Otopark (Popüler Rock) - Yalova

Yerli Amatör Müzik Grupları
Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

jonnathan yazdı:
PeckerChecker yazdı:arkadaşlar ilk başta eleştirmekle hakaret etmenin sınırarını öğrenmek lazım dimi :023 .nekadar saçma konuşuyosunuz yaa yok o daha güzel yok budaha güzel banane be senin güzel anlayışından kıro değiliz biz öyle markacı sistem kafayla hareket edecekseniz birsürü pop müzik forumları var onlara girin anasını satayım.sen basitmi sanıyosun bu işleri nerelerden tırmandı bu admlar biliyomusun.nerelerde çalıştılar neler yarattılar yazık diyorum sadece nekadar saçma bi bakış açın var yazık...
kim hakaret etmis?
Ben ortada hakaret falan göremedim .Söz konusu hakaret mesajını ve Hakeret eden kişiyi özel mesaj yoluyla bildirirsen sevinirim .
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fromhelllll »

arkadaþlar valla ben de anlamadým peckerin dediði hakareti bu arada cumartesi günkü apar topar yapýlan papirüs programýný niye forumlara yazmadýnýz ben de onu anlamadým......

yazýn kardeþim þu forumlara konser programlarýnýzý yalovadan beni arayanlar var nerde dinliyecez diye..... bakýn forumdan sizleri tanýyýp dinlemek isteyenlerde vardýr eminim bundan sonrak her programý yazýnda yeni kiþilerede ulaþalým...........

gosarias
Üye
Üye

Mesaj gönderen gosarias »

cuma cumartesi papirusteyiz , orjinal OTOPARk elemanlarıyla :015

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

ya alper o ne biçim bir davettir kardeþim program saatini falan da yazsana bu papirüs nerdedir onu yaz giriþ ücretlimi içeride neyi kaça içebilirler. bi de bunun sonuna hepinizi programýmýza bekleriz desene be yaf.... ne biçim bi üslup.... hitabet....

..... Herkes Bu Otoparka Park Edecek .....

gosarias
Üye
Üye

bu cuma ve cumartesi saat 8 -12 arası papirus bar da. Sahil caddesinde leke jeansın yanından gırılıyor.3.kat

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

cuma ve cumartesi günkü programa þehir dýþýnda olan solist hakan da yetiþiyor otoparký canlý dinlemek isteyen herkesi papirüs e bekliyoruz......

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

arkadaþlar 17 temmuzda supersound ekibi grubu canlý dinlemek ve çekimler yapmak için yalovaya geliyor..... destek ve önerilerinizi bekliyoruz......

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

aaa bu arada 17 temmuz grubun solisti hakanýnda doðum günü onun için daha mutlu bi doðum günü olamazdý.......

...... Herkes Bu Otoparka Park Edecek ......

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

bu akþam ve yarýn akþam (cuma - cumartesi ) herkesi yalova papirus cafe bara bekliyoruz saat 20:00 - 24:00 arasý otopark sahnede..... giriþler ücretsiz......

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Bakalım kısmetse bugğn izlemeye gideceğim ..

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Gittim gördüm hepsi okumuş çocuklar .. Gruptan bir arkadaslada sohbet ettim yeni demolarınızı bekliyorum..

Başarılarınızın devamını diliyorum..

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

akþam yalovaya yolu düþen herkesi papirüs cafe bar a bekliyoruz saat 20 den 24 e kadar otopark tam kadro sahnede bu arada dün izlemeye gelenler korkmasýn yine ayný þarkýlarý söylerlerse diye repertuarýmýz oldukça geniþ ve etik anlayýþýmýza iki gün üst üste ayný þarkýlarý söylemek uymuyor. grup kendi parçalrý dýþýnda iki gün üst üste ayný parçalarý çalmýyor....

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen _hasonowic_ »

dün şans eseri papirusun önünden geçerken ses duydum yukardanv e bi gideyim bakayım dedim otopark varmış... şansa işte oturdum dinledim 4-5 şarkı çaldılar ben ordayken... ondan sonra bitti olay.. herneyse grup hakkındaki yorumum ise yalovaya bakılınca tekler başka grup yok sanırsam ve yalovadaki şartlarıda çok iyi bildiğim için yalovaya göre iyiler derim... çünkü okadar yetersizlik varki çaldıkları yerde ses sistemi bile yok gibiydi o derece zor şartlar var... çalışmak için bi sütüdyo yok seyirci kitle yok.. burdaki seyirciye ne verirsen onu yer koyun gibidir açıkçası afedersin.. rock dinlicek adam azdır buralarda... neyse tüm bu zoruklara rağmen yalova şartlarında iyi gibiler.... ama diğer illerdeki bar/kavır gruplarıyla kıyaslandırma yapıldığında ise pek iyi olduklarını söyleyemem... davulcuları arıkanı tanıyom hatta küçüklünü bilriim :010 iyi davulcu çok daha iyide olcak... herbişiyi çalar kendisi ayrıca... vokalin sesi güzel iyi sesi var ama şarkılarda yetersiz kalıyo bazen.. bide dün nedense biraz isteksizdiler bilmiyorum öylesine çalındı ruh yok gibiydi pek yani sanki pek içten değillerdi çaldıkları kavırda olsa bence ruh olmalı...

