Nirvana

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

Rita yazdı:Dream'de bu perşembe ve tekrarı cuma olucak şekilde nirvana belgeseli var..
perşembe 21.00 da
cuma 22.00 da
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
sulmuk
Üye
Üye

Mesaj gönderen sulmuk »

dün de izledim bugün de tekrarını izledim
genel olarak nevermind belgeseli hakkında yorum yapmak gerekirse, fena olmamış ama daha iyisi yapılabilirdi sanki

abi dave i foo f.tan filan az çok biliyoduk ta krist in en son 94teki halini görmüştüm, ne kadar değişmiş adam yaa.içim bi fena oldu öyle görünce. o koca şakacı çocuk ruhlu krist gitmiş, yerine saçları dökülmüş, kilo almış orta yaşlarını yaşayan bi adam gelmiş
özgürlüğün esiri olmak?.... - sülmük

Kullanıcı avatarı
_RockMania_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _RockMania_ »

Bu aralar Acaip Nirvana dinliorum :002 Ah Kurt ah :(
"Kendime Rağmen Durmam Basar Giderim" Sen "İster Yaşa, İster Sön"..... <<<GaNaMos>>> ...

Kullanıcı avatarı
mi-do
Üye
Üye

Mesaj gönderen mi-do »

NedimYilmaz yazdı:Yeni Nesil Metalcilere bakacak olursak;

- Metalci misin ?

- Evet tabi.

- Hım.. Kimleri dinliyorsun ?

- Metallica, Nirvana

- Senin... !!

Nirvana'nın hala metal olduğunu sananlar var. Nirvana güzel müzik yapmış olabilir, ona saygımız sonsuz zaten. Fakat yaptıkları müziği sadece "seviyoruz" diye ona metal yakıştırması yapmamamız gereklidir. Türünün adı Grunge'dir.
diyalog çok kötü..

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

Kurt Cobain ruhu Balans'ta; Cobain

Geçen yıl verdiği adrenalini yüksek konserle roker damarımıza kan pompalayan Nirvana Tribute topluluğu Cobain, Neu & San Organizasyonu ile , 6 Nisan 2007 Cuma gecesi bir kez daha Balans sahnesinde...

Kurt Cobain'in ölüm yıldönümünde İngiltere'nin en beğenilen Nirvana Tribute grubu olan
Cobain / www.cobainrock.com bir kez daha Türkiye’ye getiriyor!

Geçen yıl Balans Music Hall'de 600 kişiye muhteşem bir performans sergilemişti. Nirvana, 90'lı yılları müzikle ilgilenerek geçirmiş olan hiç kimsenin burun kıvıramayacağı bir topluluk. Popüler müzik dünyasında yeni bir çığır açmayı başarmış az sayıda isimden biri olan Nirvana, "grunge"ın öncülerinden olmakla kalmayıp "alternatif rock" ve "indie" müziğin geniş kitlelerce duyulmasını sağlayarak kendinden sonra gelecek topluluklara da önemli bir yol açtı. Smells Like Teen Spirit, Come As You Are, Heart Shaped Box, Lithium, Polly gibi şarkılarıyla dönem gençliğinin müzikal hafızasında asla silinmeyecek bir yer edindi; her albümü defalarca dinlendi ve dinlenmeye devam ediyor.

90'lı yılların başında verilmiş bir Nirvana konserinde bulunmak bir hayal gibi görünse de, Cobain, Nirvana şarkılarını Nirvana'nın kullandığı ekipmanlarla, Nirvana'nın yaptığı düzenlemelerle ve tıpkı Nirvana gibi söyleyip size o yılların havasını solutmayı vaat ediyor. Kaçırmayın!
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
sulmuk
Üye
Üye

Mesaj gönderen sulmuk »

masterloves yazdı:Kurt Cobain ruhu Balans'ta; Cobain

Geçen yıl verdiği adrenalini yüksek konserle roker damarımıza kan pompalayan Nirvana Tribute topluluğu Cobain, Neu & San Organizasyonu ile , 6 Nisan 2007 Cuma gecesi bir kez daha Balans sahnesinde...

Kurt Cobain'in ölüm yıldönümünde İngiltere'nin en beğenilen Nirvana Tribute grubu olan
Cobain / www.cobainrock.com bir kez daha Türkiye’ye getiriyor!

Geçen yıl Balans Music Hall'de 600 kişiye muhteşem bir performans sergilemişti. Nirvana, 90'lı yılları müzikle ilgilenerek geçirmiş olan hiç kimsenin burun kıvıramayacağı bir topluluk. Popüler müzik dünyasında yeni bir çığır açmayı başarmış az sayıda isimden biri olan Nirvana, "grunge"ın öncülerinden olmakla kalmayıp "alternatif rock" ve "indie" müziğin geniş kitlelerce duyulmasını sağlayarak kendinden sonra gelecek topluluklara da önemli bir yol açtı. Smells Like Teen Spirit, Come As You Are, Heart Shaped Box, Lithium, Polly gibi şarkılarıyla dönem gençliğinin müzikal hafızasında asla silinmeyecek bir yer edindi; her albümü defalarca dinlendi ve dinlenmeye devam ediyor.

