Levent Gülsün-İn The Name Of Love

Yerli Amatör Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
morvedelisi
Üye
Üye
İletişim:

Levent Gülsün-İn The Name Of Love

Mesaj gönderen morvedelisi »

bu adamı ve albümü bilmeyenler için kısa bişiler yazayım dedim..albüm ve adam hakkında hiçbir bilgim olmadığı halde kapak çok dikkatimi çektiği için aldım..ama harbidende albümünde kapağı gibi çok güzel olduğunu anladım müzik setine koyduğumda :) ..yani albüm,gece, mumlar ve tütsü gibi ortamda dinlenecek bi albüm(gerçi ben dinlerken mum ve tütsüyü bulamadım ama :) ) albümdeki şarkılar şöle..

Evolutıon
Fırst StepOf Love
Comıng Away From Worldly Obsessıon
Over The Holly Grounds
Search For The Realıty
In The Nome Of Love
After The Examınıtıon In The world

Keyboards-Levent Gülsün
Guitars-Sabih Cangil

albümü İstanbuldakiler Kadıköydeki Akmar Pasajında bulunan Zihni Müzikten (1 milyona) alabilirler...hatta bunun yanında Gökalp Baykal,N-Closer,Demirhan Baylan,Bedenıctıon ve daha birsürü grubun kaset ve cd formatlarını 1 milyona alabilirler..adamlar bide şöle bi kampanya yapmışlar 10 albüm alırsanız 7 milyon verebiliyorsunuz.. :wink:
farklı şeyler hoşlananlar için müthiş bir albüm bence..bu arada Levent Gülsün hakkında bilgisi olan varsa bişiler yazarsa sevindirik olucam :oops:
herneyse ben yazıcağımı yazdım gerisi size kalmış..umarım hala güzel şeyler vardır Zihni Müzikte..

Dimdip Not:albümlerin hepsi amblajlı ve orjinaldir :D

Kullanıcı avatarı
sbhcngl
Üye
Üye

Mesaj gönderen sbhcngl »

Şu anda Sabih Cangil Band ile çalıyor. Bu hafta yüxexes programındaydılar ve Balans' ta konser verdiler.
www.sabihcangil.com