OASIS

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
willow_rosenberg
Üye
Üye

OASIS

Mesaj gönderen willow_rosenberg »

şu an bu başlığı açarken ilham versin die oasis dinliyorum. where did all go wrong çok ii bi şarkı bence. ama bi yerde okumuştum. kendilerini dünyanın en büyük grubu olarak mı ne görüyolarmış. röportajlarda çok küfür ediyolarmış. uyuşturucu mu ne kullanıyolarmış. bunları geçelimde şu kendini dünyanın en büyük grubu olarak görme işi benim sinirimi bozmuştu okuduğumda. eğer gerçekse dicek bişi bulamıyorum. gerizekalılar topluluğu herhalde.
bana arkadaşlarım kısaca "bi saniye gider misin özel bişey konuşucaz" derler.

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

walla dünyanın en iyi grubu olarak kendilerini görmek ne hadlerine tabi...kimsenin böyle bişey demeye hakkı yok bunainsanın kendisi karar veremez,dier müzik otoriteleri ve dinleyiciler karar verebilir ancak.Hem ben sanatta "en iyi" "en doğru" die bişey olamayacağını düşünüorum.Bu aynen güzellik kavramı gibi bişey.Benzer...neyse OASİS e döncek olursak,sevdiğim güzel parçaları var...canlı performanslarını hiç dinlemedim ama kötü olmadıklarını düşünüorum...
and we all went to heaven in a little row boat

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

super bi grup.. dunyanin en buyuk grubu olduklarini iddia etmislerse.. guzel demisler bence.. kendine sonuna kadar guvenen, seyircinin isteklerine gore sekillenmeyen ukala gruplar her zaman hosuma gitmistir. ne yani illa seyirci mi karar verecek? seyirci yonunden bakildiginda da dogru.. en buyuk grup olamaz belki.. hic bi grup olamaz.. ama en buyuk gruplarindan biridir bence..

Kullanıcı avatarı
torpido83
Üye
Üye

Mesaj gönderen torpido83 »

Uyuþturucu kullanýrlar.Küfür de bol var.Ama yaptýklarý bi þey var o da en iyi müzik...Wonderwall,Gas panic,Cigarettes ve alcohol ii parçalardýr.Size tavsiyem 2000'de çýkardýklarý familiar to millions albümünü bi dinleyin de canlý performans nasýl olur görün.

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

grungy yazdı:super bi grup.. dunyanin en buyuk grubu olduklarini iddia etmislerse.. guzel demisler bence.. kendine sonuna kadar guvenen, seyircinin isteklerine gore sekillenmeyen ukala gruplar her zaman hosuma gitmistir. ne yani illa seyirci mi karar verecek? seyirci yonunden bakildiginda da dogru.. en buyuk grup olamaz belki.. hic bi grup olamaz.. ama en buyuk gruplarindan biridir bence..
en büyük gruplardan biri mi bilmiorum o kadar ii tannımıyorum ama iyi oldukları kesin.Ve de katılıorum dier söölediklerine de...
and we all went to heaven in a little row boat

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

oasis guzeldir... wonderwall la tanısmıstım bn o yuzden sarkı ozeldir... blur var bn onu daha cok sevıyorum daha bı ezıkler... ama grungynın dedıgı gıbı... herkese dalasırlar malasırlar ama kımsede assagılayamaz bu adamları -basta liam olmak uzere-

Kullanıcı avatarı
willow_rosenberg
Üye
Üye

Mesaj gönderen willow_rosenberg »

starsailorın vokalistini dövmüştü oasisten biris galiba vokalisti. starsailor'ın solistinin adı james walshtu galiba "bu olay benim bi oasis fanı olduğumu değiştirmez." demiş. vay be.
bana arkadaşlarım kısaca "bi saniye gider misin özel bişey konuşucaz" derler.

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

evet yaa liam dovmus sanirim.. ama ben bunun gercek oldugunu ne bi dergide ne de web de gordum... bu arada wonderwall sarkisi oasis in degildir..

Kullanıcı avatarı
torpido83
Üye
Üye

Mesaj gönderen torpido83 »

grungy yazdı:bu arada wonderwall sarkisi oasis in degildir..

Neye dayanarak wonderwall'a oasisin deðil diyorsun.Þarkýlarýnýn çoðunun söz ve müziklerini gitarist(vokalistin abisi)Noel Gallagher yazýyor.Wonderwall'ý da yazdýðý gibi...Ýnanmýyorsanýz www.oasisinet.com a bi bakýn derim.Ýnanmayýn böyle safsatalara ne derler meyva veren aðaç taþlanýr.Biz daha düþüncede bile yokken Noel gitar çalýp söz yazýyordu bea... :twisted:

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

kım yazdıysa yazdı sonucta onlar soylemıyomu...

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

torpido83 yazdı:
grungy yazdı:bu arada wonderwall sarkisi oasis in degildir..

