Rammstein

Yabancı Müzik Grupları
revo
Üye
Üye

Rammstein

Mesaj gönderen revo »

Rammstein hakkındaki yorumlarınız???

revo
Üye
Üye

Mesaj gönderen revo »

Bu konuyu açtık madem bişeler söyliyim
Du Hast isimli parçası çok manyak bişey

MayheM
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MayheM »

Sanırım Rammstein hakkında daha önceden bir başlık vardı, "Du Hast" aslında dünya onları bu parça ile tanıdı. Industrial tarz yapan bir gurup vede kendi dillerini korumaları hoşuma gidiyor diyebilirim, albümleri ; Herzeleid - 1995 @ Sehnsucht -1998 @ Live Aus Berlin - 1999 @ Mutter - 2001 @ Reise, Reise - 2004 @ Mein Teil (single) - 2004

"Mein Teil" albümü elektronik olmuş ama yine de hoş, single de mein teil parçasını 1 orjinali 3 remix'i bulunuyor...
OWLSCOUT.COM ( MayheM ) Out of Control

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

almancayı sevmedigim için pek dinlemiyorum ama bi kez kuzenimin tavsiyesiyle dinlemistim.. (yabancı dili almanca olduğu için o da genelde alman gruplarını dinler :twisted: ) sadece ich will miydi doğru mu yazdım bilmiyorum ama o şarkıyı beğenmistim
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

the_heartless
Üye
Üye

Mesaj gönderen the_heartless »

müzikleri küsel ama almanca bayıyo beni kaba işte yaa :P
ezilenlerin şiddeti meşrudur!

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

bence tarzlarina gore almanca guzel gidiyor.. :P guzel sarkilari ama ben cok engel ve das modell sarkilarini seviyorum..

MayheM
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MayheM »

Ayrıca kendileri "ajan xxx" filminin müziklerini yapmışlardır ve filmin ilk sahenelerinde konser görüntüleride vardır... :)
OWLSCOUT.COM ( MayheM ) Out of Control

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

baba gruplardan biridir özellikle ''herzeleid'' albümü süperdir.. ''du hast'' şarkısı zaten marş olmuştur herkezin ağzında :) ama ''der meister'' şarkısnı daha çok sewerim
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

the_heartless yazdı:müzikleri küsel ama almanca bayıyo beni kaba işte yaa :P

+1 evet evet evet bende sevmiyorum kabaaa :evil:
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

bn buna katılmıyorum... butun sarkılarını dınlemıs bı kısı degılım ancak dınledıgım kadarıyla.. brutal kullanmadıkları halde, alman aksanından oturu hafıften bı brutal havası hakım vokalde... bn bıle -brutalden nefret eden bı kısı olan, bn- rahatlıkla dınleyebılıyorum ve vermek istedikleri seyı gercekten hıssedebılıyorum... brutalın gülünçlügü kesınlıkle bu grupta yok... sanırım bu yuzden sevıyorum bıde du hast pek bı aktif ediyo ınsanı.

ConsuL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ConsuL »

Benim en beğendiğim özellikleri dünyada İngilizce dışındaki rock parçalarınında dünyaca ünlü vede güzel olabileceğini kanıtlamış olmalarıdır.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

ben sevmem acıkcası,sebebide almanca olması,anlamadıgım sey zevk vermiyo :)
sleeping with the earth my dying bride

Love_MetaL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Love_MetaL »

jonnathan yazdı:ben sevmem acıkcası,sebebide almanca olması,anlamadıgım sey zevk vermiyo :)

+1 sound icin kötü diemem ama bna hicbise katmayan bi grup....
.....it's only after you've lost everything, that you're free to do anything....

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

anlamıyor musunuz :?:

sözler bu denli önemli mi sizin için...
ben "mein herz brennt" i dinledigimde duyduklarım-hissettiklerim desem daha dgru olcak- sözleriyle birebir özdesti... sözler önmli degil bnce.. yani müzik yeterliyse tabi...

Kullanıcı avatarı
willow_rosenberg
Üye
Üye

Mesaj gönderen willow_rosenberg »

ben çok seviyorum. en çok du hast biliniyo galiba bide ich will miydi neydi."amerika" da güsel bi şarkı.
bana arkadaşlarım kısaca "bi saniye gider misin özel bişey konuşucaz" derler.

