Red Hot Chili Peppers

Yabancı Müzik Grupları
kimster
Üye
Üye

Red Hot Chili Peppers

Mesaj gönderen kimster »

R.H.C.P. BURAYA... CALIFORNICATION I SEWMEYEN YOKTUR HERALDE..

AMA ONLARIN UNUTULMAYACAK OLAN ALBUMLERI ISE BY THE WAY

Love_MetaL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Love_MetaL »

californication konusunda +1 ama by the way albümünü bi türlü sevmedim,bni doyuramadı...
.....it's only after you've lost everything, that you're free to do anything....

Leviathan
Üye
Üye

Mesaj gönderen Leviathan »

walla bende çok severim rhcp ama dediğin gibi bende by the way albümünü bende sevemedim benim için califonication,give it away around the world scar tissue...
In distant darkened lands...

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

around the world sarkisi beni heyecanlandiriyor, eglendiriyor gercekten..

Californication sarkisi da askerligimi hatirlatiyor bana.. Askerligimi Edirne-Keşan'da yaptigim icin bu sarkiyi her dinledigimde "KaliforniKeşan" diye bagirirdim uygun bölümünde.. hahha. Ne gunlerdi ya.

gOOdGoD
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen gOOdGoD »

$imdiye kadar cikardiklari en güzel ve en ba$arili albüm''CALIFORNICATION''(californiala$mak)

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

bence bütün albümleri güzel ''californication''la zirveye çıktılar ve süper bi albüm ama eski albümleride çok ii..
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

bence ii müzik yapıolar seviyorum dinlemeyi.. benim de en sevdiğim albüm californication.. by the way idare eder ama yeterli deil gibi.. bi de californicationdan önceki albümdü sanırım sex sugar magic kelimelerinin karısımı bi ismi vardı :oops: işte o albümü de seviorm :lol:
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

yaa gidin isinize bee en iyi albumleri californications mis red hot i red hot yapan blood sugar sex magic albumudur.. one hat minute, the uplift mofo party plan, mother s milk gibi mukemmel otesi funk albumler sayesinde red hot, red hot olmustur.. ama tabi turkiye da cogu kisi onlari californication klibiyle tanidigi icin...

the_heartless
Üye
Üye

Mesaj gönderen the_heartless »

blood sugar sex magic derim başka bişiy demem...
ezilenlerin şiddeti meşrudur!

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

the_heartless yazdı:blood sugar sex magic derim başka bişiy demem...

:D :D :D

kimster
Üye
Üye

Mesaj gönderen kimster »

sugars sex magic harbidern müthiş

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

the_heartless yazdı:blood sugar sex magic derim başka bişiy demem...

evet işte buydu anlatamaya calıstıgım :) bu albimde de cok güsel sarkılar var.. katılıyorum californication la tanındıklarına ama dogru düzgün dinleyen zaten bilir hangisi daha iyi :P tam olarak haklarında bilgim olmadığı için yorum yapamıcam
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

valla ben gelmisini gecmisini cok iyi biliyorum.. ya da bildigimi zannediyorum ama cok bilmislik yapmayacagim.. isteyen netten bulur zaten.. ama adamlar tek kelimeyle psikopat... geldikleri yeri bence hak ediyorlar.

bi de bu flea nin dunyanin en iyi bassistlerinden biri oldugunu kabul etmeyenler var.. neymis efendim? stanley clarke, jaco pastorius, marcus miller gibi virtuozlerin yaninda hicmis.. sizce?

bence flea hepsinden daha iyi adam cok iyi, gaz, hicbir benzeri olmayan muthis basslar yazmis.. ozellikle jaco nun hayat hikayesi ve muzigi cok etkileyici ama muzikal olarak beni sarmamisti..

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

Kim demiş flea ii diil die?? adam manyak bea yani...o dienler müzikten anlamayan şahs,yetsizlerdir ya da çekemiolardır.Herneyse...ben hayranı fln diilim.Adamları zirveye taşıyan albümleri de bence kesinlikle blood sugar sex magic tir.Ama ben californication albümünü daha çok sevmiştim.Ama o albümün de sadece ilk yüzünü ve son parçasını seviorum.(bendeki kaset de...) neyse...bi ara birileri bu sitede RHCP ankara ya,ve istanbul a gelcek eylül sonu veya ekim başı gibi demişti...hani nerde???
and we all went to heaven in a little row boat

vins
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen vins »

Californication güzl parça katılıyorum. ben birde road trippin adlı parçalarını seviyorum...
hep böyledir bu birinin büyülü zorluğuna inat diğerinin tiksindiren kolaylığı koparır seni birinden diğerine bağladığı kadar.

Kullanıcı avatarı
ScarTissue
Üye
Üye

Mesaj gönderen ScarTissue »

grubun hastasıyımdır nickimdende belli=)
blood sugar sex magic bence en iyi albümleri ve asıl tarzlarını o albümle yansıttıklarını düşünüorum californication ve by the way güselldir ama bu albümlerde adamlarımız daha yavaş müzikler yapmışlardır blood sugar sex magicle kıyaslayınca tabi! iyi ki varlarrr diorum
bu arada ewt arkadaşın biri yazmıştı ekim 21inde ankara 22sinde ist hanii nerde?? bide kesin gibi bi açıklama yazmış bizi boşboşuna umutlandırmıştır =(
bu arada rhcp - live in hyde park çıktı 2 cd den oluşan konser cd si meraklılara duyurulurr!!!

ollie
Üye
Üye

Mesaj gönderen ollie »

ben çok şanslıyımki rhcp'i blood sugar sex magik albümüyle tanıdım,by the way yada californiacation albümlerini alıp bi anda rhcp fanı olmadım.ve ne yazıkki rhcp eski günlerini mumla aratıyo.ahh nerde redhot chili peppers,freaky styley,uplift mofo party plan,mothers milk,blood sugar sex magik albümleri ahh.
5 Mayıs 2004 — mor ve ötesi’nin son albümünü;
"Yeni Dünya’ya yalan yanlış bir cevap, üsturuplu ama yersiz kaos, samimiyetsiz isyan,
karşılığını amaçsızca arayan ezik bir çığlık" ifadeleriyle tanımlayabiliriz.

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

hadi gene iyisin sana bi + daha.. :P

ollie
Üye
Üye

Mesaj gönderen ollie »

evalle..
5 Mayıs 2004 — mor ve ötesi’nin son albümünü;
"Yeni Dünya’ya yalan yanlış bir cevap, üsturuplu ama yersiz kaos, samimiyetsiz isyan,
karşılığını amaçsızca arayan ezik bir çığlık" ifadeleriyle tanımlayabiliriz.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

ulan seviom bu lawukları.zamanında dinlerdik.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

213 yazdı:ulan seviom bu lawukları.zamanında dinlerdik.

dede misin sen?

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

dinazoorum
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

o da guzel..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

saol hocam

agnost
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen agnost »

Frusciante ve Flea gibi iki aşmış adam bulunduktan sonra dinleyip de sevmemenin imkansız olduğu adamlar bunlar.