Neye dayanarak wonderwall'a oasisin değil diyorsun.Şarkılarının çoğunun söz ve müziklerini gitarist(vokalistin abisi)Noel Gallagher yazıyor.Wonderwall'ı da yazdığı gibi...İnanmıyorsanız www.oasisinet.com a bi bakın derim.İnanmayın böyle safsatalara ne derler meyva veren ağaç taşlanır.Biz daha düşüncede bile yokken Noel gitar çalıp söz yazıyordu bea... :twisted:

herkesten ozur diliyorum karisiklik oldu.. evet oasis in parcasi.. bu arada diger sacmaliklara deginmiyorum.. benim ne yazdigim yukarda zaten.

ollie
Üye
Üye

Mesaj gönderen ollie »

yauw bu gallagher kardeşler kadar denyo bi insanlar topluluğu olamaz.sanki müziği kendileri yaratmış gibi bide dünyanın en iyi grubu biziz diyolar.tamam müzikleri güzel olabilir ama kişilik olmadığı sürece neye yarar.diğer ingiliz gruplarını aşağılamalar(blur)dünya'yı ben yarattım tripleri,,eğer ingiliz basının desteği(şişirmesi) olmasaydı oasis bu kadar başarılı olamazdı.bide wonderwall oasis'in parçası değildir nokta
5 Mayıs 2004 — mor ve ötesi’nin son albümünü;
"Yeni Dünya’ya yalan yanlış bir cevap, üsturuplu ama yersiz kaos, samimiyetsiz isyan,
karşılığını amaçsızca arayan ezik bir çığlık" ifadeleriyle tanımlayabiliriz.

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

olm bi de sen yapma allahini seversen beni biliyosun yani.. arastirdim ben de oasis in degil saniyodum ama oasis in parcasi.

ollie
Üye
Üye

Mesaj gönderen ollie »

way anasını harbiden öleymiş aferin hibinolara..
5 Mayıs 2004 — mor ve ötesi’nin son albümünü;
"Yeni Dünya’ya yalan yanlış bir cevap, üsturuplu ama yersiz kaos, samimiyetsiz isyan,
karşılığını amaçsızca arayan ezik bir çığlık" ifadeleriyle tanımlayabiliriz.

Kullanıcı avatarı
Oytun
Üye
Üye

Oasis

Mesaj gönderen Oytun »

Selam,
Oasis grubunu bir aralar Beatles ile kiyaslayanlar vardi. 60 ve 70' lerde dunya muzik tarihine yon veren bir grupla nasil oluyorda arada min. 30 yillik bir zaman farki varken kiyaslayabiliyorlar anlayamamistim. Haziran ayinda Oasis grubunun yeni albumu piyasaya cikiyor.
Selamlar,

kid_a_came_back
Üye
Üye

Mesaj gönderen kid_a_came_back »

Lily yazdı:
grungy yazdı:super bi grup.. dunyanin en buyuk grubu olduklarini iddia etmislerse.. guzel demisler bence.. kendine sonuna kadar guvenen, seyircinin isteklerine gore sekillenmeyen ukala gruplar her zaman hosuma gitmistir. ne yani illa seyirci mi karar verecek? seyirci yonunden bakildiginda da dogru.. en buyuk grup olamaz belki.. hic bi grup olamaz.. ama en buyuk gruplarindan biridir bence..
en büyük gruplardan biri mi bilmiorum o kadar ii tannımıyorum ama iyi oldukları kesin.Ve de katılıorum dier söölediklerine de...

+1
ferman moderatörün dağlar bizimdir...

Good_Charlotte
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Good_Charlotte »

Don't look back in anger ve wonderwall parçaları efsane olan grup. bide yeni kasetlerinden Lyla'ya klip çekmişler bana göre o kasette Lyla'dan önce klip çekilmesi gereken birçok parçaları war neden o şarkıya çekmişlerki acaba :007

morning glory
Üye
Üye

Mesaj gönderen morning glory »

long lıve oasıs love...
En son morning glory tarafından 03 May 2007 22:22 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
if I've seen farther than the others, it's because I was standing on the shoulders of giants...

morning glory
Üye
Üye

Mesaj gönderen morning glory »

bu arada lyla'ya klip çekmelerinin sebebi tamamen plak şirketinin marifeti...
oasis'in aldığı bi karar değil...
şimdi importance of being idle dönüo tvlerde!! ama acilen part of the queue'ya çekilmeli bi video! noel baba konuşturmuş yine!! gönlüne sağlık dielim...
if I've seen farther than the others, it's because I was standing on the shoulders of giants...

Good_Charlotte
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Good_Charlotte »

morning glory yazdı:bu arada lyla'ya klip çekmelerinin sebebi tamamen plak şirketinin marifeti...
oasis'in aldığı bi karar değil...
şimdi importance of being idle dönüo tvlerde!! ama acilen part of the queue'ya çekilmeli bi video! noel baba konuşturmuş yine!! gönlüne sağlık dielim...

+9999 (hakettin ama ) :-D
KaLBiME SaPLaNDıN BiR Ok GiBi,Ve İnan HaYATım ArTıK BoK GiBi ....... >>PuNKRoCkeR

Kullanıcı avatarı
sancho
Üye
Üye

Mesaj gönderen sancho »

kelebek etkisinin sonunda çalýnan stop crying your heart gibisi var mý da daha üstüne lyla gibi þanlarýna yakýþmayan parçalar yazýyorlar.
hayat mý zor yoksa biz mi zorlaþtýrýyoruz

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

sesleri çıkmıo :-D
tvde biara dönüolardııı ama pek sevmedimm :P
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

alışamadıım grup..
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

severim kerataları :-D
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
PUNKY_SPuTniK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen PUNKY_SPuTniK »

tıkaç bi oluşum ne oldukları belli deil
daha dün annemizin cüzdanını çalarken okul duvarlarına grafity yaparken şimdi anarşist olduk sokakları doldurduk. sevinçliyiz hepimiz polislerden kurtulduk..!
www.mahlukat.com punk webzine