Pin-up

Yerli Amatör Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
willow_rosenberg
Üye
Üye

Pin-up

Mesaj gönderen willow_rosenberg »

Solist: Ilgın
Gitar: Ayşegül
Bas Gitar :Ezgi
Davul: Özlem

Pin-up 2001'de, İstanbul Üniversitesi'nde öğrenciyken tanışan Ayşegül Esen ve Özlem Gündoğmuş' un biraraya gelmesiyle kuruldu.Aslen Kadıköylü bir grup olan Pin-up, bir kaç basçı ve solist değişikliğinden sonra vokale Ilgın Midillioğlu ve bas gitara Ezgi Özkan'ın geçmesiyle bugünkü şekline kavuştu. Grubun tüm üyeleri müzikal geçmişlere ve eğitimlere sahip olup, daha önce de çeşitli projelerde yer almışlardır. Yaş ortalaması 21 olan Pin-up, Türk rock müziğindeki kadın müzisyen eksikliğini doldurmak amacıyla genç dinleycilere yönelip öncelikli olarak underground tarzlara eğildi. Bugüne kadar pek çok festival, üniversite şenliği, parti, bar ve organizasyonda yer alan Pin-up, son olarak Park Orman 'da ünlü İngiliz topluluk Placebo'nun sahne aldığı dünyaca ünlü müzik ve dans festivali Creamfields'ta, ve rock müziğin devi Uriah Heep'in sahne aldığı Rock N Harley Festivali'nde kendi besteleriyle dinleyicileriyle buluştu. Vokalde Ilgın Midillioğlu, gitarda Ayşegül Esen, bas gitarda Ezgi Özkan ve davulda Özlem Gündoğmuş'tan kurulu Pin-up topluluğu, yaz boyunca Eskişehir Hayal Kahvesi ve Kadıköy Voodoo Bar'da sahne almaktadır.

Pin-up hakkında hiç bilmedikleriniz:

*Gitarist 16 yaşındadır.
*Solist 6 çocuk annesidir.
*Basçı meksikalıdır.
*Gitaristle davulcu evlidir, solist onların dayısı, basçının ise halası olur.
*Solist sağır ve dilsizdir.
*Basçı brezilya kadın futbol takımı santrforu domaldinyo'nun eltisidir.
*Gitarist keldir, hatta ayna grubundaki kel var ya, hah işte odur, gitar çalmayı bilmez.
*Davulcu ise murat göğebakan'ın ta kendisidir.
*Solist balerindir.
*Pin-up adına ilk olarak mısırlılar ile hititler arasında yapılan kadeş anlaşmasının kil tabletlerinde rastlanmıştır.
*Pin-up üyeleri punk rocktan para kazanamadığından geçtiğimiz kışı kaykaylarını sobada yakarak ısınmak suretiyle geçirmişlerdir; böylece ata sporumuz, sen koskoca skateboard, pin-up yapmayınca ölmüştür.
*Solist, piyer van hoydonk'un bıyıklarını bir kavanoz içinde saklamaktadır.

Bu arada Pin-up'a şahane web sitesi geliyor.

[email protected]

www.pin-up.garaj.org sitesinden izinsiz alınmıştır.

( pinupfan.com )
En son willow_rosenberg tarafından 07 Tem 2007 20:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
bana arkadaşlarım kısaca "bi saniye gider misin özel bişey konuşucaz" derler.

Kullanıcı avatarı
joLaNdA
Üye
Üye

Mesaj gönderen joLaNdA »

abi çok çılgın uçuk kaçık 4 tane punkçı kız we inanılmaz performansları war sahnede izledim şahsen 8) ayrıca kırıcan mı belimi cover ı çok eeelenceli olmuş :)

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

punkci ne demek yaa? :lol: punk olmasin? maganda agzi gibi olmus.. rockcuyuz, punkcuyuz :lol: tuttugum bir grup ama sallasan punk a ait hicbirsey cikmaz.. 8)

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

adlarını cok duydum ama dinliyemedim
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

yengeler iilerdr bi çok erkek grubuna taş çıkarırlar
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Aldığım duyumlara göre Pin-Up grubu bundan böyle Cuma ve Cumartesi akşamları İzmir, Bornova Dungeon Bar'da sahne alacakmış.

Haberi kesin doğruladıktan sonra burada ve ana sayfada gerekli açıklama zaten yapılır.

giggle
Üye
Üye

Mesaj gönderen giggle »

Oooo punk dinlemekten çok hazzetmesemde; Pin-up iyidir. Dinleyin olmadı zorla dinletin. Bu Garajdan alınan copy/paste güzel olmuş =o))

Buraya bi çok kez geldiler ama gitmek bi kısmet olamadı... Bizde "Çeksene Elini" coverı ile yetiniyoruz, ne yaparsınız parasızlık, yol sorunu, kız olma korkusu işte...