Kullanıcı avatarı
willow_rosenberg
Üye
Üye

Mesaj gönderen willow_rosenberg »

ben çok seviyorum. en çok du hast biliniyo galiba bide ich will miydi neydi."amerika" da güsel bi şarkı.
bana arkadaşlarım kısaca "bi saniye gider misin özel bişey konuşucaz" derler.

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

"Amerika" sarkisina cekilen klibi defalarca izliyorum (işim gereği). Sonunu bir cok klip yonetmeninin yaptigi tarzda yapmasi benim hosuma gidiyor. Birden bulunduklari ay'in sadece bir dekor oldugunu izleyicilere gostermesi hos bence.

Rammstein grubunu dünyaya duyuran sarki tabiki de "Du Hast".. Hatta bu sarkinin ingilizce versiyonu bile cikti ve bir cok grup tarafindan da soylendi.

Sound olarak harika fakat Almanca olmasindan dolayi anlamama zorlugu yasanabildiginden pek bir anlam ifade etmedigi kanisindayim.

MaNSoN
Üye
Üye

Mesaj gönderen MaNSoN »

Almanca Kibar değil ama rock müzik ingilizcemi olucak nasıl güldüm kaba dil diyenlere. abi kibar müzikmi dinliyorsunuz gaz müziği almanca kopun zıplayın işte. kabaymış pehhh :lol:

ve o amerika klibi değşet kokakolasından naykına hepsine sarıyor (anlamasamda tahminen)

gOOdGoD
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen gOOdGoD »

Almanyada oturdugum icin bissürü alman arkada$ bana bu grupu tavsiye etti. Dinledim, ve ilkdinleyi$imde kafayi sallamaya ba$ladim.

Türkiyede bissürü Rammstein hayrani var. Onlar bana hep $u soruyu sordu:

Rammstein üyeleri Nazi mi?
Hayir degil!
Türkiye kar$iti degiller.

Ben bu grupun hastasiyim. Bütün albümleri aldim ve neredeyse hergün dinliyorum.
Hele yeni albümü. Mein Teil ve Amerika en iyi parcalari.
Belki indiren olmu$tur, bi ara Full Albümler ba$liginda download icin sunmu$túm.

Hadi neyseeee.................

MaNSoN
Üye
Üye

Mesaj gönderen MaNSoN »

gOOdGoD yazdı:Almanyada oturdugum icin bissürü alman arkada$ bana bu grupu tavsiye etti. Dinledim, ve ilkdinleyi$imde kafayi sallamaya ba$ladim.

Hayir degil!

Belki indiren olmu$tur, bi ara Full Albümler ba$liginda download icin sunmu$túm.

bir ara sunduğun full albümü şimdide sunabilirmisin amerika klibi çok iyi ama :D

gOOdGoD
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen gOOdGoD »

MaNSoN yazdı:
gOOdGoD yazdı:Almanyada oturdugum icin bissürü alman arkada$ bana bu grupu tavsiye etti. Dinledim, ve ilkdinleyi$imde kafayi sallamaya ba$ladim.

Hayir degil!

bir ara sunduğun full albümü şimdide sunabilirmisin amerika klibi çok iyi ama :D

Tekrar sunamam, cünkü kaynaktaki bulunan dosya silindi.
ba$ka yerde bulabilirsin, mesela audiofind.ru
o siteye gir, rammstein yaz arama butonuna ve yeni albüme ''Reise Reise''ye tikla. Bütün $arkilari oradan yükleyebilrisin.

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

amerika klibi cok ii sarkida ii... ama bisi sorcam... anlayamadgm bi nokta war. rammstein o sarkida amerika'yi elestirio mu yoksa destekleyici bi sarki mi? bilen var mı=?

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

elestiriyor.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

grungy yazdı:elestiriyor.

evet eleştiriyor hacı
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

gOOdGoD
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen gOOdGoD »

smD yazdı:amerika klibi cok ii sarkida ii... ama bisi sorcam... anlayamadgm bi nokta war. rammstein o sarkida amerika'yi elestirio mu yoksa destekleyici bi sarki mi? bilen var mı=?

Ele$tiriyor tabii ki abiciim. Soist mesela bir röportajda Halloween'den nefret ettigini ve Amerikalilarinin yaptigi her$eyi taklit etmemek gerekmedigini söyledi.

Belki yakinda Amerika $arkisinin Türkce cevirisini eklerim $arki Sözleri bölümüne.

Bu arada Oomph'da iyi bir grup.