde tanidim kendilerini ve seviyorum da.ozellikle youth gone wild ve 18 and life sarkilarini seviyorum.

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

Çok deli grup. Sebastian Bach sonrasını kastetmiyorum.
Ölümden niye korkayım?
Hiçbir zaman karşılaşmayacağız.
Ben varken ölüm yoktur, o geldiğinde de ben olmayacağım.