Ahanda size giggle'dan büyük hizmet ÇEKSENE ELİNİ indir ve dinle:

http://www.ozlemtekin.biz/pin-up/pin-up.mp3
Bilin bakalım ben kimim? -Ben jokerim. *-Anima-*

Kullanıcı avatarı
neverlasting
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen neverlasting »

harbi pin-up.garaj.org yazsan yeterdi çok yorulmuşsundur copy/paste yapana kadar:P

onları canlı dinlememe rağmen sarhoş olduğum için sadece çok ama çok eğlendiğimi hatırlıyorum onun dışında hiç bi ayrıntı yok aklımda

neden blmiyorum ama giggle bana çok tanıdık geliyo :o

giggle
Üye
Üye

Mesaj gönderen giggle »

Birine benzettiniz sanırım. 8)

Kullanıcı avatarı
sheboist
Üye
Üye

Mesaj gönderen sheboist »

bigün garajda gezinirken raslamıştım...hatunlardan oluşuyo glba e iidir o zaman :!: :!:
'eğer kendine ait bir hayatın yoksa,daha çok hayat ararsın kendi hayatını bulabilmek için...'-Şebnem Ferah-

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

sheboist yazdı:hatunlardan oluşuyo glba e iidir o zaman :!: :!:
supersin..

Kullanıcı avatarı
TheSharP
Üye
Üye

pin-up

Mesaj gönderen TheSharP »

Merhaba pin-up adlı grubu bugün dinledim.Asya için el ele diye bi konser vardı ya yedikule zindanlarında he işte o konserde.Hayatımda izlediğim en harika konserdi saat 12de gittim gece 1.30da evdeydim.pin-upta ordaydı müziklerine hayran kaldım albümleri çıtığı gibi alıcam gerçekten çok beğendim.Ayrıca vokalisti sahnede öyle bir düştüki anlatamam...Pin-upın müziği hakkında bilgim yok diyen arkadaşa duyurulur GERÇEKTEN HARİKA ÖZELLİKLE KIRCANMI BELİMİYİ ÖYLE BİR SÖYLÜYORLARKİ OFFFF

Kullanıcı avatarı
3291
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 3291 »

bugün asya için el ele konserinde izledim. gerçekten çok iiler. çeksene elini we çýtýr kýzlarýn coverý çok güzel olmuþ... konser hala dewam ediyo ya orda olmayý isterdim. neden antalyada da böle konserler werilmiyo :(

Kullanıcı avatarı
3291
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: pin-up

Mesaj gönderen 3291 »

TheSharP yazdı:Merhaba pin-up adlý grubu bugün dinledim.Asya için el ele diye bi konser vardý ya yedikule zindanlarýnda he iþte o konserde.Hayatýmda izlediðim en harika konserdi saat 12de gittim gece 1.30da evdeydim.pin-upta ordaydý müziklerine hayran kaldým albümleri çýtýðý gibi alýcam gerçekten çok beðendim.Ayrýca vokalisti sahnede öyle bir düþtüki anlatamam...Pin-upýn müziði hakkýnda bilgim yok diyen arkadaþa duyurulur GERÇEKTEN HARÝKA ÖZELLÝKLE KIRCANMI BELÝMÝYÝ ÖYLE BÝR SÖYLÜYORLARKÝ OFFFF

iide konser daha dwm ediyo sen nasýl ewe geldin konser, bitirip ??? :roll: :)

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

evet bende cozemedim saat 23:40 ve daha mor ve otesi cıkmadı...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

off kahretsinki seyredemiyorum ben konseri. :evil: (konuyu mu dagıttım ne :roll: )
in the hopes of creating a horrible zombie..

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

trt nin konseri verdigini yeni duydum. vokalist, sahnede hoplayip ziplarken dusup, kabagi catlatmis diye bir duyum aldim ama.. :lol:

Kullanıcı avatarı
flashroyal
FlashRoyal
FlashRoyal
İletişim:

Mesaj gönderen flashroyal »

evet bende gördüm.. euheuhe geri geri gelirken monitörlere takıldı galba

giggle
Üye
Üye

Mesaj gönderen giggle »

Ilgın iyiydi düşüşü bile iyiydi ama, gitaristin gitarında sorun vardı sanırım :)

CO
In Progress
In Progress
İletişim:

Mesaj gönderen CO »

bilimum aksiliğe rağmen o soğukta o performansla çalmalarına diyecek bişey yok,özledim geliomusunuz 14ünde?

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

pin up ı daha önce canlı kanlı dinlediim için konserdeki performanslarını beğenmedim daha ii olabilirlerdi aslında ordakinden çok daha iiler ama o gün souğun azizlii mi desem bilmem...
edison bile pişman...

acoustica
Üye
Üye

Mesaj gönderen acoustica »

pin-up i hiç dinlemedim hakk1nda tek bildigim garaj.org da en çok tiklanan link oldugu

Kullanıcı avatarı
ScarTissue
Üye
Üye

Mesaj gönderen ScarTissue »

bende çok duydum ismini ama hiç dinleyemiştim şimdi çeksene elini indirdim ve dinledim ve hasta kaldım manyak olmuş heueh

amelie_
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen amelie_ »

benim de pek dinlemiş degilim pin-up'ın..ama ceksene elni coverı çok ii..

Kullanıcı avatarı
MarilynManson
Üye
Üye

Mesaj gönderen MarilynManson »

17 şubatta eskişehir rağbet bardalar...