Red Hot Chili Peppers

Yabancı Müzik Grupları
213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: rhcp

Mesaj gönderen 213 »

Rockingirl yazdı:Süper bi grup harbiden.Ben anlamadım neyin nesi bunlar?? Yaptıkları her parça güzel oluyo.ama benim favorim The Zephyr Song...

neyin nesi derken; punk-funk-rock birleşimi ve kaynaşımı bir tarz söz konusu
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
Rockingirl
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Rockingirl »

valla isterse adı rap olsun(yavaş) yine de güzel altyapılı bi grup.Türkiyeye hatta istanbula gelmeleri nasib olsa da gidip live olarak seyretsek...
Supergirls dont cry...
Supergirls just fly...

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

moskova konserini görmüştüm kızıl meydanda...öyle efsane müzikleri yok ama seyirci uçmuştu

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

milyonlarca kişi izlemiş konseri ya
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

213 yazdı:milyonlarca kişi izlemiş konseri ya
8O

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

baya kişi varmış yani :wink: :lol:
anladın inşallah

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

DeLi yazdı:give it away'di sanırım...güzel şarkı bu..klibinde gümüş rengine boyandıkları şarkı..eski biraz

ya o şarkı+klip accaip derecede komik ya!! iiki onlar eskidenmiş diorm!! ama bnce bi kaç senedir R.H.C.P.dan sadece bi kaç şarkıyla bahsedilio!! oda californication fln.. albümdeki dier şarkılarıda hep arada sivrilmiş olup kliplerni seyrettiimz şarkılarla benzeşio.. onn için pek tat almıorm albümlernden... ayrıca grup üyelernn değişik fantazileri olması açsndan da "manyak bi grup" olarak bahsedilmesni pek yadırgamıorm doorusu...!!!

punk182
Üye
Üye

Mesaj gönderen punk182 »

walla bnce RHCP nin şarkıları hep birbirinin aynı... pek bi ekşın yok yane!! bütün parçalar californication a benzio; hatta ben bazen ayırt edemiorum!! :lol: :lol:

Kullanıcı avatarı
Rockingirl
Üye
Üye
İletişim:

Evet tarzları oturmuş artık çünkü...
Bence onları RHCP yapan da birbirine benzeyen şarkıları.Çok takılmayın buna bence dinletmeyi başarabiliyorsa aynı şarkıyı bile değişik versiyonlarda söyleyebilirler.
Gayet iyiler lafım yok.
Supergirls dont cry...
Supergirls just fly...

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

şarkıların birbirine benzemesi de dinlenme süresini etkiler işte güzel bile olsa sıkar insanları bir süre sonra
yani bunun tarzının oturmuşluğuyla pek alakası olduğunu düşünmüyorum

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

+1
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
asl
Üye
Üye

Mesaj gönderen asl »

+2

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

+++++++++.... :P

Kullanıcı avatarı
merwes
Üye
Üye

Mesaj gönderen merwes »

hastayım adamlara...anthony nin biyografisi çıkmış amerikada scar tissue...ama türkiyeye ne zaman gelcek yada geldimi bilmiyom..bileniniz varmı?

funca
Üye
Üye

Mesaj gönderen funca »

punk182 yazdı:walla bnce RHCP nin şarkıları hep birbirinin aynı... pek bi ekşın yok yane!! bütün parçalar californication a benzio; hatta ben bazen ayırt edemiorum!! :lol: :lol:

sadece californication bile yeter bence.. süper bi şarkı

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

heralde grup elemanlarıda senn gbi düşünüo ki btn şarkıları californication a benziooo!!! ama bnce artk yeni şeyler yapmayıda akıl etmeliler.. çnkü senin gbi düşünen kişi sayısı gün geçtkçe azalıo.. rhcp nin bitmesini istemem... :!:

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

punk182 yazdı:walla bnce RHCP nin şarkıları hep birbirinin aynı... pek bi ekşın yok yane!! bütün parçalar californication a benzio; hatta ben bazen ayırt edemiorum!! :lol: :lol:

sanırsam blink 182 dinliyorsun.