90'lı yılların başında verilmiş bir Nirvana konserinde bulunmak bir hayal gibi görünse de, Cobain, Nirvana şarkılarını Nirvana'nın kullandığı ekipmanlarla, Nirvana'nın yaptığı düzenlemelerle ve tıpkı Nirvana gibi söyleyip size o yılların havasını solutmayı vaat ediyor. Kaçırmayın!
geçen sene çok üzülmüştüm kaçırdım diye, umarım bu sene bir aksilik çıkmaz
özgürlüğün esiri olmak?.... - sülmük

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

Bugün Kurt Cobain in doğum günü iyiki doğdun Kurt
dün söylediğim neyse ona inanıyorum . aslında ne söylediğimi tam bilmiyorum . ama ne düşündüğümü biliyorum . ve söylediğim şeyin o olduğunu varsayıyorum .

Kullanıcı avatarı
yuzyil
Üye
Üye

Mesaj gönderen yuzyil »

polly çok güzel gerçekten .. duygulanıyorum dinlerken ..

severim nirvanayı .. kurt mükemmel bir insan ..

Kullanıcı avatarı
DewriMetal
Üye
Üye

Mesaj gönderen DewriMetal »

francis love ın da çok başarılı bi müzisyen olmasını ümit eder, babasını aratmayacak bi kız olmasını düşünürdüm ama o uyuşturucu bağımlısı lanet kadınla ne olabilirkii

Kullanıcı avatarı
dingil
Üye
Üye

Mesaj gönderen dingil »

the_heartless yazdı:kurt bunu kim için yazmış acaba :roll:
my girl daha dorusu where did you sleep last night şarkısı cover dır asıl sahibi leadbelly dir kurt yazmamıştır.. :-D ama karısı içn sölemiş olabilir tabi :arrow: my girl dont lie to me tell me where did you sleep last night :wink:

Kullanıcı avatarı
rockella
Üye
Üye

Mesaj gönderen rockella »

aşığım bu gruba :wink:
kara kanatlı melek oldum;kutsandı kötülüklerim=)

Kullanıcı avatarı
rockella
Üye
Üye

Mesaj gönderen rockella »

kurt cobain gerçek bi rocker :013
bide nadir yakışıklı rockerlardan :010
kara kanatlı melek oldum;kutsandı kötülüklerim=)

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

Nirvana albümünün kapağındaki bebek şimdi ne halde

Bütün dünya beni çıplak tanıyor diyor.

Resim
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

O zaman bu küçük bebek şimdi 16-18 civarı bişey olmuş demek :)
myspace.com/the_rita

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

Kurt Cobain in kızı da baya büyümüş 14 15 civarında sanırım. ama pek bi tiki olmuş

"Nirvana grubundan Kurt Cobain ve Hole grubundan Courtney Love'ın kızı olarak 18 Ağustos 1992'de dünyaya geldi. Doğumundan 2 yıl sonra babası Kurt Cobain intihar etti. Şu anda annesiyle birlikte tiki dergilerine konuk oluyor ve Mariah Carey'den başkasını dinlemiyor." (Wikipedia)

http://img.photobucket.com/albums/v204/ ... ebean2.jpg
http://img.photobucket.com/...rendkill/francebean.jpg
bunlarda ekşiden ne kadar arakçı oldum ben :-D

Kullanıcı avatarı
aglaya
Üye
Üye

Mesaj gönderen aglaya »

somathing in the way..super şarkıdır..

chamreun
Üye
Üye

Mesaj gönderen chamreun »

en güzel şarkısı anaseurym bence umarm yanlış yazmadım-:D

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

shadow_girl yazdı:Kurt Cobain in kızı da baya büyümüş 14 15 civarında sanırım. ama pek bi tiki olmuş

"Nirvana grubundan Kurt Cobain ve Hole grubundan Courtney Love'ın kızı olarak 18 Ağustos 1992'de dünyaya geldi. Doğumundan 2 yıl sonra babası Kurt Cobain intihar etti. Şu anda annesiyle birlikte tiki dergilerine konuk oluyor ve Mariah Carey'den başkasını dinlemiyor." (Wikipedia)

http://img.photobucket.com/albums/v204/ ... ebean2.jpg
http://img.photobucket.com/...rendkill/francebean.jpg
bunlarda ekşiden ne kadar arakçı oldum ben :-D
hep o kadın bozuyo frances ı zaten ahh..acıyorum ona mariya keri miş yazık günah
in the hopes of creating a horrible zombie..