Stüdyo Rock Mutfak / Ankara

Sitenizin reklamı, al-ver gülüm hadisesi, eleman ilanları...
Cevapla
Kullanıcı avatarı
RockMutfak
Üye
Üye
Mesajlar: 1
Kayıt: 29 Tem 2008 00:00
Konum: Ankara
İletişim:

Stüdyo Rock Mutfak / Ankara

Mesaj gönderen RockMutfak »

24 Mayıs 2008 tarihinde yapımına başladığımız Stüdyo-Kafeterya projemizi 20 temmuz 2008 tarihinde noktalamış bulunmaktayız.

Projenin fikir aşaması aslında epey eskilere dayanmakta. Biz de sizler gibi Ankara'da müzik yapmaya ve bu işten para kazanmaya ve en önemlisi bu işi yaparken insanların saygısı ve sevgisi kazanmaya çalışan insanlarız , bu nedenle Ankara'daki bir çok stüdyoda defalarca prova yaptık , kayıt deneyimlerimiz oldu ve Ankara'nın gerçekten yeni stüdyolara ihtiyacı olduğu kanısına vardık. Bilirsiniz İstanbul ile Ankara arasında müzikal çerçeve olarak da , stüdyo potansiyeli olarak da ucu bucağı görünmeyen bir mesafe var. En azından bu mesafeyi biraz olsun kapatmak , bizden sonra stüdyo açacak insanlar için alt çizgi olmak maksadı ile üst katı müzisyenlerin gerektiği gibi ve rahat bir ortamda ağırlanacağı küçük ama sıcak bir kafeterya , alt katı ise müzisyenlerin tam performansla prova yapabileceği , akustik açıdan doyurucu , estetik açıdan ise içeri giren insanın göz zevkini okşayacak şekilde biri büyük , biri küçük olmak üzere iki prova odası , prova ve kayıtların takibi için ise kontrol odası olmak üzere üç bölüm şekilinde tasarladık.

Lafı fazla uzatmak istemiyorum aslında , ben ne kadar anlatırsam anlatayım yabancı bir söz , gördüğünüzden daha çok şey anlatamaz. Bu nedenle stüdyomuzu ilk olarak ziyaret eden gruplardan bir saatlik prova ücreti almamaya karar verdik. Bir ay boyunca devam edecek bu tanışma ve tanıtım kampanyamız dahilinde ve haricinde , gerek kafeteryamızda gerekse stüdyomuzda bizi ziyaret eden herkesi ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız. Ekipmanlarımız hakkında ayrıntılı bilgiye , kafeteryanın işleyişi ve menü bilgilerimize , mekanın konumu ve ulaşım bilgilerine ve daha merak ettiğiniz bir çok konuya sitemiz olan http://www.studyorockmutfak.com adresinden ulaşabilirsiniz .

Herkese saygılarımızı sunuyoruz.

Rock Mutfak , müziğin mutfağı...

Cevapla