neyse umarım dahada güzel şeyler çıkar.. ha bide besteleriniz var madem konserlerde aralara bi iki tane sıkıştırın derim böylelikle kendi şarkılarınızı millete ezberletilir ve bi kitle oluşturulur... kavırlarla nereye kadar sonuçta?...
neyse bol bol üretin... gene uygun bi zamanda gelirim sizleri dinlemeye.. öptüm hepinizi....

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

hasanowici her zaman bekleriz programýmýza gerçekten çok iyi bir gözlemcisin hakikaten þartlar cok kotü zaten solist hakan dun sabah yalovaya indi taaa erzurumdan sabah uyumadan papiruse bi kahvaltý yapýyým die gelmiþ eee sonra o gelmi,þ bu gelmiþ derken 1 saat bile uyuyamamýþ zaten hakanla canýn isteksizliklerinin asýl nedeni de istedikleri müziði çalamamalarý.... istedikleri gibi çaldýlarmý mekan çok sert oldu biraz daha pop,iler olsun itirazýnda bulunuyorki burasý yalovanýn en alternatif mekaný.... daha iyi yerler açýlýrsa daha çok halk konseri olursa o zaman grubun ne kadar iyi olduðu ortaya çýkacaktýr...
öyle 3 - 5 þarkýlýk bir grup diil her þarta uyum saðlayan her þeyi çalan iþin hakkýný veren bir grup. zaten bu saattten sonra benimde boqa batacak iþlere imza atmaya niyetim yoq. sende biliyorsun týfýl iþlerden ben de býqtým grubun tamamýda yalovanýn dýþýna açýlmadan olmuyor.

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

yukarda belirttiðim nedenlerden dolayý türkiyenin her yerinden gelecek konser organizasyon bar programý tekliflerine açýðýz ole dier cower gruplarý gibi masraf + 500 falan isteyecek diðiliz masraflarýmýzý karþýlýyan 20þer lira da 4 grup elemanýna vvermeye hazýr olan her türlü mekan sahibi ve organiztör arkadaþlar bizlere [email protected] ve bascý can ' dan [email protected] dan ulaþabilirler.......

gosarias
Üye
Üye

bu hasaonowic kimdir , papirusteyken goruselım bi ara :013

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen _hasonowic_ »

buyrun benim

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

hasanowic iyi adamdýr bi de bu piyasadan iyi anlar amatorun tam destekcisi iyi dinleyicilerden

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

zamanýnýn(95-96) bir rep core þarkýsý vardý radical noise raporII düeti çiz o þarkýyý repertuara eklesek rap core kýsmýnda can cok baþarýlý olur zaten geriye bir tek sert sololar ve topluca soylenen çiz çiz kýsmý kalýyo sololarý alper halleder çiz kýsmýda biþi diðil zaten 2 çalýþmada çýkar bi ara girinde msn ye yollýyým þarkýyýda bi bakýn.............

gosarias
Üye
Üye

yollada bakalım, sert solo dedıgın ne ola ki? Turkıyede oyle solocusu olan punk grubu mu war? :013

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

pank grubu diil rap core grubu

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

he bu arada t-shirt iþini naptýnýz.. logo tamam oldumu web sitesi ne zaman yayýnlanacak falan filan bi de yeni davulcu iel birlikte bir resim cekilinde akþam vakti falan sahilde de forumlar bi resim atýk kýzlar cok merak ediyoooooooo....

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Bu konuları özel mesaj yada msn aracılığı ile konussanız .. Grubun özeli yok sanırım tamamen halka arz edilmiş durumda..

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

aslýnda bu halka arzýn asýl sebebi insanlarýnda bu konulardaki yorumlarýný görmek ama çok yorum alamadýk mesele biz t_shirte herkesden gelen fikirlerle yazýlar yazmak istiyorduk yani bu konularla ilgili de yorum beklediðimiz için foruma yazýyoruz....

gosarias
Üye
Üye

Nokiasupersound klibi çekildi....

Bu sabah gelen ekiple röportaj ve tanıtım klibi çekildi.Hafta başından itibaren Dream Tv de 11:00 ve 20:00 saatlerinde izleyebilirsiniz.Desteklerinizi bekliyoruz. :013