Kullanıcı avatarı
Rockingirl
Üye
Üye
İletişim:

Bence gayet iyiler.Aynı olması da problem diil.Önemli olan bize dinletebilmesi.Boşver arkadaşım sanki değişik şarkılar yapsa dinleyecek misin? Tabi ki hayır.Şahsen ben ya severim ya sevmem..Şarkıya göre diil yani...
Supergirls dont cry...
Supergirls just fly...

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

californication un sözleri parcaya nerde ne zaman nasıl başlanacağı tonlamalar ıvır zıvır hakkında her türlü bilgiyi edinmiş bulunmaktayım.. dönem sonu gitar öğrenmeye gittiğim mekanda konser verilicekmiş adamlar öğrencilerden grubu kurmuş.. bilin bakalım parcayı kim söylüyo :lol: calabilmeyi tercih ederdim ama.. hemde road trippin i bi düzeltebilsem..
En son kozmik_peri tarafından 28 Nis 2005 21:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Rockingirl yazdı:Bence gayet iyiler.Aynı olması da problem diil.Önemli olan bize dinletebilmesi.Boşver arkadaşım sanki değişik şarkılar yapsa dinleyecek misin? Tabi ki hayır.Şahsen ben ya severim ya sevmem..Şarkıya göre diil yani...

eğer onları dinlemeye başladıım zaman birbirine benzeyen şarkıları bni sıkmış olmasaydı, ewt şu an onları dinlio olablrdm.. ztn müziği içn dinlemedkten snra neye göre dinleyeblrmki???? :!: :!: ..

Kullanıcı avatarı
ber888
Üye
Üye

Mesaj gönderen ber888 »

bence ii sarkılarından biri de don't forget me.ii sarkı bence
Karanlıkta yürüyen bir gölgeyim aslında insanlar geçer yanımdan ama hatırlamazlar adımı bir daha

punk182
Üye
Üye

Mesaj gönderen punk182 »

213 yazdı:

sanırsam blink 182 dinliyorsun.

ewt!! nooldu snde blink182 ya mı çamur atcan??! :lol: :lol:
:!: :!: rhcp ın albümlerini dinleyince sanki 10-15 defa ardada californication kaydı yapılmış gibi... bütün parçaları californication'a benziyo yani... :!: :!:

şarkıların birbirine benzemesi de dinlenme süresini etkiler işte güzel bile olsa sıkar insanları bir süre sonra
yani bunun tarzının oturmuşluğuyla pek alakası olduğunu
saol walla bnm demek istediim de bu ztn... :D

Kullanıcı avatarı
DOKTORKUN
Üye
Üye

Mesaj gönderen DOKTORKUN »

other side ve cant stop super

Kullanıcı avatarı
tuana2
Üye
Üye

Mesaj gönderen tuana2 »

BENCE BU GRUP ÇOK MANYAK DIEBILCEK BI LAFİM YOK ZEVKLE DINLIOM! AH BI GELSELER TÜRKIYEYE!!! R.H.C.P. KENDI TARZINDA TAKLIT FALAN DIIIL! EN AZINDAN KALITE YANI!!! BENCE KALITE DINLEMEK BI AYRICALIK!!!!!
ayna küresel..goruntuye aldanmaaa...!!!!

Kullanıcı avatarı
dolicik
Üye
Üye

Mesaj gönderen dolicik »

tuana2 yazdı:BENCE BU GRUP ÇOK MANYAK DIEBILCEK BI LAFİM YOK ZEVKLE DINLIOM! AH BI GELSELER TÜRKIYEYE!!! R.H.C.P. KENDI TARZINDA TAKLIT FALAN DIIIL! EN AZINDAN KALITE YANI!!! BENCE KALITE DINLEMEK BI AYRICALIK!!!!!

+1

ayrıca tarz meselesi bi ayrıca daha ben nedne benzetemişyorum bir ayrıca daha www.rhcpfan.com açılmış :002